Plavání kojenců - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Miraell
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 26.06.13 15:46

@KeyTynka My chodili do klubu Bonifác, spokojena jsem byla se zázemím i s instruktorkou. 10 lekcí je za 2000 Kč. Jsou i levnější kurzy, ale například ve Vítkovicích plavali v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne. Bonifác plave v úterý a čtvrtek dopoledne. Klub Chobotnička taky plave na Čapkárně, a to v pondělí a středu dopoledne. Cena je podle stránek stejná.

KeyTynka
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 26.06.13 21:44

@Miraell děkuji… :D

nemolka
Závislačka 3918 příspěvků 26.06.13 21:54

Tak já chodila před 2 lety do ridery plavání s rybičkou to bylo oničem dle mého teda jelikož ted chodíme do imperialu každé pondělí do plavecké školičky a paráda na 3 lekci už se dětičky potápějí a umí to výborně

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 23.08.13 21:54
Janula

Ahojky chci s malym chodit na kurz plavání prosím poradte mi kde mam jít? Děkuji za odpověd…

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 23.08.13 21:55
Janula

Ahojky chci s malym chodit na kurz plavání prosím poradte mi kde mam jít? Děkuji za odpověd…

Lennia
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 23.08.13 22:17

@Janikkk Ahoj :kytka: já jsem nám dneska domluvila plavání na Čapkárně, začínáme 11.9. Mám jen dobré doporučení od kamarádek, tak snad tam budeme taky spokojení :)
 http://www.chobotnicka.eu/…ani---sareza

Anonymní  23.08.13 23:35

Je to tam fajn a děti se hodně naučí, taky tam plaveme a jsme spokojení :mavam:

bublinek
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 24.08.13 08:30

Ahoj, my plaveme v Porubě. Dceri to maximalne vyhovuje. Hodiny ma pani i v Imperialu, kde je slana voda, koukni na stranky:

http://www.plaveckaskolicka.cz/

ricki
Kecalka 285 příspěvků 24.08.13 11:12

Chobotnička stojí 2000,–, malinký bazén pro ty 4 děti s mamkama stačí :lol: My to máme kousek od firmy, tak jsme spokojení, ale v Ostravě je toho hodně, stačí vybrat podle bydliště, většinou jsou nadšeníní všichni, co tak vím od kámošek, ať je to Imperial, Vítkovice, tam snad plavou 3 firmy, Poruba, centrum Čapkárna, Bartovice, Fifejdy. Stačí zadat do vyhledávače plavání Ostrava a už jede seznam – Bonifác, Chobotnička, Kenny, Rybička atd atd.

Janikkk
Nováček 3 příspěvky 24.08.13 20:04

Děkuji za odpověd snad neco vyberu a stihnu nejaky termin :?

waniil
Nováček 8 příspěvků 22.12.13 18:43

Může mi někdo říct co se dělá na těch vaničkách? Malá má 3měsíce a nechce se mi ji tahat do té zimy třeba jen kvůli polívání ve vaničce.

bublinek
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 22.12.13 20:10

@waniil my jsme chodili do kenny, a žádné polívání se nekonalo, rovnou do vody a čvachtání ve vodě, ale myslim, že dcera byla starší a už byla zvykla na koupání z domu.

ricki
Kecalka 285 příspěvků 24.12.13 20:11
@waniil píše:
Může mi někdo říct co se dělá na těch vaničkách? Malá má 3měsíce a nechce se mi ji tahat do té zimy třeba jen kvůli polívání ve vaničce.

To samé, co se dělá se začátečníky v bazénku. Ale malá miminka z hygienických důvodů do bazénu nechodí, tak mají vaničky. Nebo i na zvykání pro uplakánky, do velké vany se vejde i maminka třeba, tatínek může fotit v klidu, v soukromí. Některá miminka při plavání ruší ostatní děti, ve vaně je klid, jen vy a instruktorka.
Některé firmy chodí i do bytu, jestli máte velkou vanu.
Ze začátku bývá polevání, navykání na potápěcí signál, postupné zanořování po bradu, noc…atd. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist