Poloha čípku v počátku těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  14.04.06 13:37
poloha čípku v počátku těhotenství?????

holky,prosím vás,teda především asi těhulky,nebo snažilky,nevít jak vypadá čípek těsně po oplození,nebo v začátku těhu,ještě než se to prokáže??Nikde to nemůžu najít,děkuji za jakékoli informace

kamila

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Agata
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 14.04.06 14:19

Ahoj všem, připojuji se k dotazu a přidávám: jak je to s hlenem? Mám poměrně hodně kluzkého bílého hlenu a doufám, že bych snad mohla být těhotná… Tak jen jestli to znáte, protože já to před MS nikdy neměla.
Díky :wink:

Anonymni  14.04.06 14:29

Nevim jak je to s cipkem,ale pokud mas hojnej vytok tak to bys Agatko mohla byt tehotna,protoze v tehu je vytok beznej.Drzim palce,uz sis delala test?Petra

hana
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.04.06 14:34

Ahoj Agato,
já mám ten hlen v těhotenství taky. Koukala jsem na ty tvoje testy a věřim, že jsi těhu, já měla totiž takovéhle testy vždycky a to jsem testovala 30–35 DC, takže si udělej příští týden ještě jeden a mazej na krev a uvidíš. Držim ti palečky.

Agata
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 14.04.06 14:50

:D Díky za info, to jsem moc ráda.. Já mám totiž úplně všechny příznaky, až si říkám, že si to vsugerovávám :oops: Petro, já si dělala 3 testy – 12.,13. a 15.DPO a všechny byly //, ale když jsem byla 12.DPO na krvi, bylo to negativní, jenže mrcha má teď už 2 dny zpoždění.. Dr mi říkal, že se to v krvi někdy může ukázat až později 8O , takže tomu pomaličku začínám věřit.. Jestli mrcha nepřijde, jdu k dr příští pátek, to už by měl něco vidět i na UTZ, na krev se mi už nechce :roll: :oops: Jím Prenavit z Vitalandu a víc stejně udělat nemůžu…

Anonymni  14.04.06 15:00

Agatko,tak verim tomu ze jsi tehulka,ted jsem se divala do galerky a mas jich tam! :P treba to bylo dost brzy a teprve to zacinalo stoupat v krvi.Nejsi hodne ospala?Ja byla desne,ale u kazdeho to muze byt jinak.Drzim palce!!! :wink: Petra

lina
Kecalka 267 příspěvků 14.04.06 18:08

Kamilo,cipek ke konci cyklu sestupuje dolu a je tvrdy.Kdyz otehotnis tak zustava porad vysoko a je mekky.Dobrej radce je taky bazalni teplota.Dalsi priznak ospalost a zacpa,aspon u me to tak bylo.DRzim palce :lol: :lol: eva

EvikP
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 14.04.06 18:17

Tak u mě čípek měkký, bolest v kříži, bolest v podbříšku jako na ms,ale už 5dní před očekávanou ms. Nakonec ms nedorazila… :wink:

Držím vám oběma palce,ať jste na tom stejně. :D

Agata
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 14.04.06 18:25

Evik, Lina – moc díky za info :wink: Jsme s Kamilkou z jedný diskuze – Profi snažilky :D U mě bazální teplota hodně vysoko (dole mám odkaz na křivku), ale jinak mám často zimnici až husí kůži – právě teď, čípek měkčí, než normálně před MS, bolest na MS tak 5 dní předem – což obvykle nebývá. Taky mám žaludek jak na vodě, ale až kvečeru, takže taky teď. No, budu testovat každý den :oops: až do pondělí – 18.DPO a pak tomu začnu věřit :D

EvikP
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 14.04.06 18:33

Agata

Já jsem taky měla bazální teplotu vysokou (37C),a jak píšeš ta zimnice. Je to takový zvláštní pocit. Nedokázala jsem ho popsat. Tak trochu jako když jsem měla 40stupňů horečky kdysi dávno. Prostě zvláštní pocit. A hlavně mě hodně bolela záda v kříži a v podbříšku…
Myslím, že to u Tebe vypadá velmi nadějně. Ale každopádně zkus testnout znova za 4dny a jestli bude druhá čárka silnější,tak je to jasné…

Moc držím pěstičky a přeju miminko k Vánocům… :wink:

Anonymni  14.04.06 18:38

holky,moc dekujem za rady,ja jsem sice te¨prve 22dc,ale ovu mela byt 14–15dc,podle ovu krvaceni,jsem cerstve po laparce,sice dr.z caru rikala,ze neni v douglasove prostoru tekutina,ale dle krvaceni 14 a 15dc rikala,ze ovu byt mohla a beru duphaston a mam ho radsi brat 14dni,kdyby tak aby mel mimisek vic casu se zakuklit.cipek mam polomekky a nezvykle nahore,takhle nahore,nebo vzadu,nevim jak to nazvat,jsem ho snad nikdy nemela,bt je taky vysoka,ale nevim jestli to vse nemuzu pripisovat duphastonu?jinak mam divnou zimnici,zaludek chvili nemuzu nic pozrit,chvili je mi dobre,bolest v krizi,a jsem divne psychicky vyladena a stastna :roll: ,dekujem za vsechny rady a budeme rady za dalsi :P

Anonymni  14.04.06 18:40

jo ten anonym jsem byla ja kamila,jak nejsem ted na svem pc,tak nejsem prihlasena,ne­pamatuji si heslo :roll:

EvikP
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 14.04.06 18:44

Kamčo a už jsi zkoušela testík? Já jsem měla první pozitivní 23DC. Celkově 8pozitivních testů ještě před očekávanou ms. A cyklus dlouhý 28dní.

Jo a doporučuju Best2… nejlepší nejlevnější testík… opravdu spolehlivý. Čím dražší tím horší… mluvím z vlastní zkušenosti. :wink:

MarinkaCu
Závislačka 4046 příspěvků 14.04.06 18:53

Jé, holky, tak to mám zase víc naděje.. Já mám zimnici děsnou a blbě je mi dnes furt.. Teď jsem zkoumala ten testík z dopoledne a ta druhá čárka je narůžovělá!! Kami, Agátko, musí nám to vyjít!!!

danda01
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 14.04.06 19:01

Ahoj holky,
koukám, že máte novou diskuzi:-)
Když jsem čekala jestli jsem těhu, tak mě tohle taky zajímalo.
No změnil se mi hlen na bílý je ho hodně, takže jsem nosila a ještě nosím intimky.
Když jsem zjišťovala jaký mám čípek, tak se mi zdál uzavřenější než jindy před ms.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist