Ovulační krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  22.08.03 18:26
ovulační krvácení

Ahojky všem,nemáte někdo zkušenost s ovulačním krvácením?(jak dlouho může trvat a jestli se projevuje před nebo po ovulaci)Od středy mám krvavý výtok,včera jsem byla u lékaře a ten mi sdělil,po všech vyšetřeních(vč­.ultrazvuku)že se jedná o ovulační krvácení.Nikdy jsem se s tím nesetkala.Děkuji všem za rady.J

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  25.08.03 08:54
ovulační krvácení

Ahoj!

Nedavno jsem se o to zajimala, protoze se mi to taky stalo. Docetla jsem se, ze se jedna o predovulacni vyrovnavani hladin hormonu a ze je to normalni. To soudim i podle reakce Tveho doktora, ktery se nechoval tak, ze by to bylo neco neobvykleho.

P.

Maxik
Povídálka 45 příspěvků 26.08.03 08:58
ovulační krvácení

Ahojky, s ovulačním krvácením mám jen jednu zkušenost.Když se mi to stalo, trochu jsem krvácela,ale spíš špinila.Ale stejně jsem se lekla a šla hned k doktorovi.Bolel mě totiž u toho slepák (který mj.už několik let nemám),tak jsem se bála srůstů.Jenže doktor mi řekl,že je to ovulační krvácení, tvářil se, že je to normální a dal mi jakési prášky (byly docela drahé a musela jsem je hradit sama, na název si nevzpomenu,ale mám je doma v šuplíku). No,jenže nevím, jak mě vyšetřoval, ale to moje krvácení mělo souvislost s těhotenstvím, protože jsem zhruba po 14 dnech nedostala menses a za zjistila, že jsem těhotná.Takže to spíš mělo spojitost s těhotenstvím… Trvalo to asi 2 dny,pak to přešlo (ale ten prášek jsem si vzala jen jeden, i když jsem jich měla vzít prý víc…:o)Tak nevím,moje rada Ti asi nepomůže, nicméně to zřejmě nic není a prostě se to někdy stane. Takže není důvod k velkám obavám, spíš asi kdybys měla velké bolesti nebo to trvalo příliš dlouho,tak pak asi by měl s tím doktor něco udělat.Takže se neboj, budeš v pořádku :o) Zdravíčko přeje Maxik

Anonymni  26.08.03 09:04
ovulační krvácení

Holky,moc děkuji za odpovědi.Ten můj krvavý výtok přešel v sobotu v dost silné krvácení(vč.krva­vých sraženin)Lékař na mě nic neshledal a tak jen doufám,že se to nebude příští měsíc znovu opakovat.Zatím krvácím stále,i když už méně.Zřejmě se jedná o nějakou nepravidelnost,ale nevím.Jinak mám menses pravidelný a pokouším se o mimčo.BT dnes klesla na 36,6.Jen doufám,že se nejednalo o potrat v ranném stádiu.Jindra

Anonymni  29.08.03 11:28
ovulační krvácení

Ahojky holky, nedá mi to a proto přidám svou čerstvou zkušenost, HA neberu již 3 roky, poslední 2 měsíce se snažíme o miminko. Teď jsem měla 1 den kratičké krvácení v oulační době, no, ale vypadá to, že je to též spojené s těhotenstvím. Menstruace se nedostavila (cykly mám pravidelné, že bych si podle nich mohla řídit hodinky), no a týden po nedostavení jsem zkusila test a je POZITIVNÍ!! Takže krvácení byla zřejmě spojené opravdu s těhotenstvím. Jinak se mi to nikdy nestalo. Př. týden jdu na gynekologii a tak doufám,že mé doměnky lékař jen a jen potvrdí!! Protože mám i divné tlaky v břiše, než jsem zjistila možné těhotenství, byla jsem podrážděná a občas ta kovová chuť v ústech. Jinak ale žádné nevolnosti. Doufám,že to vydrží..

Marcela

fofrmosna@seznam.cz

Anonymní  04.12.11 17:35

Ahoj, měla jsem MS asi tři dny po jejím skonční jsem začala špinit ale asi jen půl dne. Dnes jsem 16dc a od včerejšího večera špiním zase, ovulaci očekávám každým dnem, myslíte že to může být ovulační krvácení? Ovu testy jsem si zkoušela od 12.dne pořád negativní. Dnes dopoledne byla čárka silnější ale né tak jako kontrolní tak jsem skusila test ještě ted a už je zase slabá čárka, tak nevim jestli ten dopolední test brát jako pozitivní a nebo ne.

nick7
Nováček 3 příspěvky 09.02.13 10:50

Zdravim vas holky. V den ocekavane ovulace jsem mirne krvacela, spinila. Podle vytoku to ale na plodne dny nevypada (je bily a urcite ne hlenovity). Mate nekdo podobne zkusenosti? Dekuji

mirriss
Stálice 69 příspěvků 09.02.13 17:50

Můžu se zeptat, jak poznám, kdy mám ovulaci, jak si to spočítám?? přibližně? stává se mi totiž, že taky v průběhu cyklu začnu špinit nebo i krvácet, tak jestli to není taky k ovulce..?

nick7
Nováček 3 příspěvky 09.02.13 18:23

Spravne by toto mirne spineni, nekdy doprovazene i slabou bolesti v podbrisku, melo znacit ovulaci. Dale podle BT, v tom se ale neorientuji. A vytok by mel byt hlenovity, pruhledny. Spravne uprostred cyklu. Dale nejak podle polohy cipku, ale ten ja taky nijak nezkoumam. Jen teoreticky vim, ze pri ovulaci by mel byt nejak otevrenejsi nebo jak to nazvat.

Jana777Z  04.04.13 16:09
Krev při ovulaci

Už tuhle zkušenost mám za sebou taky. V posledních letech mě začal pobolívat podbřišek i mimo období menzes, ale obvykle to po pár dnech přešlo. Ovšem po novém roce jsem kromě tradiční snesitelné bolesti 9 dní po měsíčkách ve výtoku zaznamenala trochu krve. Mávla jsem nad tím rukou jako nad nějakým pozůstatkem krámů. Jenže za měsíc se situace opakovala, krve bylo víc. To už jsem zneklidněla a zapátrala na netu po možných příčinách. Za další měsíc bylo krve ještě víc a dokonce 2× (při močení). Uběhl další měsíc a čekám, jestli se to objeví znovu - termín odpovídá a v podbřišku mi každou chvíli k zešílení bodne. Asi se na tu gyndu přece jen dokopu :?

šuji
Kecalka 380 příspěvků 23.04.14 00:40
Dlouhé ovulační krvácení

Ahoj holky, chci se zeptat jestli to některá z vás má stejné, už druhý cyklus jsem měla ovulační krvácení, teda myslím že to je ovulací, nikdy předtím se mi to nestávalo a mimochodem se mi to děje od doby co jsem začala brát kyselinu listovou, ale to je asi náhoda. Můj problém spočívá v tom že, špinění až krvácení u mě trvá týden, a všude jsem četla že ovulačni krvácení by melo trvat jenom 1-2dny :think:, je to tedy normální nebo je něco v nepořádku? míváte některá ovulační krvácení několik dní? (a o menstruaci se opravdu nejedná)

KKatka23
Závislačka 4762 příspěvků 23.04.14 06:21

@šuji No já jsem zmatená stejně jako ty…já taky už dva cykly krvácím v době ovulace…ale mám PCO, tak mi připadá divný, že bych měla každý cyklus ovulaci :mrgreen: děje se mi to po potratu…já teda nekrvácím tak dlouho, ale zase od toho potratu nemám normální menzes, to jen pár dní špiním, ale v době té ovulace docela silně krvácím tak dva dny :nevim: šla bych asi za mudrou v době toho krvácení, aby ona ti to potvrdila… :)

Amy88
Kecalka 426 příspěvků 23.04.14 07:49

@šuji krvaciv v dobe ovulace uz druhym rokem, ale tak ze to 1. Dnem zacne, trva tyden, pak je klid, ale pri sexu se mi zase trochu krve uvolnuje(spineni) a to tak az do menstruace, takze mam klid asi jen neco malo pres tyden!

šuji
Kecalka 380 příspěvků 23.04.14 12:52

@Amy88 a co ti na to řekli na gyndě? :think: Je to teda normální, když to trvá týden? Ale už plánuju se objednat a pořeším s doktorem všechno a uvidíme co poví.

Amy88
Kecalka 426 příspěvků 23.04.14 14:34
@šuji píše:
@Amy88 a co ti na to řekli na gyndě? :think: Je to teda normální, když to trvá týden? Ale už plánuju se objednat a pořeším s doktorem všechno a uvidíme co poví.

tak to zi reknu presne, vzhledem k tomu, ze mam nehormonalni telisko a na kontroly chodim co pul roku vcetne steru, jsem po gyn. Strance ok…no a nic se s tim pry delat neda a nemam se tak pouorovat. Hihi :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama