Pocity po umelom oplodnení

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.02.03 17:28

Ahojte holky!

Objavila som tieto stránky aj diskusiu a velmi sa mi páči.

Čítala som o bolestiach bruška v 1 trimestri. Ja som 3 dni po transfere embryi a mam presne takéto pocity. Ma niekto podobné skúsenosti?

Odpíšte aj kedy je najlepšie si urobiť tehotensky test (na ktory deň)

Ahojte Ingrid

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  27.02.03 11:20

Ahoj,

kdy TT - to je různé. Někdo psal, že po deseti dnech po transferu by už na testu něco mělo být vidět. Já jsem měla TT pozitivní až 15 den.

Puntik
Nováček 10 příspěvků 03.03.03 13:10

Mně bylo doporučeno si udělat TT 14 dní po embryotransferu. Dá se to vydržet, ale zvědavost je velká.

Dagi
Nováček 8 příspěvků 03.03.03 19:31

Ahoj Ingrid,

v dobe kdy jsi sem psala jsem byla 5 dni po transferu. Jsme na tom skoro stejne. Mne bricho bolelo po odberu vajicek, ale po transferu prestalo - tedy asi po jednom dni. Dneska jsem zjistila ale hnedy vytok, trosicku krve, ale jen kapka. Tak ted nevim. V patek jdu na test. Mam z toho ale pekne blbej pocit. Nemely jste taky nejaký podobny vytok ? Ale asi to neni normalni, ze jo ? Ach jo. Jsem z ty nejistoty uplne taf. Dasa

Anonymni  05.03.03 12:42

Ahojki,

na povzbuzení, když jsem byla kdysi taky na IVF a byla po transferu, doktorka mi říkala, že pokud by se objevila nějaká malinká kapička krve, tak se nemám lekat, může to být tím, že se embryjko zahnízduje do dělož. sliznice.

Tak vám přeju, at jste pozitivní.

Dandy

P.S. Nám se ani druhý pokus nezdařil, ted tomu bude už rok od druhého.

Anonymni  05.03.03 12:45

Ahoj,

já jsem špinila od 7 dne po tranferu až do asi 15 nebo 16 dne. Potom to přestalo. Ze dvou embryí se mi zachytilo jedno.

Evka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Srdeční selhání zabíjí víc lidí než rakovina. Jak ho poznat?

Lidé si ho většinou pletou s infarktem a o jeho příznacích mají zoufale malé... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama