Pálení žáhy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.11.03 22:11
pálení žáhy v těhotenství

zkopírováno z došlé pošty:

Prosím vás o radu, pokud jste nějaká těhulka jako já, měla problémy s žáhou, poraďte co mám dělat. Vyzkoušela jsem všelijaké tipy (od maminky až po známé), ale zatím pořád nic. I když už jím naposledy ve 4 hod. odpoledne, o půl desáté nevím, co bych si počala. Prosím o radu, Předem děkuji Verča

Reklama

Najdete v encyklopedii: 26. týden těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 14.11.03 23:08

mne jedine pomahala soda bikarbona je to hnusne ale pomahala lyzicku a zapit vodou za chvilku som urobila grr a bolo a mozem ti povedat ze som bola niekedy zufala palila ma zo vsetkeho co som zjedla

Zlatka
Závislačka 3813 příspěvků 15.11.03 07:28

Mě na pálení žáhy pomáhá mlíko, poradila mi to moje mamča a řikala, že když mě pálí žáha, tak budeme mít vlasatý mimčo :-)

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 15.11.03 07:55

Ahoj, při prvním těhotenství mi pomáhalo také studené mléko, ale teď mléčné výrobky moc nemiluju, tak jsem zkusila mandle a světe div se pomohlo to. O tom vlasatém mimču mi mamka taky říkala, ale jelikož jsme zatím podle UTZ asi v 9tt, tak má na hlavičce vlásky asi těžko :-). Petra

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 15.11.03 16:53

Mě pálila žáha už od 4 měsíce těhotenství, a moje dcera se narodila skutečně moc vlasatá s dlouhými vlásky. Dnes jí není ani 5 měsíců a musí nosit sponku na ofině, protože jí má v očích. :-D

Mláko mi taky zabíralo ale jen občas, Gastrogel ani Renie nezabírali až Gasterin mi zabral. Jsou to pytlíčky s gelem. Mají to volně prodejné v lékarně. - Výborný!!!

Snad vám pomůže.

Nikol a Vendulka ;-)

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 15.11.03 17:50

Ahojky!

Tenhle problem taky mam. Moje mama je zdravotni sestra a tak jsem se ji ptala, jak se toho zbavit a nic nepolykat a pod. Vysvetlila mi, proc zaha vlastne pali. Je to protoze zaludek se v tele nachazi trosku vic nalevo a jedina poloha, kdy z nej takzvane nevytekaji zaludecni stavy, je leh na levem boku. Kdyz si na levy bok lehnete, tak se ty stavy logicky u:,–(i a nic se vam nemuze vracet zpatka do krku a proto to za chvili prestane palit. A fakt je to tak. Zkuste to. Mliko je pekna vec a pry opravdu pomaha, ale ja treba mliko od malicka nesnasim a proste bych se ho nenapila. Tak to resim takhle. A urcite existuje vic osvedcenych receptu, ale proc jist nebo pit neco, co vam treba nechutna a jde to udelat takhle jednoduse a prirozene.

Hodne stesti!

Lucka 25.tt

kaska
Kecalka 112 příspěvků 18.11.03 10:54

Ahoj, na palenie zahy som ja pouzivala par mandlovych orieskov. Vzdy ked sa mi dostavil neprijemny pocit palenia zahy tak som zjedla 5-6 ks orieskov a palenie zahy sa utlmilo. Tiez mi pomahalo pitie sumiveho napoja Bystrinka, alebo Iskricka. Stoja okolo 2 Sk, su balene v klasickych papierovych obaloch modrej farby, ako sumienky a treba ich pit pocas sumenia. Inak je dobre vyhybat sa korenenym, vysmazanym a tazkym jedlam. Tak dufam ze Ti moja rada pomoze ;-) . Ahoj.

medvide
Stálice 51 příspěvků 18.11.03 12:40

Ahoj holky,

mně vždycky pomáhalo mléko, čím studenější, tím lépe. Pokud byla ušlehaná šlehačka, stačila lžička. Nejlepší ale byla lžíce polárkového sněhu. :-P V noci u postele jsem ale mívala sklenici mléka. ;-) Jana

Maxik
Povídálka 45 příspěvků 18.11.03 13:58

Ahojky Verčo, já asi moc neporadím, přestože mám v těhotenství stejný problém.Ale pomáhá mi studené mléko,jak tady psala většina holčin. Nejhorší je to večer,když si lehnu do postele,ale někdy je to už během dne.Ale mléko mi zatím vždycky pomohlo,tak doufám, že to tak bude i nadále.

Ale holčinky tu radí i spoustu jiných věcí,tak to všechno vyzkoušej, uvidíš, co na Tebe bude fungovat.

Přeji,ať to brzy přejde a můžeš si své těhulkovství užívat bez problémů! zdraví MAxik+25 tt.

Tera
Povídálka 37 příspěvků 21.11.03 15:14

žáha mě pálila asi od pátého měsíce, kolem osmého už pálila téměř každý den, užívala jsem v lékarně volně dostupný cucací bonbony TUMS a jakžtakž to pomáhalo, mají různé příchutě, a co se týče vlasatosti tak můj syn téměř žádné vlásky neměl ;-)

Mysak
Kecalka 157 příspěvků 20.03.04 20:35

Ahojky,
me palila zaha taky asi od 7. mesice a doktrorka mi rekla ze veskere tabletky ktere obsahuji bikarbonat se nedoporucuji v tehotenstvi. Takze soda by se nemela.

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 21.03.04 00:34

Ahojky, žáha mě pálila ve dne v noci a pomohlo mi jenom mlíko.
Mimi se mi narodilo téměř plešaté :lol:

Ale neboj, po porodu to všechno přejde a ještě ráda budeš vzpomínat :P

Přeji zdravé a krásné mimi
Míš a Martínek 3 měsíce

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 21.03.04 15:51

Jsem podruhe tehotna a take mam problemy s palenim zahy. Nejdrive jsem brala Maalox, ale s postupem tehotenstvi prestal ucinkovat, tak mi lekar predepsal tabletky ZOLTUM. Je to ucineny zazrak, kdyz si vezmu jednu tabletku, zaha me prestane palit tak na pet dni i vice. Nevim, zda u nas je tento lek take k dostani, nebot bydlim ve Francii, ale zkuste se na nej zeptat sveho lekare ;-). Zatim jsem opravdu nepoznala nic, co by fungovalo lepe.

Andrea 29tt

dana8
Nováček 1 příspěvek 04.05.10 20:06

Nejlíp zabral Gaviscon, to jsou ti hasiči v televizi. Není moc chutný, ale účinek je hned.

Smaikii89
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 04.05.10 20:45
Ahojky

Já na to také trpím, můžu doporučit sušené ovoce známe jeko GOJI…je to kustovnice čínská. Vypadá to jako rozinky akorát červené.Docela je to i chutné.Mě to moc pomohlo.Stačí jen pár zrnek. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama