Pár dní po IUI - možné příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (101) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

sikie  26.11.11 15:21

Hani, nevadi, jdem do dalsiho kola :hug: Vy tentokrat prirozeneho, ktere se taky muze povest, zivot je nahoda :*

Jeee, Ty taky? super :dance: :dance: kdyz tak pak nahodim nejake fotky, tak kdybys mela taky inspiraci, budu jen rada ;)

hanakkk
Stálice 66 příspěvků 26.11.11 15:52
jee tak to je super nápad :palec: :palec: :palec: :palec:
sikie píše:
Hani, nevadi, jdem do dalsiho kola :hug: Vy tentokrat prirozeneho, ktere se taky muze povest, zivot je nahoda :*Jeee, Ty taky? super :dance: :dance: kdyz tak pak nahodim nejake fotky, tak kdybys mela taky inspiraci, budu jen rada ;)

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 26.11.11 20:44
Malinie píše:
Ahoj děvčata :mavam:
vzbudila jsem se dneska s bolavejma prsama a děsně se mi motá hlava..ikdyž sedím, jako když mám nízkej tlak, ale takhle jsem to snad ještě neměla..není mi nějak celkově dobře..děs..zrovna když mám doma tolik práce..
co vy? jak vám je při sobotě?

jeee takove priznaky mela Marborka po 6 dc a po 1 iui a ted uz tyden prenasi. V po jde na vyvolani.
Moc moc ti drzim pesticky!

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 26.11.11 20:51

Siki to me mrzi ze mas takou ms a ze ji mas vubec. Tak me utrous dela hodne slabou ms skoro silnejsi spineni.
Ale neboj ja se do stredy k tobe pridam vazne.

Malinie
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.11.11 00:09
milas píše:
Malinie píše:
vzbudila jsem se dneska s bolavejma prsama a děsně se mi motá hlava..ikdyž sedím, jako když mám nízkej tlak, ale takhle jsem to snad ještě neměla..není mi nějak celkově dobře..děs..zrovna když mám doma tolik práce..
jeee takove priznaky mela Marborka po 6 dc a po 1 iui a ted uz tyden prenasi. V po jde na vyvolani.

jé děkuji za povzbuzení :-) bojím se myslet si že to jsou těhu příznaky,abych pak nebyla moc zklamaná kdyby to nevyšlo..mohl by to být nějakej moribundus :-)

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 27.11.11 08:02
Malinie píše:
milas píše:
Malinie píše:
jé děkuji za povzbuzení :-) bojím se myslet si že to jsou těhu příznaky,abych pak nebyla moc zklamaná kdyby to nevyšlo..mohl by to být nějakej moribundus :-)

neboj zatim to fakt vypada nadejne! Opravdu

Malinie
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.11.11 12:57
milas píše:
Malinie píše:
milas píše:
Malinie píše:
jé děkuji za povzbuzení :-) bojím se myslet si že to jsou těhu příznaky,abych pak nebyla moc zklamaná kdyby to nevyšlo..mohl by to být nějakej moribundus :-)
neboj zatim to fakt vypada nadejne! Opravdu

Ahoj, snad máš pravdu :-) bylo by to super :-)
pořád mě bolej prsa, ale nemotám se jako včera, dala jsem si po ránu hnedka kafíčko :)
a jestli to nevyjde, tak to zkusíme znovu, to je jasnačka :palec:

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 27.11.11 13:09

Melani tak jasne vim o holkach co jim vysla fakt i prvni, nebo druha, nebo taky treti. A je jich vazne hodne!
Nekterym to dokonce vyslo prirozene but po laparce a nebo pred 1 iui.

maeta
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 27.11.11 13:11

Ahoj holky. Zatim hlasim snehobilo, ale jeste je brzo tak se neni cemu divit. Minule to bylo stejne a druha carka se objevil az 14den po + mi to delali pozdeji, to jsem uz v dobe testovani mela po terminu MS a ted mi 28DC vychazi az na stredu. Takze nezbyva nic jineho, nez cekat. Podbrisko je lepsi a na prsa si uz take mohu sahnout. Pokud nedorazi ms, tak jsem porad optimista a drzim si palce. Furt te zygotce domlouvam :lol:

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 27.11.11 13:31

Maet ja porad ti drzim drzim pesti a jinak ja bych mela mit taky ms do stredy. Tak jsem zvedava. Dost uz me pobolivaj vajecniky.

Malinie
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.11.11 13:57
maeta píše:
Ahoj holky. Zatim hlasim snehobilo, ale jeste je brzo tak se neni cemu divit. Minule to bylo stejne a druha carka se objevil az 14den po + mi to delali pozdeji, to jsem uz v dobe testovani mela po terminu MS a ted mi 28DC vychazi az na stredu. Takze nezbyva nic jineho, nez cekat. Podbrisko je lepsi a na prsa si uz take mohu sahnout. Pokud nedorazi ms, tak jsem porad optimista a drzim si palce. Furt te zygotce domlouvam :lol:

držím palečky!! :palec:

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 28.11.11 08:00

Ahoj holky, jak se dnes mate?

Malinie
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 28.11.11 09:01

ahoj děvčata, já se mám pracovně…nesnáším pondělky :cert:

milas
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 28.11.11 09:10

Malin neboj za chvili bude zase vikend!

Malinie
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 28.11.11 10:11

no a po víkendu budu testovat…už teď jsem z toho nervozní…

Stránka:  « Předchozí 1 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 452 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist