pokračovací umělá výživa

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.09.03 14:04
pokračovací umělá výživa

teď jsem se někde dočetla, že pokračovací umělá výživa se dává dětem, kteří už mají i jinou stravu než mlíko. Naší dcerce dáváme také pokračovací umělou výživu (číslujou to jak 2.) ale nedáváme ji nic jiného, může to být příčinou jejich zácp. Máme změnit mléko na počáteční (číslujou to jako 1.) nebo alespoň začít přikrmovat? Dcera má teď 5 měsíců. čím se začíná přikrmovat nejdříve? děkuji za vaše reakce Kamila

Reklama

Reklama

Reakce:

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.09.03 14:24
pokračovací umělá výživa

No, ono zalezi na tom, od kdy davate umele mleko a zda jeste i kojis. Pokud nekojis, tak by asi uz bylo vhodne zacit prikrmovat … a zacina se zeleninou v poledne … mrkvicka, bramburek, brokolice, spenatek, petrzel, cuketa … proste cokoliv ale zacit jenom jednim druhem po 2-3 dny a zacinat po nekolika malo lzickach a postupne zkouset dalsi druh a pak michanice dvou druhu atd. az budes michat i vice druhu (za nekolik tydnu). Zelenina se vari ve vode do mekka a nakonec u mixovani se prida lzicka masla nebo panenskeho olivoveho oleje aby se rozpustili vitaminy. A az tak po mesici se zkousi pridavat taky ovoce a taky postupne. Tak po 2t podle mne i me MUDr. muzes zkouset davat navic jeste k mlecne svacince trochu ovoce, ale pomalu, spise aby si zvykala na chut.

Jinak se radsi porad se svym pediatrem. Pokud budes prikrmovat, davej pokracovaci umelou vyzivu, je sytejsi. Ale rozdil je pouze par KJ.

Sulanek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Reklama