Plenky Helen Harper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 06.10.10 15:15
Plenky Helen Harper

Ahojky, máte zkušenosti s jednorázovkami Helen Harper?
Dnes jsem je viděla v obchodě, tak jsem uvažovala, že bychom zkusili zase něco nového, cenově vychází tak jak Pampers nebo Huggies Premium v akci – tak by mě zajímala kvalita, díky za odpovědi :huban:

Reakce:

Uživatel je onlineEemii
Extra třída :D 11360 příspěvků 06.10.10 15:19

Nejsou nejhorsi,ale na Huggies premium teda nemaji :-D

jizvíková
Extra třída :D 12417 příspěvků 06.10.10 15:48

šuntovní

Marky88
Kecalka 209 příspěvků 20.03.14 09:32

Pokud by měl někdo zájem, zbyly mi po malém tři balíčky plenek Helen Harper aircomfort midi (4–9kg), jeden balíček = 30 plenek, takže celkem 90ks. Přešli jsme už na větší, když se malý pokakal, letělo to až na záda a u stehýnek už ho tlačily gumičky. Tak mi tu zůstaly ležet.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist