Plenky Helen Harper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 06.10.10 15:15
Plenky Helen Harper

Ahojky, máte zkušenosti s jednorázovkami Helen Harper?
Dnes jsem je viděla v obchodě, tak jsem uvažovala, že bychom zkusili zase něco nového, cenově vychází tak jak Pampers nebo Huggies Premium v akci - tak by mě zajímala kvalita, díky za odpovědi :huban:

Reklama

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 15610 příspěvků 1 inzerát 06.10.10 15:19

Nejsou nejhorsi,ale na Huggies premium teda nemaji :-D

jizvíková
Extra třída :D 12490 příspěvků 06.10.10 15:48

šuntovní

Marky88
Kecalka 300 příspěvků 20.03.14 09:32

Pokud by měl někdo zájem, zbyly mi po malém tři balíčky plenek Helen Harper aircomfort midi (4-9kg), jeden balíček = 30 plenek, takže celkem 90ks. Přešli jsme už na větší, když se malý pokakal, letělo to až na záda a u stehýnek už ho tlačily gumičky. Tak mi tu zůstaly ležet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výbava pro psa za pár korun

Máte v rodině čtyřnohého člena rodiny? Udělejte sobě i jemu radost novým obojkem či pelíškem. Nebo si pořiďte vychytávku, která vám usnadní uklízení chlupů. číst dále >

Jiskření i po letech: Tipy, jak oživit dlouhodobý vztah

Na začátku jste jeden bez druhého nedali ani ránu. Trávili jste spolu každou volnou chvíli, psali si zamilované vzkazy, těšili se na sebe a užívali si bláznivé zamilovanosti. Chemie sice vždy po nějakém čase opadne, ale i po dlouhých letech strávených bok po boku se můžete radovat jeden z druhého. Jak udržet jiskru, aby nevyhasla, a jak ji znovu zažehnout? číst dále >

Reklama