Píchání na pravé straně bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verča-K
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 10.03.12 09:56
píchání na pravé straně bríška. . .

Ahoj,
Máte někdo zkušenosti s pícháním vaječníku v těhotenství?jsem v 10 tt a jsem z toho celkem zneklidněná. . .je to pravidelná tupá bolest.Děkuji za odpovědi a rady :-)

Reakce:

Petulka01
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 10.03.12 10:03

Ahojky také jsem to mývala. To je tím jak se děloha roztahuje.

bellezza
Kelišová 5626 příspěvků 10.03.12 10:09
Petulka01 píše:
Ahojky také jsem to mývala. To je tím jak se děloha roztahuje.

presne tak, jeste ted me obcas poboliva ;)

Verča-K
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 10.03.12 10:22

Dekuji.Je to takove zvlastni pravidelne pichnuti,pouze na jednom miste.Na bolesti v podprisku mam predepsane magnezium,tohle je ale jina bolest.Pichne to pri kazdem nadechnuti.Dou­fam,ze je a bude vse vporadku. :-)

tescada
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 10.03.12 10:44

Me taky obcas picha v podbrisku na prave strane, a to behem obou tehotenstvi. Mudr. mi rikal, ze je to tim, jak se zvetsuje deloha a napinaji se vazy… Ale urco to pro jistotu mudr rekni, az tam budes na kontrole.

denca29
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 10.03.12 11:34

Jdi k dr. může to být i slepák

Verča-K
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 10.03.12 18:39

Dekuji vsem :-)

Háánč
Kecalka 369 příspěvků 10.03.12 20:15

Taky mám takové zkušenosti, a taky se mi to sem tam děje..Já už mám toho tolik za sebou co se týče bolesti břicha :-( že už ani nevím co to vždycky je :-( ale bojím se aby to nebyl slepák protože mě to taky píchá dole na pravé straně ale já jsem už ve 32+3 tak nevím :-( jestli mě tam třeba malinká ručkou neštouchá, no nevím :nevim: :think: a taky jsem nad tím přemýšlela co to může být! a když jsem vždy u doktora tak mu to zapomenu říct! :oops:

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist