Ovulační testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.08.03 12:28
Ovulační testy

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli si ovu testy můžu jít koupit do lékárny sama, nebo jestli jsou na předpis? Mám dojem, že není nutný předpis, ale nejsem si jistá. Díky

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  22.08.03 12:53
Ovulační testy

Ovu testy nejsou na předpis, normálně je koupíš v lékárně, ale moc je nemívají, ale jsou schopni je do druhé dne objednat.

Podle mých zkušeností bych brala raději dražší než ty levnější (např. 99)

Terez
Kecalka 454 příspěvků 22.08.03 13:56
Ovulační testy

a jaké jsou ceny?

Anonymni  22.08.03 15:51
Ovulační testy

Ahoj,ceny jsou asi různé,ale já jsem teď koupila Clear plane za 560,–Kč.Je jich tam 5 a je tam podrobně popsané jak testovat.Přeji ti příjemné a úspěšné snaženíčko.J

martinaM
Nováček 5 příspěvků 22.08.03 20:34
Ovulační testy

Ahoj, taky vás zdravím.

Já kupuju ovu testíky jednotlivě za cenu asi 50 kč, ale jeden testík nestačí - tedy pokud spolehlivě nevíš kdy nastává ovulace - a to asi nevíš protože bys ty testy nepotřebovala :-)

Ještě mám takovou zkušenost, že když v lékárně řeknu, že chci ovulační testy, tak lékárníce automaticky bere jeden a já ji musím posílat pro další:-)

Tak úspěšný nákup a ještě úspěšnější testování. Ahojky. M

Anonymní  05.12.11 10:33

prosim můžete mi poradit. Dělám si ovu testy, čárka byla vždy slabá, v sobotu byla o dost silnější ale né uplně jako kontrolní, do toho se objevilo špinění v sobotu i trochu včera, dneska už nic. Mohlo to být ovulační krvácení? Ale proč pak nebyl test pozitivní úplně? Teplota zatím nestoupla tak nevím jestli ovulace proběhla nebo to byla jen náhoda ten test+krvácení. CO myslíte?

AnnaP
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 05.12.11 12:19

Ovu testy si můžeš koupit sama. A jsou celkem drahé, já si ale kupovala Life Light - ty tak drahé nejsou a byla jsem s nimi spokojená - teď jsem 16tt… :D

AnnaP
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 05.12.11 12:20
Anonymní píše:
prosim můžete mi poradit. Dělám si ovu testy, čárka byla vždy slabá, v sobotu byla o dost silnější ale né uplně jako kontrolní, do toho se objevilo špinění v sobotu i trochu včera, dneska už nic. Mohlo to být ovulační krvácení? Ale proč pak nebyl test pozitivní úplně? Teplota zatím nestoupla tak nevím jestli ovulace proběhla nebo to byla jen náhoda ten test+krvácení. CO myslíte?

tak nejsem si jistá ale podle špinění bych asi ovulaci neuváděla. pokud si měla slabší čárku než kontrolní tak byl test určitě negativní - čárka musí být silnější než kontrolní pak je teprve výsledek pozitivní. a ovulaci můžeš také poznat díky ovulačnímu hlenu… :)

zanulinek
Kecalka 478 příspěvků 03.05.14 11:01

Holky chci se zeptat, co znamená, když mám už týden možná více jak týden čípek hodně zkrácený, jsme ráda že na něj dosáhnu a měkký? MS čekám až 12.5.
Dneska mě lehce popíchávalo v podbříšku, ale jen chvilku a je obalen bílým hleníkem jako by tělové mléko…

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 11.05.16 20:43

Ahoj holky! Dnes jsem si koupila svoje prvni ovulacni testy (Dr. Max) :oops:
Jsem 14DC, test jsem delala odpoledne, pred tim jsem cca 1,5h nic nepila. Carka je skoro neviditelna, totalni duch. Minuly cyklus trval 36DC, je mozne aby jeste 4-5dni pred ovu byla carka na testu takhle skoro neviditelna? :think:
Jsem uplny zacatecnik s temahle testama tak prosim o rady a nazory. Dekuju :srdce:

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 11.05.16 20:50

@Eliizabetha Duch jsem měla cca 3-4 dny před ovu a v den ovu jsem měla slabou čárku, tak to možné je.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 11.05.16 20:51

@Eliizabetha testuj dalsi dny a uvidis. Pokud mas delsi cykly, tak budes mit i ovulaci dyl. 14DC je vseobecny prumer. Ja mam napriklad ovulaci az 20-21DC

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 11.05.16 21:10

@Martina84 Dekuju :) Pokud na testech nic nebude znamena to ze u mne zadna ovulace neprobiha?

Martina84
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 11.05.16 21:16

Je to možné, ale taky nemusí. Pokud se už nějakou dobu snažíte a nejses si jista, mužeš poprosit gynekologa o hormonální profil, tam se to pozna bezpečně, jestli ovulace probiha.

Anonymní  11.05.16 22:11

Při 36 denním cyklu můžeš mít ovulaci klidně 25 den…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama