PORODNICE-PRAHA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesie
Povídálka 15 příspěvků 20.08.02 14:17
PORODNICE-PRAHA

Jsem ve 21.tydnu stastneho tehotenstvi.DOktor me poslal na ultrazvuk a rekl mi,at jdu tam,kde budu chtit rodit.Jenze Ja nevim kam.CHtela bych moznosti vyholovani a porod do vody.MAte nekdo dobre skusenosti?

PS:Uvazovala jsem o Podoli,ale neni nahodou nemocnice uzavrena kvuli zaplavam?

[ Tuto zprávu upravil: mesie - 20.08.2002 14:42 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.08.02 21:44
PORODNICE-PRAHA

Porodnice v Podolí zavřená není, minulý týden jsem tam byla v poradně a všechno tam funguje jako dřív.Nevím, jestli jsi tam už byla, ale až tam nastartuješ, byť třeba jen do poradny, připrav se na hodinová čekání.Chodila jsem předtím k soukromé lékařce a nedá se to absolutně srovnat.Péče jako taková je dobrá, ale chce to s sebou velkou svačinu, termosku s pitím a tlustý román na čtení:))))Věř tomu, že během dvou tří návštěv ho přečteš ani nebudeš vědět jak.Ale jinak je to tam prima, aspoň já mám zatím dobrou zkušenost.

Linda 40.týden :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama