PČR-práce a dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

donutka
Kecalka 301 příspěvků 21.04.17 12:22
PČR-práce a dítě

Ahoj, zajímalo by mě, jestli je tady maminka, která se přihlásila k PČR a měla už dítě? Jde to časově zvládnout? A nebyl tam problém, že už má dítě? Chtěla bych si zkusit podat přihlášku tak by mě zajímaly zkušenosti.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 21.04.17 12:24

Mám kamarádku, která nastupovala k PČR po rodičovské, když byly synovi 3 roky, takže to problém určitě není :)

Anonymní  21.04.17 12:30

Mám kamarádku, která také po rodičáku (6 let - 2 děti). Zvládla to, pracuje a je spokojená, ale málem jí to stálo manželství. Na rok byla ve škole - jezdila domů pouze na víkendy - všechno kolem rodiny musel obstarat manžel, který dělá někdy služby a občas jede třeba na pár dní mimo. Museli zapřáhnout celou rodinu, aby to všechno nějak zorganizovali. Její manžel i když jí to přál to teda málem nedal a byli fakt kousek od rozvodu. Takže to chce doma zázemí, ale jde to.

donutka
Kecalka 301 příspěvků 21.04.17 12:34

A jak měla daleko školu od domova? Já 20minut autem

Anonymní  21.04.17 12:37
@donutka píše:
A jak měla daleko školu od domova? Já 20minut autem

Po

Anonymní  21.04.17 12:37

@donutka No, měla to necelých 100km. Pokud můžeš dojíždět, je to něco jiného. Je tam hodně holek s dětmi.

Anonymní  21.04.17 12:40
@Anonymní píše:
Po

Pardon, zbláznil se mi telefon. Policejní škola je v Praze, a ve Vyškově. Bývávala i v Jihlavě, ale nevím jestli ještě pro základní kurzy funguje.

Anonymní  21.04.17 12:44

Jinak nastoupit s dítětem není problém, ale ve škole jsi rok, domů jezdíš jen na víkendy a kvůli dítěti ti nikdo ulevovat nebude, ani pak ve službě. Není to úplně jednoduché a musíš mít podporu rodiny, bez ní teda nevim nevim jak bys to dala.

Lekninka91
Kelišová 7272 příspěvků 21.04.17 12:45

Mamka nastupovala k měšťákům, když jsme se segrou byly malý.. Ale to už nějakej ten pátek je a teď už asi hodně věcí bude jinak :mrgreen:

Anonymní  21.04.17 13:01

Určitě to jde a zvládnout se to dá…ale když vidím jak to tam funguje, tak bych do toho nešla…dobře si promysli kam přesně bys chtěla jít..obyčejná řadová hlídka není žádný med a za těch pár korun…
Prosím zachovat anonym nebo smazat. Děkuji

zvidavajanca
Závislačka 3497 příspěvků 21.04.17 13:19
@Anonymní píše:
Jinak nastoupit s dítětem není problém, ale ve škole jsi rok, domů jezdíš jen na víkendy a kvůli dítěti ti nikdo ulevovat nebude, ani pak ve službě. Není to úplně jednoduché a musíš mít podporu rodiny, bez ní teda nevim nevim jak bys to dala.

Je to škola ne? A ne vězení, ne? Mimo výuku si může každý dělat co chce ne?

A když to mám 20 minut autem, tak klidně můžu (i pozdě večer) skočit do auta a jet kam chci :nevim:
Nebo je režim daný? :think:

Agrion
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 21.04.17 14:01

@zvidavajanca Tak taky jde o to, jestli muzes absolvovat cely zakladni vycbik u vas :nevim: Bracha ho delal pred ca 5 lety a byl na nekolika mistech ( Teplice, Praha+ nekde na Morave) a pak jeste musel povinne odslouzit 6 mesicu na hlidce v Praze :nevim:

Martia007
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 10 inzerátů 21.04.17 14:50

Nováčci jsou v Holešově ve škole, potom ve školním policejním středisku střídavě se školou. To celé na rok. Jinak to funguje po-pá škola, víkend volný. Odkud jsi? Jinak záleží, kde budeš zařazena, jsou oddělení po-pá 7-15:30, ale taky odd. s nepřetržitou službou, tudíž směny. Znám spoustu kolegyň s dětmi a zvládají.

Anonymní  21.04.17 15:28
@zvidavajanca píše:
Je to škola ne? A ne vězení, ne? Mimo výuku si může každý dělat co chce ne?A když to mám 20 minut autem, tak klidně můžu (i pozdě večer) skočit do auta a jet kam chci :nevim:
Nebo je režim daný? :think:

Můžeš, to je jasný. Otázka je, jestli půjdeš právě sem. Ale jsou to i různá soustředění, dozorčí služby,… Prostě chce to mít jistotu toho hlídání.

donutka
Kecalka 301 příspěvků 21.04.17 16:46

Přemýšlím právě jestli ke státní nebo měšt´áky, ale u městské nevím jak je ta škola

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Kulturní akce nebo romantika na plovárně v Plzni

Městská plovárna v Plzni po letech zapomnění opět ožila a nabízí široké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Čtyři rady odborníků, jak získat krásnější a zdravější tělo. Navždy

Chtěli byste zeštíhlet a zpevnit postavu, celkově žít trochu zdravěji?... číst dále >

Reklama