Plíseň nehtů

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.11 13:47
Plíseň nehtů

Ahoj,potřebovala bych poradit,co na plíseň nehtů na noze.Zkoušela jsem toto:
http://www.mj-krasazdravi.cz/…e-mykozy-4ml
Ale moc to nezabralo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 11723 příspěvků 19.04.11 13:56

A máš to Ty nebo dítě?

Jestli Ty, tak možná zkus Canespor, na ten jsem slyšela docela dobré reference.

Ale jestli dítě, tak bych neexperimentovala a šupajdila na kožní.

EDIT: asi Ty, když to píšeš do „zdravotní potíže dospělých“… sorry :oops: :zed: :mrgreen:

Anonymní  19.04.11 14:00

To by mě také zajímalo, co z volně prodejných prostředků opravdu funguje.
Já zkoušela mast Clotrimazol AL, sprej Candibene, koloidní stříbro a tzv. chytrou houbu Pythium oligandrum.
Všechno zabralo tak na 1 – 2 měsíce, nehet začal hezky dorůstat zdravý pak se to najednou během pár dní zase rozlezlo na celý nehet zpátky :cert: :zed:.
Ale konečně už nejsem těhotná ani nekojím, takže asi naklušu k doktorce a budu doufat, že dá něco, co to opravdu vyléčí.

hamika
Závislačka 3210 příspěvků 19.04.11 14:54

určitě zajdi na kožní. Všechny tyhle volně prodejné léky jsou naprd, pokud už se Ti plíseň hodně rozjela. Vím, o čem mluvím, zkoušela jsem mnoho let různé mastičky a spreje, ale chce to komplexní léčbu. Dostala jsem u kožní nějaké prášky a za 2 měsíce bylo vidět, jak rostou krásné nehty. Úplné vyléčení očekávej za cca 3/4 roku.

MisakN
Stálice 94 příspěvků 19.04.11 15:48

Ahojky,
tak ta tužka co je v odkaze je na nic-vlastní zkušenost.Pokud nejsi těhotná-jak píšeš nejsi-tak doporučuju Canespor,taky vlasní zkušenost.Léčba je ale tak opravdu na 1/2 roku.Dá se koupit volně.Nebo podle rozsahu pak jít k lékaři,jak už bylo výše psáno.Ale Canespor můžu doporučit.

lucipajda
Echt Kelišová 8259 příspěvků 19.04.11 15:49

myslim, ze na tohle volne prodejne leky nepomuzou. mozna jeste tak na svedeni kuze mezi prsty, ale na bile nehty uz asi ne. na koznim ti daji leky, jsou to docela dryaky a dost drahy, takze treba obvodak je nepredepise (ale pojstovna je hradila). je to lecba na vic mesicu, ale pomuze to :wink: ruzna kapicky a tak jsou potom spis jen podporu a udrzeni vysledku lecby.

Anonymní  19.04.11 16:52

Tady zakladatelka-plíseň mám já,na obou palcích u chodidla,na jednom více,ne druhém méně.Těhotná nejsem a ani už nekojím.
O té chytré houbě jsem uvažovala,ale asi nakonec stejně budu muset na kožní,abych do léta měla pěkný nohy do pantoflí :-?

lemaz
Závislačka 2969 příspěvků 19.04.11 18:29

Savo a jedině savo. Chytla jsem to jednou (asi ve fitku). Žádný masti na to nepomáhali, až jsem si dělala savový lázně. každý večer. Savo proti plísni do teplé vody a čachtat. během 14 dnů byl vidět výsledek. jak nehet odrůstal, tak byl už zdravý.

romype
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 19.04.11 18:32

Lemaz a jaké savo a v jakém poměru, prosím a děkuji ti za odpověd, plísen mám na obou nehtech dolních končetin, hnus.

lemaz
Závislačka 2969 příspěvků 19.04.11 18:45

Měla jsem normální vandlík. Dala jsem zhruba do poloviny vodu a pak tak 2–3 uzávěry sava. Postupně snižovala. Koupila jsem si klasické savo proti plísním. Jednou jsem měla i to "Ničí 99,9% bakterií) – přišlo mi, že fungovalo stejně.
Nohy jsem v tom čachtala, dokud mi byla voda příjemná, pak je nechala na vzduchu oschnout a pro jistotu namazala mykoseptinem. Tahle kombinace funguje skvěle. Jo a ještě si musíš vyprat veškeré boty, pantofle – prostě vše. A vystříkávat. Co se dalo savem, tak jsem vzala savem, co ne (odbarvení), tak jsem stříkala sprejema proti plísni.
Vyzkoušej.

romype
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 19.04.11 18:53
lemaz píše:
Měla jsem normální vandlík. Dala jsem zhruba do poloviny vodu a pak tak 2–3 uzávěry sava. Postupně snižovala. Koupila jsem si klasické savo proti plísním. Jednou jsem měla i to "Ničí 99,9% bakterií) – přišlo mi, že fungovalo stejně.
Nohy jsem v tom čachtala, dokud mi byla voda příjemná, pak je nechala na vzduchu oschnout a pro jistotu namazala mykoseptinem. Tahle kombinace funguje skvěle. Jo a ještě si musíš vyprat veškeré boty, pantofle – prostě vše. A vystříkávat. Co se dalo savem, tak jsem vzala savem, co ne (odbarvení), tak jsem stříkala sprejema proti plísni.
Vyzkoušej.

asi jsem blbá, ale prosím tě co je to vandlík? a jakým sprejem proti plísni jsi to stříkala? díky, tvé rady nad zlato.

lemaz
Závislačka 2969 příspěvků 19.04.11 19:07
romype píše:
lemaz píše:
Vyzkoušej.
asi jsem blbá, ale prosím tě co je to vandlík? a jakým sprejem proti plísni jsi to stříkala? díky, tvé rady nad zlato.

Vandlík – velká miska, kam se ti vejdou nohy. Lavor. Koupila jsem si Burgit – ochrana proti plísni, myslím, že v kauflandu. Ale můžeš si koupit jakýkoli sprey na plíseň do bot nebo i na nohy (nekupuj drahé – je to zbytečné), mají v drogeriích.

romype
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 19.04.11 19:19

Díky za informaci LEMAZ, snad mi to pomůže, blíží se léto, vždycky jsem nehty lakovala na tmavorudo, aby to nebylo vidět, tak snad mi to pomůže jsi hodná díky moc.

Miri2  29.06.11 12:52
nehty-kůže

Ahoj všichni, prosím, poraďte mi, mám na nohou u 2 prstů nehet, který vyrůstána sp.straně s kůží, je takový ztluštělý, zvrchu na nehtu není nic vidět,ale zepředu.Poraďte – děkuji :lol:

Anonymní  29.06.11 14:18

Mela jsem krasne zdravy nehet…mela jsem mezi prsty ekzem(takovy pupinky,ktery prasknou)tak se mi to dostalo na prst a z toho mi vyrusta skaredej nehet s dolikama a deformovanej.To neni plisen?Co to je?A jak to mam lecit?Jinak ostatni nehty mam pekny,jenom ten jeden na ruce.Karl…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist