Potrat ve 3,5 mesicich tehotenstvi

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.10.03 18:11

Ahoj,

Na UTZ ve 12 tydnu byla memu miminku nalezena tzv. ´cysticka hygroma´, tj. postizeni neslucitelne se zivotem. Lekari nam doporucili tehotenstvi ukoncit a my je poslechli, protoze se nam to zdalo jako jedina rozumna cesta. Ve 3,5 mesici mi miminko vzali. Prochazim velice tezkym obdobim, nedovedu se s touto ztratou dosud vyrovnat. Prosim zeny s podobnou smutnou zkusenosti o radu jak se se vsim vyporadaly… Je cysticka hygroma opravdu tak vzacna nemoc?

Za vsechna svedectvi predem dekuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  21.10.03 21:39

Stejným „osudem“ i když s jinou diagnozou - kostni dysplazie - jsme si prošli vloni. Na vše se přišlo při utz ve 22t. a ve 23t. jsme souhlasili po všech vyšetřeních s ukončením těhotenství. Bylo to hrozné. O fyzickou bolest ani tak nešlo. Spíš ten hrozný, hrozný smutek. Nedbala jsem rad lékařů a za 4m jsem přišla opět do jiného stavu. Celé těhotenství jsem byla pečlivě sledována - i když jsem věděla, že pravděpodobnost opakování je téměř nulová - a letos v únoru se nám narodil zdravý krásný chlapeček. Teď už v sobě žádnou bolavou bolest nemám i když samozřejmě nezapomenu. Proto ti moc a moc přeji, ať se dáš do pořádku fyzicky i psychicky a můžeš se těšit z dalšího miminka, které k vám určitě přijde. rada na to, jak tohle období překonat zřejmě není. Ale přesto přeji i hodně síly.

Dana

Anonymni  22.10.03 17:38

Ahoj Dani, ani nevíš jak jsem potřebovala „slyšet“ tyhle slova.Také nám zjistili v tomto stádiu těhotenství kostní dyplazií, prošla jsem tím samým co ty.My jsme vydrželi čekat doporučovaného půl roku a teď se opět snažíme,ale moc se nedaří(5.měsíc)­.Nyní po tvých řádcích už se nebojím,že by se to mohlo opakovat, jen bych toho mimíska měla ráda už v bříšku.I když tvoje řádky nebyli adresované přímo mě,moc Ti za ně děkuju. nepřihlášená Valentine

Anonymni  25.10.03 20:19

Mila Val,

kdyz jsem cetla Tvoje radky vyhrkly me slzy do oci. Strasne moc a moc Vam s manzelem preju at to vyjde. A tobe drzim palce at se potom moc nestresujes. Me to bohuzel moc neslo a ted je mi lito, ze jsem si to druhe tehotenstvi vubec neuzila. I pri porodu - jako by rodil nekdo jiny. Az pak to na me vsechno prislo. Bohuzel jsme strasne moc chteli holcicku a ted mame dva kluky a o dalsi uz se opravdu pokouset nebudeme. Ale ono je to jedno. Matysek je pekna zlobivka - asi tim stresovanym tehotenstvim. Strach se ani moc ovlivnit neda, ale treba ti to pujde. Byli jsme i na plodove vode, ale z te se bohuzel dysplazie nepozna. Samozrejme pri te vsi smule jsme s manzelem strasne radi, ze je veda na takove urovni, ze nam ted nezbyvaji jenom oci pro plac a nemocna holcicka ale zdravy kluk. Moc a moc drzim palce. Tentokrat bude vse OK!!

Dana

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři rady odborníků, jak získat krásnější a zdravější tělo. Navždy

Chtěli byste zeštíhlet a zpevnit postavu, celkově žít trochu zdravěji?... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama