Potíže v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.09.02 08:34
potíže v těhotenství

Dobrý den, jsem v 9. týdnu těhotenství a jednou do měsíce se objeví mírné narůžovělé špinění. Asi bych se měla obrátit rovnou na ošetřující lékařku, ale možná dostanu odpověď rychleji zde?

Moc děkuji za odpověď. Jana.

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 11.09.02 09:54
potíže v těhotenství

Někdy se stává, že v době, kdy by běžně nastala menstruace, těhotná žena špiní.

V každém případě je ale nutné o špinění informovat lékaře.

Šárka

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 17.01.12 19:40
velikánské břicho.....???

ahoj, chtěla jsem se zeptat ** jeslti to máte taky.. hrozně mě bolí pravý žebro, myslim, že mam tak veliký břicho i prsa a to žebro mi tam prostě vadí, ( nevim jak napsat líp teda) a hrozně to bolí, žebro prostě naráží na obvod mýho obřího břichaa a bolí to, a když sundam podprsenku, tak to mam na obou stranách..**
máte to podobně??? díky :mavam:

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 17.01.12 19:53

Ahoj, já to také měla, ale určitě jdi hned k doktorce, dá ti na to hormony, já je brala do třetího měsíce. Ale říkají, že do toho třetího měs je špinění možné, jak se tam plůdek uhnízďuje a pak nějak nahlodává ty sliznice.

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 17.01.12 19:54
RadkaOR píše:
Ahoj, já to také měla, ale určitě jdi hned k doktorce, dá ti na to hormony, já je brala do třetího měsíce. Ale říkají, že do toho třetího měs je špinění možné, jak se tam plůdek uhnízďuje a pak nějak nahlodává ty sliznice.

TAK TO ASI NEBYLO NA MĚ ŽE??

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 17.01.12 21:12

:roll: :roll: tak nic no škoda

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 18.01.12 12:22

Ahoj, bylo to na tebe, proč by ne?

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 18.01.12 14:19

s těmi žebry??? tak to jsem asi nepochopila… :mrgreen:

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 18.01.12 14:30

Ne pardon, to bylo pro anonymní.

vrsestka  21.02.12 21:38

ahoj já to měla taky s těmi žebry, ale to bylo asi od 8 měsíce a to mi malej dělal tělocvičné prvky uvnitř břicha. Chvíly jsem myslela že mi ty žebra zlomí .-D :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama