Porod doma

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  20.04.03 10:33
porod doma

Zdravím všechny maminky budoucí i ty současné.Chtěla bych vás moc poprosit o radu.S manželem jsme se rozhodly,že chceme naše první miminko přivést na svět v klidu domácího prostředí.U porodu ale samozřejmě chceme porodní asistentku.Jsme z jižní moravy asi 60 km od Brna.Nemůžeme však nikde sehnat žádné kontakty na asistentky,které již takové porody vedou.Pokud by jste prosím věděli o nějakém kontaktu nebo možnosti informací dejte mi prosím vědět.Také pokud už máte některá zkušenosti s domácím porodem budu moc vděčná za každou informaci.Předem Vám všem moc děkuji za pomoc.Zdraví Vás Kristýnka

Reklama

Najdete v encyklopedii: Porod doma

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 60 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  21.04.03 23:15
porod doma

ahoj Kristinko, zkus se podivat taky na www.rodina.cz . O domacich porodech je tam toho vic a je tam taky samostatna diskuze na porody doma. Gabka

kriticka  27.04.13 12:08

Absolutně nesouhlasím s porodem doma a odsuzují všechny ženy které takto hazarduji s životem dítěte…

kissi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 07.02.14 23:51

Kamarádka zažila nedobrovolný porod doma. Byla asi 29tt a šla do vany. Vylezla a najednou tlak, aniž by před tím měla jakékoliv bolesti, nic. Lehla si a praskla jí voda. Okamžitě sanitka, ale už se drala holčička na svět. Než přijeli, byla venku.

isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 01.10.14 16:42

Tyjo právě jsem viděla,,slavné,, porod doma co nato říkáte vy? https://www.youtube.com/watch?… 8o 8o 8o já bych doma nerodila! Kdyby jo syn by nepřežil a přitom je zdravý kluk tohle je síla.

Halibar
Kelišová 6292 příspěvků 01.10.14 16:54

@isp Vzdycky je riziko cisare, nevim jestli jsou duly schopne udelat v pripade ohrozeni ditete ci matky cisare

berry4
Nadpozemská drbna 28296 příspěvků 01.10.14 17:10

@isp :lol: tady někdo objevil Ameriku. Copak přirozený porod musí být diagnoza? Nesud´ podle sebe. Paní jistě věděla, co dělá, jestli tak rodit může.
Rodily tak celé generace, nepřijde mi na tom nic divného.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:13

Nikdy bych dobrovolne nerodila doma a odsuzuju zeny co se tak rozhodnou!!!
Nazor nikdy nezmenim.

lovesmile
Kelišová 6580 příspěvků 01.10.14 17:20

V dnešní době bych doma ani náhodou nerodila. Člověk nikdy neví, co se může vy.rat a možnost rychlého zásahu lékařů je pro mě prioritou. To, že se kdysi rodilo doma běžně, nemění nic na tom, že ženy i děti při porodech častěji umíraly.

berry4
Nadpozemská drbna 28296 příspěvků 01.10.14 17:32

Jediné, co jde k těmto názorům napsat, je evidentní nulová absence informovanosti přispěvatelek, co domácí porody odsuzují.
At´žijí předsudky ;)

martina.se
Hvězda diskuse 54438 příspěvků 01.10.14 17:34
@isp píše:
Tyjo právě jsem viděla,,slavné,, porod doma co nato říkáte vy? https://www.youtube.com/watch?… 8o 8o 8o já bych doma nerodila! Kdyby jo syn by nepřežil a přitom je zdravý kluk tohle je síla.

každého věc - ovšem já rodit doma, tak nepřežije ani malý, ani já.. na to bych neměla odvahu ani omylem :think:

martina.se
Hvězda diskuse 54438 příspěvků 01.10.14 17:38
@berry4 píše:
Jediné, co jde k těmto názorům napsat, je evidentní nulová absence informovanosti přispěvatelek, co domácí porody odsuzují.
At´žijí předsudky ;)

kámoška rodila doma všechny děti, poslední mělo 5,5kg, ona bez jakéhokoliv zranění atd.. prostě mazec. Má můj obdiv.. já jsem srab, nešla bych do toho a po zkušenosti z posledního porodu ani omylem..

lajovka
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 01.10.14 17:45
@berry4 píše:
At´žijí předsudky ;)

tak tak…

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4928 příspěvků 01.10.14 17:45

Doma bych nerodila, ale ať se každý staví třeba na hlavu, je to jeho věc :lol:.

isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 01.10.14 17:50
@berry4 píše:
@isp :lol: tady někdo objevil Ameriku. Copak přirozený porod musí být diagnoza? Nesud´ podle sebe. Paní jistě věděla, co dělá, jestli tak rodit může.
Rodily tak celé generace, nepřijde mi na tom nic divného.

Ty jsi ale rýpalka co? Ano objevila jsem Ameriku. Já někde psala že to ODSUZUJU? Bože bože tady se asi někdo nudí nebudu na tebe reagovat překrucuješ. Víc NO COMMENT s tebou

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 60 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama