Pečení svatebního cukroví Kroměříž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MišelkaX
Závislačka 4616 příspěvků 11.03.13 18:20
Pečení svatebního cukroví Kroměříž

Ahoj holky, nevíte kdo by napekl svatební cukroví za dobrou cenu v Kroměříži? Koláčky bych zajištěné měla, ale chtěli jsme aspon krabici cukroví, takže cca do 1000,– bude to asi pro 20 lidí. takže jen tak něco málo na chut :)
Z cukrárny to rozhodně nechci, ted jsem si dávala malý kousek dortíku za 33,– takže tam jsou pálky velké a nikoho známého bohužel nemám :( bude to sice až na září, ale já si to raději vše zjištuji ted :)
děkuji za rady

Reakce:

tejuho
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 11.03.13 18:29

Levny cukrovi pecou ucni na Pavlakovce a pak jeste na Plackove, za psychinou. A nebo moje mamka pece v Dolnich zahradech :)

MišelkaX
Závislačka 4616 příspěvků 11.03.13 18:34

:) za psychinou to nevím kde tam.. učni vím že dělají i dorty, ale máme to v září a celé léto tam nikdo nebude, takže domluva by byla špatná. jedině to domluvit ještě vše před prazdninama, ale nevím jak to budou mít ze začátku školy, jestli mají hned praxi. je to takové naprd :(

tejuho
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 11.03.13 18:51

Ja bych se tam zeptala, vsichni to docela doporucuji :palec:

edit-stara informce :)

Příspěvek upraven 11.03.13 v 18:57

tejuho
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 11.03.13 18:56

Jee tak ted rika kamaradka, ze se prestehovali a je to na vyzkumaku, pry se vjede do dvora, do leva a tam to je :palec:

MišelkaX
Závislačka 4616 příspěvků 11.03.13 19:22

Zkusím ty učně, zítra si tam zavolám jak to funguje hned v září, zda mi to stihnou udělat..Budou všichni líní po těch prázdninách :) kamarádka si dělala dort i zákusky a výborný, chutnala jsem, takže bych byla za ně ráda.. Kolik tam asi výjde cca 3 patrový dort nevíš?

tejuho
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 11.03.13 20:04

Nevim, mne pekla vse mamka :) jinak na ten vyzkumak je adresa Havlíčkova 2887, paní Šebestíková. Kdyby tamto nevyslo

Sonninek
Povídálka 39 příspěvků 14.03.13 13:42

Jestli se můžu přidat, nevím, jak to teď funguje na Pavláku, ale :,( bydlím kousek od učňovské pekárny za psych. léč. a tady se už nepeče.

MišelkaX
Závislačka 4616 příspěvků 14.03.13 15:57

Holky dekuji moc. Nakonec jsem volala na lindovku na hotelovku a datum jsem si rezervovala. Mam pak prijit se domluvit kolik ceho budeme chtit. Ale penizky dobre, opravdu levne a kamaradka od nich mela a chutove byl taky vynikající. Takze kdo by shanel v km za levno tak hotelovka :-)

MišelkaX
Závislačka 4616 příspěvků 10.06.13 09:15

Ahoj holky tak se chci zeptat kde se tady pecou i svatebni kolacky? Slysela jsem ze v nejake pekarnicce na havlickove.za docela dobry peniz. Nevite?

Váš příspěvek

Poslední články

Kůže miminek je až 5x tenčí. Jak o ni pečovat?

Pokožka miminka je velmi jemná a citlivá, protože její přirozená ochrana není ještě zcela vyvinuta. Je pětkrát tenčí než pokožka dospělého člověka a přirozená kyselá ochranná vrstva pokožky, která chrání kůži před škodlivými bakteriemi, není ještě dostatečně vyvinuta. Proto je pokožka miminka obzvláště náchylná ke škodlivým vlivům a vysychání a vyžaduje speciální péči. číst dále >

Které plenky jsou pro vaše miminko a jeho zdravý vývoj ty nejlepší?

Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho své miminko necháte po narození "kakat a čůrat"? Nebo vašemu již narozenému dítěti klasické jednorázovky z nějakého důvodu nevyhovují? číst dále >

TOPlist