Poradte prosim s vetry v deviti masiceich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barou
Povídálka 26 příspěvků 03.06.03 04:26

Poradte,prosim!

Muj Lukasek strasne moc trpel na vetry,ale po patem mesici to bylo lepsi.Zacal spat celou noc.Jenze ted jsou spatky.Je mu 9 mesicu a uz tak trpi tri tydny,kdy v noci se budi s bolestmy.Stale jeste kojim a to je to jedine,co mu v te hrozne noci pomaha.Cily kazdou hodinu a pul se budi s place m.Kdyz ho zacnu kojit,tak slysim ulevujici se mu prdiky a za chvily zase spinka.Je to pro me strasne unavujici,tak bych od vas chtela poradit.Nic mu nepomaha.Zadne kapky,fenyklovy caj(piji taky) vylozene na brisko,od doktora dva typy mediciny v podobe kapek a cipku,nejim nic co obsahuje kravske mleko,cesnek,ci­buly,ci jinsi slozky,ktere spusobuji vetry.Jemu davame k jidlu rizi,varene kure,kukurici maso,jeste ma rad jablko a banan.Mrkev nesnasi.

Prosim vas,poradte mi co mame delat,nebot uz jsem z toho zoufala. Dekuji Barou

Reklama

Reklama

Reakce:

Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 04.06.03 22:11

Ahoj chudáčku Barou,

čekala sem,co ti kdo poradí a on nikdo nic,viď.Náš,dneska už 10timěsíční, chlapeček taky hodně trpěl na větříky ať sem dělala cokoliv,pořád to bylo stejný.Pak se to uklidnilo,ale když sme po šestém měsíci začali přikrmovat,bříško se zase ozvalo.Musela sem vyřadit všechnu zeleninu kromě mrkve a brambor a bylo to zase v pohodě.Ale ty píšeš že mrkev nesnáší a o jiné zelenině nic,tak nevim.Ještě zkus vynechat banán,když sme ho dávali pozdě odpoledne nebo večer tak taky prděl.Zkus taky jabíčko mírně podusit,třeba mu vadí syrové ovoce. Jinak mě už nic jinýho nenapadá,tak se držte, třeba to chce jenom čas,než si Lukáškovo bříško zvykne na příkrmy,oni sou ti kluci takový citlivky,hrůza.

Měj se a držím palečky,ať se v klidu vyspíte.

Stáňa

Anonymni  05.06.03 11:13

Ahoj Barou! Máte to ale trápení :-( Naše holčina probrečela první 4 měsíce, já už nevěděla co mám jíst. Pomáhal jí Sab simplex, bříško jsem mazala gelem proti nadýmání. Taky jsem jí hodně cvičila s nožičkama. Ale jakmile se začala sama hýbat, bylo po problémech. Tak možná bys měla trochu zatlačit na doktora, jestli jsou to opravdu jenom zaražené prdíky. Doufám, že to nebude nic horšího.

Katka

Anonymni  05.06.03 14:43

Ahoj Barou,

popíšu Ti naše problémy, které jsme měly s prdlíky. Třeba najdeš nejakou podobnost.

Máme taky chlapečka. Ted už je mu pět měsíců a všechno je v pořádku, ale první dva měsíce nám nám hrozným způsobem probrečel. Po každém jídle měl prdlýky, po čase i průjmy. Vyzkoušely jsme všechny možné léky, jak proti nadýmání, tak i na úpravu střevní flóry (Sab simplex, Hylak, Smekta), ale nic nezabíralo. Po dvouch měsících nám paní doktorka napsala doporučení na gastroenterologii. Tam pan doktor hned poznal, že synek má nedostatek enzymu, který štěpý mléčný cukr. Ten proto není zpracován v tenkém střevu, ale dostává se do tlustého, kde se změní na škrob a střevo velmi nafoukne a tím jsou způsobený velké křeče v bříšku (k tomu dochází 1/2h-2h po mléčném jídle). Dítě se pak vyprdlíkuje a vše by melo být v pořádku, pokud ovšem nedostane další jídlo obsahující mléko. Pak vše začíná nanovo :-[

Teď bumbáme Nutrilon low lactose (kojenecká výživa se sníženým obsahem mléčného cukru) a vše je v pořádku.

A jestě jedna věc v mateřském mlíčku je toho cukru někdy více a někdy méně. (My jsme třeba 5 dnů hrozně probrečely a 2 dny byl téměř úplný klid. A to jsem jedla celou dobu téměř stejné jídlo).

Kdybys mela jeste nejaky dotaz tak klidne napis.

Mejte se s Lukáškem hezky a držím palečky ať už nebolí bříško.

Klára

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama