Podhajská - Apartmány v zátiší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 13:45
Podhajská - Apartmány v zátiší

Ahoj jen tak mě zajímá kdo jede na dovču do Podhajské? My jedem už podruhé letos budem ubytovaní v Apartmánech v zátiší http://www.podhajska-zatisie.sk/gallery/ bydlel tam už někdo? Jen tak z legrace jedem příští týden 25.7. jede taky někdo? :-D Jo loni jsme bydleli v apartmánech u sovy http://www.apartmanyusovy.sk/ byli jste tam někdo a jak se vám tam líbilo? Možná je to blbé téma,ale jsem zvědavá :oops:

Reakce:

Melody
Stálice 89 příspěvků 20.07.11 14:14

Jé, v Podhájské jsme byli loni :-) A přímo V Zátiší :-) Fajn to tam bylo, jen mě trochu překvapila „velikost“ apartmánů. Podle fotek a popisu jsem si to představovala trochu jinak.. jsou to vlastně trošku větší pokoje s linčičkou v rohu (ani se tomu nedá říkat kuchyňský kout), vaření v kuchyňce společné pro všechny (asi pět) pokojů-apartmánů. Ale pěkný, klídek, milá, trochu prdlá majitelka, pěkná malá zahrádka, ve stejný ulici letní kino, kde pořádali zábavy, děti se tam vyblbly :dance: Do termálů jsme chodili pěšky, je to trošku dál, no ale co, že jo :-) Tak ať se vám líbí!!!! :palec:

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 15:35

Teda to jsem si vůbec nevšimla, že tam v každém kuchyňském koutku není vařič (loni jsme měli) ale stejně jsme nic nevařili( akorát polévku než jsme šli na koupák) a pak baštili na koupáku, velikost nevadí vždyť budem stejně pořád venku :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 15:36

Jo a ten kuchyňský kout je aspoň vybavený nebo je to taky společné? Díky

Melody
Stálice 89 příspěvků 21.07.11 13:40

Je tam pár hrnků, skleniček, talířků.. spíš tak ke snídani… Kastroly, vařečky a tak jsou v té společné kuchyňce. Hele, dalo se, taky jsem tam spíš vařila polívky nebo takový ty těstoviny v sáčku s omáčkou. Řízky bych tam ale asi nevykouzlila :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.07.11 13:45

Ty si berem z domu :-) :-) :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 22.07.11 10:30

To sem fakt nikdo nejezdí :nevim: vždycky je tam hromada rodin s dětmi :nevim: Mě zajímalo jestli nejede někdo příští týden třeba se potkáme :mrgreen:

mironic  08.06.12 13:21

Zdravím, my se do Podhájské chystáme letos. Kde je to lepší; U sovy, nebo V zátiší??
 Zdar

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 11.06.12 19:30

Jednoznačně u Sovy, hřiště,bazén, posezení, každý pokoj kuchyňka. Zátiší malé pokoje bez jakéhokoliv vyžití pro děcka, kuchyňka společná

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist