Plavání kojenců - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Miraell
Závislačka 2660 příspěvků 26.06.13 15:46

@KeyTynka My chodili do klubu Bonifác, spokojena jsem byla se zázemím i s instruktorkou. 10 lekcí je za 2000 Kč. Jsou i levnější kurzy, ale například ve Vítkovicích plavali v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne. Bonifác plave v úterý a čtvrtek dopoledne. Klub Chobotnička taky plave na Čapkárně, a to v pondělí a středu dopoledne. Cena je podle stránek stejná.

KeyTynka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 26.06.13 21:44

@Miraell děkuji… :D

nemolka
Závislačka 3921 příspěvků 26.06.13 21:54

Tak já chodila před 2 lety do ridery plavání s rybičkou to bylo oničem dle mého teda jelikož ted chodíme do imperialu každé pondělí do plavecké školičky a paráda na 3 lekci už se dětičky potápějí a umí to výborně

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 23.08.13 21:54
Janula

Ahojky chci s malym chodit na kurz plavání prosím poradte mi kde mam jít? Děkuji za odpověd…

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 23.08.13 21:55
Janula

Ahojky chci s malym chodit na kurz plavání prosím poradte mi kde mam jít? Děkuji za odpověd…

Lennia
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 23.08.13 22:17

@Janikkk Ahoj :kytka: já jsem nám dneska domluvila plavání na Čapkárně, začínáme 11.9. Mám jen dobré doporučení od kamarádek, tak snad tam budeme taky spokojení :)
 http://www.chobotnicka.eu/…ani---sareza

Anonymní  23.08.13 23:35

Je to tam fajn a děti se hodně naučí, taky tam plaveme a jsme spokojení :mavam:

bublinek
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 24.08.13 08:30

Ahoj, my plaveme v Porubě. Dceri to maximalne vyhovuje. Hodiny ma pani i v Imperialu, kde je slana voda, koukni na stranky:

http://www.plaveckaskolicka.cz/

ricki
Kecalka 286 příspěvků 24.08.13 11:12

Chobotnička stojí 2000,–, malinký bazén pro ty 4 děti s mamkama stačí :lol: My to máme kousek od firmy, tak jsme spokojení, ale v Ostravě je toho hodně, stačí vybrat podle bydliště, většinou jsou nadšeníní všichni, co tak vím od kámošek, ať je to Imperial, Vítkovice, tam snad plavou 3 firmy, Poruba, centrum Čapkárna, Bartovice, Fifejdy. Stačí zadat do vyhledávače plavání Ostrava a už jede seznam – Bonifác, Chobotnička, Kenny, Rybička atd atd.

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 24.08.13 20:04

Děkuji za odpověd snad neco vyberu a stihnu nejaky termin :?

waniil
Nováček 8 příspěvků 22.12.13 18:43

Může mi někdo říct co se dělá na těch vaničkách? Malá má 3měsíce a nechce se mi ji tahat do té zimy třeba jen kvůli polívání ve vaničce.

bublinek
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 22.12.13 20:10

@waniil my jsme chodili do kenny, a žádné polívání se nekonalo, rovnou do vody a čvachtání ve vodě, ale myslim, že dcera byla starší a už byla zvykla na koupání z domu.

ricki
Kecalka 286 příspěvků 24.12.13 20:11
@waniil píše:
Může mi někdo říct co se dělá na těch vaničkách? Malá má 3měsíce a nechce se mi ji tahat do té zimy třeba jen kvůli polívání ve vaničce.

To samé, co se dělá se začátečníky v bazénku. Ale malá miminka z hygienických důvodů do bazénu nechodí, tak mají vaničky. Nebo i na zvykání pro uplakánky, do velké vany se vejde i maminka třeba, tatínek může fotit v klidu, v soukromí. Některá miminka při plavání ruší ostatní děti, ve vaně je klid, jen vy a instruktorka.
Některé firmy chodí i do bytu, jestli máte velkou vanu.
Ze začátku bývá polevání, navykání na potápěcí signál, postupné zanořování po bradu, noc…atd. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist