Porod v Motole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BB
Povídálka 21 příspěvků 27.05.03 17:05
Porod v Motole

Maminky, co jste rodily v Motole, můžete mi napsat nějaké informace o předporodních kurzech a přihlášení do porodnice? Na stránkách motolské nemocnice nejsou žádné. Děkuju, Blanka 22 tt

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  27.05.03 21:40
Porod v Motole

Ahoj Blanko,

předporodní kurs je taková rychlovka, stojí 600 Kč, je to na dvě hodiny, objedná se na tel. 222723968 - pí Kopřivová, agentura Pomad. Ještě mám mobily 602 229132 nebo 607 628783 ale nevím co funguje.

Myslím, že žádné přihlášení do porodnice není třeba, já jsem nestihla ani jednu poradnu a šla jsem tam rovnou rodit (5 týdnů před termínem). Shodou okolností jsme byli 2 dny předtím na tom kursu, takže jsme měli certifikát o kursu, pak chtěli oddací list a těh. průkazku a víc nic.

Kdyby Tě ještě něco zajímalo, napiš na " .{target:_new>vrab­covi@seznam.cz.

Ahoj Jiřina od Jíry Vrabčáka

}":[mailto:vrab­covi@seznam.cz]

BB
Povídálka 21 příspěvků 29.05.03 10:18
Porod v Motole

Jiřinko,

mockrát děkuju za informace. Já čtu tvůj Deníček malého Vrabčáka a úplně jsem zapomněla, že jsi tam rodila. Hned je mi líp, když vím, odkud začít. Ještě jednou díky.

Blanka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama