Penezita pomoc v materstvi pri vedeni na up?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.11.10 17:39
penezita pomoc v materstvi pri vedeni na up?

Existuje neco takoveho?Znama pobirala pri tehotenstvi rok 2007tusim :think:

Reakce:

sexyfraga
Kelišová 5442 příspěvků 25.11.10 17:42

Dneska ti do porodu stát nic nedá UP ti dá pouze dávku v nezaměstnanosti max.5 měsíců a pak jsi do porodu bez peněz až po porodu rodičovský příspěvek.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 25.11.10 17:43

Od roku 2007 se podmínky ppm dost výrazně změnili

http://portal.gov.cz/…/_s.155/8713?…

hofka
Extra třída :D 11233 příspěvků 25.11.10 18:31

Když poměr skončil v těhotenství, ale spadáš ještě do ochranné lhůty (180 dní od konce PP?) a pracovala jsi dostatečně dlouho, tak PPM ano. Sama to tak mám. V půlce září mi skončila smlouva, pak na chvíli na ÚP a od půlky října už pobírám PPM.

Anonymní  25.11.10 18:51

Sexygrafo tady http://www.emimino.cz/…hotna-55940/?…
píšou,že dostane od socálky do porodu životní minimum
To je blbost,být bez koruny

Anonymní  25.11.10 19:20

Byla a jsem vedena up a prave ze jsem mnela praci prislibenou+smlouvu kterou mi nakonec nedal,protoze by mnel velke odvody,takze ochrana lhuta tezko.jen mne to zajima jestli je nejaka moznost jako mnela ta znama. :think:

sexyfraga
Kelišová 5442 příspěvků 25.11.10 19:29

Ale to musíš být svobodná,aby jsi na to měla nárok.Jelikož jsem byla vdaná tak manžel má vyživovací povinnost a odehrává se to od příjmu.

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist