Parní žehlička Ariete - máte někdo doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaSe  26.07.09 22:29
Parní žehlička Ariete - máte někdo doma?

Ahoj,
na jedné výstavě mi byla předvedena parní žehlička Ariete, paní, která se mi jí snažila prodat, byla velmi výmluvná a akční. Ukazovala úplné divy, co žehlička umí, mohla jsem si zkusit něco vyžehlit, vypadalo to, že je to super výrobek. Žehličku jsem si objednala a mám jí doma, ale nějak jí nemůžu přijít na chuť. Poprvé mi žehlení s ní vůbec nešlo, včera po konzultaci se sousedkou, která si jí také koupila, bylo žehlení lepší, ale pořád to za moc nestojí.
Určitě to není chyba žehličky, ale nějak se s ní nemůžu sžít. Když mám puštěnou páru, tak se z ní kouří, že mám pocit, že budu mít v pokoji parní lázně, když páru stáhnu, tak zase ze žehličky vytéká voda.
Co dělám špatně a jak žehličku nastavit, aby mi žehlila tak pěkně, jako té paní? Vyžehlila povlečení složené na čtvrtiny tak, že vyžehlila jen jednu stranu a měla vyžehleno všechno.
Děkuju za rady.
 Jana

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hanucha
Závislačka 3037 příspěvků 26.07.09 23:20

Ahoj Jani,
a byla to opravdu Ariete? Mamka totiz mela starou dobrou Ariete, coz byla opravdu uplne super zehlicka, pres deset let. Zadny problem s ni nebyl, nekolikrat dokonce spadla (sama od sebe, ze :?) na zem a prezila ve zdravi, narozdil od sedmi predchudkyn…
Jenze ted misto Ariete zacali vyrabet „novou“ „LEPSI“ Pro Steam, taky jsem si ji koupila, ale uz to neni ono… Za ty prachy bych si predstavovala urcite vic, neni sice spatna, ja teda moc nezehlim, ale po dvou letech mi zacala prskat a i kdyz ji vycistim, tak para syci i kdyz nema a hlavne kudy nema. Nekdo tu asi pred pul rokem zakladal diskusi na podobne tema, nemuzu ji ted ale najit…
Jinak ze zacatku mi zehlila perfektne, voda z ni netece (pokud teda pockam az se ohreje tj. prestane svitit kontrolka), mam ji nastavenou na nejvyssi teplotu a paru si reguluju za „jizdy“.

hanucha
Závislačka 3037 příspěvků 26.07.09 23:27

tak uz jsem tu diskuzi nasla http://www.emimino.cz/modules.php?…
ale vlastne tam nic neni :lol:

kačenka1
Závislačka 4090 příspěvků 27.07.09 08:39

Ahoj,bohužel je hodně napodobenin a hodně „dobrých“ prodejců.Voda by z ní rozhodně vytíkat neměla. :evil:

JaSe  27.07.09 13:44

ahoj,
mám Ariete Vapor Plus, když si tenhle název dáte do google a stránky jen česky, tak vyjede pod názvem WM Profi, to je zásilková služba, která mi jí poslala.
Přímý odkaz sem nedávám, protože je tam prodejní cena a Lesina by to smazala, fotku sem vložit neumím.
Voda z ní vytekla občas nějaká ta kapka.
Mě nadchlo to, že ta předvádějící vyžehlila ložní prádlo z jedné čtvrtiny a měla ho vyžehlené. Já jsem ho normální žehličkou žehlila vždycky z obou stran.
Sousedka si jí koupila a koupila jí i pro dceru, ta dcera je prý moc spokojená,poté, co přišla na to, jak má mít žehličku nastavenou, ale sousedka se prý vrátila ke své staré žehličce.

hanucha
Závislačka 3037 příspěvků 04.08.09 23:38

Jani, nevim jestli to jeste budes cist, ta firma WM je ta stejna co delala starou dobrou Ariette, takze doufam, ze to neni nejaka napodobenina. Napadlo me nekam zkusit zavolat, prece neni mozne aby nefungovala. Ta moje pres vsechny ty mouchy co ma, tak povleceni (mam flanelove) taky vyzehli slozene na pulku, na ctvrtinu jsem nezkousela, ze obou stran nezehlim. Ale jak jsem psala, mam tu Pro Steam, stara Ariette byla mnohem lepsi a ta by to stopro vyzehlila taky.

kačenka1
Závislačka 4090 příspěvků 05.08.09 07:11

tohle by měla být nová verze staré dobré arietky

teda jestli ti ta žehlička teče,tak bych jí hezky zabalila a šla by :evil:

Hanucho,taky jsem naletěla a mám pro steam.A jaké bylo mé překvapení,když jsem zjistila,že už se nevyrábí a dokomce na ní nejsou ani náhradní díly :evil:

JaSe  05.08.09 20:45

Ahoj,
mám přesně tu žehličku, kterou dala na fotce Kačenka1. Konzultovala jsem to s dcerou sousedky, protože sousedka koupila ty žehličky dvě, jednu pro sebe a jednu pro dceru. Sousedka nespokojená a dcera spokojená. Jaké bylo moje překvapení, když sousedka vybalila žehličku a ta bylaj jiná, než ta moje 8O .
Ještě tu svojí vyzkouším. Nepodezírám jí, že je vadná, spíš si myslím, že jsem ještě úplně nepochopila, co a jak s ní mám dělat.
Možná jsem viděla špatně a paní nežehlila ložní prádlo na čtvrtiny, možná, že při žehlení tolika vrstev musím ještě přidat páru a žehlit tím rázem, to jsem zatím nevyzkoušela.
Asi to chce čas.
 Jana

EmiJu  10.11.10 09:34

Přeji hezký den, také jsem si asi před 14 lety koupila Arietku a nedám na ni dopustit, stála v té době nějaké 4000,–, zaujala mně na výstavě a nelituji, že jsem si ji koupila. Žehlím vše na jednu nastavenou teplotu – tu nejvyšší, ještě jsem nic nespálila, tak jak paní na výstavě ukazovala, že položí rozpálenou žehličku na silonky a nic se nestane, tak je to pravda. Povlečení žehlím poskládáné na polovinu, takže to tlakem páry vyžehlí, trika pouze z jedné strany, na věšáku košile. Žehličku je potřeba po doplnění vodou nechat nahřát dokud nezhasne, pak z ní voda neteče. Neměnila bych, teď jí sháním dceři, jinou nechce.

Staz  02.04.11 10:13
EmiJu

Teď ji mají v Praze Letňanech na veletrhu For Kids.
Veletržní cena 3.000,–

eva10  16.05.11 20:06
arietka

Hezký den všem kteří už žehlí,nebo se chystají žehlit s parní žehličkou Ariete. Tuto žehličku prodáváme za bezkonkurenční cenu 2990,– kč. Objednávku můžete poslat na můj e-mail, nebo tel. 733604039. Můžete si žehličku za tuto cenu koupit taky na výstavách, kde ji také předvádím. Nejbližší výstava bude 19.-22.5. v Liberci na výstavišti. Další výstava je 27.-29.5. v Opavě. V Lysé n. Labem budu mít výstavu 16.-19.6. Další termíny výstav vám ráda sdělím.

eva10  16.05.11 20:09
arietka

Omlouvám se,nesdělila jsem svůj e-mail takže tady je. blahova.e@cen­trum.cz

Miroslav Škarda  13.06.11 00:27

Dobrý večer,chtěl bych vědět zda budete někdy také akci někde poblíž Chomutova.Děku­ji.Škarda

eva10  13.06.11 08:55
arieta

Dobrý den.Nejdál jezdíme do Loun,kde jsme také byli tento víkend.V nejbližší době se tam nechystám.Nejblíž Vám budu od 16.6.-19.6.na výstavišti v Lysé n. Labem. Děkuji za Váš zájem. Blahová

skarda21
Nováček 1 příspěvek 13.06.11 20:30

A v Litoměřicích na Zahradě Čech Budete?Děkuji za odpověď.Škarda

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist