Plavání s miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaK
Kelišová 5063 příspěvků 06.12.03 01:50
Plavání s miminkem

Ahoj,prosím o radu-chtěla bych začít se svým děťátkem plavat,ale nemůžu se rozhodnout,do jakého klubu se přihlásit.Můžete mi doporučit?Díky,Mo­nika

PS:Jsme z Prahy

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  06.12.03 10:07
Plavání s miminkem

ahoj, mám podobný dotaz…Chtěla bych začít od tří měsíců…Je lepší jít do bazénu nebo si pozvat instruktorku domů a v bazénu začít v půl roce?? Děkuji..ZUzana

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 06.12.03 14:39
Plavání s miminkem

Ahojky,

plavu s Leničkou od jejich 5. týdnů. Začali jsme na vanách v centru a přibližně 5-6. měsících jsme přešli na bazén.

Z plavání jsme nadšení. Bydlím kousek od Zlína a plaveme v Kenny. Ve třech měsích jsme začali chodit i do Broučků (cvičení).

Ajka+Lenička 15 měs. ;-)

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 06.12.03 17:53
Plavání s miminkem

My plaveme od tří měsíců v Baby Clubu Kosatka, určitě je lepší začít co nejdřív, mrňousci plavou ve vaničkách, protože tam je možné po každém dítěti vyměnit vodu, v bazénu se plave až od 6 měsíců -dřív to totiž ani hygienická stanice nedovoluje. Ale je to na Tobě, jak se rozhodneš. Podle mě je lepší, když si mimísek zvyká na vodu už od malinka, pak je ten přechod do bazénu takovej jednodušší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama