Penezita pomoc v materstvi pri vedeni na up?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.11.10 17:39
penezita pomoc v materstvi pri vedeni na up?

Existuje neco takoveho?Znama pobirala pri tehotenstvi rok 2007tusim :think:

Reakce:

sexyfraga
Kelišová 5444 příspěvků 25.11.10 17:42

Dneska ti do porodu stát nic nedá UP ti dá pouze dávku v nezaměstnanosti max.5 měsíců a pak jsi do porodu bez peněz až po porodu rodičovský příspěvek.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 25.11.10 17:43

Od roku 2007 se podmínky ppm dost výrazně změnili

http://portal.gov.cz/…/_s.155/8713?…

hofka
Extra třída :D 11403 příspěvků 25.11.10 18:31

Když poměr skončil v těhotenství, ale spadáš ještě do ochranné lhůty (180 dní od konce PP?) a pracovala jsi dostatečně dlouho, tak PPM ano. Sama to tak mám. V půlce září mi skončila smlouva, pak na chvíli na ÚP a od půlky října už pobírám PPM.

Anonymní  25.11.10 18:51

Sexygrafo tady http://www.emimino.cz/…hotna-55940/?…
píšou,že dostane od socálky do porodu životní minimum
To je blbost,být bez koruny

Anonymní  25.11.10 19:20

Byla a jsem vedena up a prave ze jsem mnela praci prislibenou+smlouvu kterou mi nakonec nedal,protoze by mnel velke odvody,takze ochrana lhuta tezko.jen mne to zajima jestli je nejaka moznost jako mnela ta znama. :think:

sexyfraga
Kelišová 5444 příspěvků 25.11.10 19:29

Ale to musíš být svobodná,aby jsi na to měla nárok.Jelikož jsem byla vdaná tak manžel má vyživovací povinnost a odehrává se to od příjmu.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist