Polévky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  14.10.03 18:05
Polévky

Maminky poraďte jak na dítě s polívkama. Mé holčičce je půl roku, protože již nekojím začala jsem s polévkama už v pátým měsíci. Už skoro 3 týdny se snažím dostat do dcerky alespoň pár lžiček, ale je to zbytečné, začne řvát jako kdybych ji dělala doví co. Po týdnu jsem zkoušela Karotku a jablko a to zhamala (po lžičkách) ale jakmile zjistí, že je to polívka brečí a brečí. Zkoušela jsem i dát ji to do lahvičky ale lokne si zjistí,že to není sunar a zase brečí. Měli jste někdo stejný problém? A jak jste to vyřešily? Předem dík za rady.. Kamila

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Pindruse
Povídálka 16 příspěvků 14.10.03 20:11
Polévky

Ahoj,

já jsem začala s polívčičkama teprve pře týdnem, tak asi nebudu nejlepší rádce. Ale přijde mi, že když tam přidám víc mrkve, tak to Nikimu chutná víc. Asi je to potom takový víc nasládlý. Já zatím vyzkoušela jen polívku brambor, mrkev a žloudeka par kapek olivovýho oleje.

Polívkám zdar Dana a Nikolas 19 týdnů :-)

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 14.10.03 21:40
Polévky

Ahoj Kamčo!

Mrkni do SOS maminek,je tam článek „Jak se nezbláznit z rad o příkrmech 0-5 měsíců“.Je tam spousta dobrých radi postřehů maminek,které taky bojovaly se zaváděním pevné stravy.

Držím palce,ať se holčička rozpapá.

Hanka

Anonymni  17.10.03 20:41
Polévky

Ještě dice polévky nedávám,ale kamarádka v práci mi říkala,že její Vojtík taky nechtěl její polévky,ale když mu do domácí polévky přidala trochu hotové-z obchodu-Hami apod.,tak to krásně vonělo a zbaštil to všechno…polévkám zdar.M.

Anonymni  20.10.03 15:30
Polévky

Ahoj,

ja jsem davala polevku z lahvicka zahustenou Sunarem. Ale musis si koupit dudlik s vetsi dirkou.

Drzim palce

Klara

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 27.03.13 15:04

Ahojky nemate nekdo prosim na zeleninovou polevku s krupici?
jedla jsem ji jednou nekde v restauraci a ted po me cela rodinka zadoni at ji udelam, ale ja vubec s krupickou nemam zkusenost:-(

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 27.03.13 15:07

http://www.mamincinyrecepty.cz/…ka-s-krupici je výborná

nep.Lamicka  27.03.13 15:09

@JaninaJanu mamka dela zeleninovou polevku s krupickou takhle: orestuje na masle zeleninu, kterou ma doma, zalije vodou, prida vyvarit bylinky, necha bublat a z krupicky (takove te hrubejsi) udela kapani (vajicko, krupicka, mleko) nebo ji tam jen trochu prida a necha zmeknout. Ja mam radeji pohankovou lamanku.

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 27.03.13 15:11

Holky moc dekuju!!!
Jdu strouhat zeleninku :-)

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 27.03.13 15:12

A jeste krupicka je ta z ceho se dela ta krupicova kase?
Jsem neznalec krupice, malej mi ji nikdy nejedl :-)

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 27.03.13 15:16

@JaninaJanu jo to je ono

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 27.03.13 15:21

@bobin
Dekuju :kytka:

claire91
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 27.03.13 15:28
@bobin píše:
http://www.mamincinyrecepty.cz/…ka-s-krupici je výborná

Mňam, ta vypadá dobře. Úplně se mi sbíhají sliny, nejedla jsem jí snad od školky :jazyk:.Jdu na to :).Akorát jsem myslela, že tam patří ještě kmín.

balenka
Závislačka 3781 příspěvků 27.03.13 15:28

@JaninaJanu já dělám: na másle orestovat zeleninu, zasypat krupičkou, opražit, zalít vodou, povařit, dochutit… A další varianta je, že ve fázi, kdy je tam zelenina a krupička, tak na to prdnu vajíčko, rozmíchám (usmažím) a jsou z toho nočky… dál stejně… mňamka ;)

balenka
Závislačka 3781 příspěvků 27.03.13 15:29

@claire91 jo jo, s kmínem dělám jako kojící polévku ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ivana Trumpová drží styl a ráda jí kachnu, prozradil návrhář Laffita

Jedním ze čtyř Ambasadorů České republiky, kteří ve středu získají toto... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama