Podhajská - Apartmány v zátiší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 13:45
Podhajská - Apartmány v zátiší

Ahoj jen tak mě zajímá kdo jede na dovču do Podhajské? My jedem už podruhé letos budem ubytovaní v Apartmánech v zátiší http://www.podhajska-zatisie.sk/gallery/ bydlel tam už někdo? Jen tak z legrace jedem příští týden 25.7. jede taky někdo? :-D Jo loni jsme bydleli v apartmánech u sovy http://www.apartmanyusovy.sk/ byli jste tam někdo a jak se vám tam líbilo? Možná je to blbé téma,ale jsem zvědavá :oops:

Reakce:

Melody
Stálice 89 příspěvků 20.07.11 14:14

Jé, v Podhájské jsme byli loni :-) A přímo V Zátiší :-) Fajn to tam bylo, jen mě trochu překvapila „velikost“ apartmánů. Podle fotek a popisu jsem si to představovala trochu jinak.. jsou to vlastně trošku větší pokoje s linčičkou v rohu (ani se tomu nedá říkat kuchyňský kout), vaření v kuchyňce společné pro všechny (asi pět) pokojů-apartmánů. Ale pěkný, klídek, milá, trochu prdlá majitelka, pěkná malá zahrádka, ve stejný ulici letní kino, kde pořádali zábavy, děti se tam vyblbly :dance: Do termálů jsme chodili pěšky, je to trošku dál, no ale co, že jo :-) Tak ať se vám líbí!!!! :palec:

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 15:35

Teda to jsem si vůbec nevšimla, že tam v každém kuchyňském koutku není vařič (loni jsme měli) ale stejně jsme nic nevařili( akorát polévku než jsme šli na koupák) a pak baštili na koupáku, velikost nevadí vždyť budem stejně pořád venku :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 20.07.11 15:36

Jo a ten kuchyňský kout je aspoň vybavený nebo je to taky společné? Díky

Melody
Stálice 89 příspěvků 21.07.11 13:40

Je tam pár hrnků, skleniček, talířků.. spíš tak ke snídani… Kastroly, vařečky a tak jsou v té společné kuchyňce. Hele, dalo se, taky jsem tam spíš vařila polívky nebo takový ty těstoviny v sáčku s omáčkou. Řízky bych tam ale asi nevykouzlila :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.07.11 13:45

Ty si berem z domu :-) :-) :-)

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 22.07.11 10:30

To sem fakt nikdo nejezdí :nevim: vždycky je tam hromada rodin s dětmi :nevim: Mě zajímalo jestli nejede někdo příští týden třeba se potkáme :mrgreen:

mironic  08.06.12 13:21

Zdravím, my se do Podhájské chystáme letos. Kde je to lepší; U sovy, nebo V zátiší??
 Zdar

Danny841
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 11.06.12 19:30

Jednoznačně u Sovy, hřiště,bazén, posezení, každý pokoj kuchyňka. Zátiší malé pokoje bez jakéhokoliv vyžití pro děcka, kuchyňka společná

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist