Bolesti v podbříšku - vitamíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.09.03 16:21
potrebuji radu

ahojky těhulky,potřebuji radu mam celé těhotenstvi bolesti v podbřišku,lekař řikal že je to normalní myslíte že by to mohlo být pohyby?Mam jist nějaké vitamíny?Bolesti jsou tak 4× do týdne jinak je mi dobře,bojím se že to není v pořadku jsem i na rizikovce nemuže se něco stat??Máte někdo zkušenost z podobným těhotenstvím?Díky za pochopení " .{target:_new>i­vanah@mnet.cz}":[ma­ilto:ivanah@mnet­.cz]

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  18.09.03 18:35
potrebuji radu

Ahoj,

chtela bych se aspon trosku uklidnit. To ze jsem tehotna jsem zjistila prave kvuli bolestem bricha, porad jsem si myslela, ze se chysta MS, ale testik ukazal neco jineho. Pak doktor me uklidnil, ze je to opravdu normalnia urcite procento zen, timhle trpi. Muzu ti rict, ze nekdy ty bolesti byly fakt nesnesitelny, ted se to uklidnilo, ne sice uplne sem tam me bricho poboliva. Bylo mi receno, ze pokud by se ta bolest objevovala treba trikrat za hodinu behem celeho dne, je neco v neporadku.

Navic jsem dostala tablety horciku a musim rict, ze je to o hodne lepsi.

Davej na sebe pozor a hodne stesti.

Misul 20tt

vercasvob
Stálice 93 příspěvků 19.09.03 21:12
potrebuji radu

Ahoj,

myslím si že bolest břicha je u většiny těhulek.Já jsem šla před pěti lety k doktorovi s velkými bolestmi břicha,ten mě prohlédl a řekl mi,že mám zánět vaječníků,dostala jsem antibiotika a když jsem mu řekla,že jsem nedostala menstruaci,tak mi řekl že je to normální při zánětu.Brala jsem antik. Cilest.Mě se to nezdálo a šla jsem k jinému doktorovi a ten mi udělal tt zjistil,že jsem těhotná. :-D A při druhém těhotenství mě bolelo břicho také,brala jsem na ně hořčík.Ahoj Verča

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 20.09.03 16:23
potrebuji radu

Ahoj, taky mě v průběhu těhotenství bolelo v podbřišku. Nejvíc na začátku, to skoro stále. Potom jen občas. Bylo to nepříjemné, ale dalo se to vydržet. Paní doktorka mi řekla, že to je děloha, jak se prokrvuje a napíná. Pomáhalo mi stočit se do klubíčka ( v posledních 3 měsících co dovolilo velké břicho ovšem:-) ) anebo jsem si v lehu na zádech pokládala nohy do výšky na rehabilitační míč ( stejnou službu vykoná židle ). Miminko se nám narodilo v pořádku a tak jsem už na bolest zapomněla.

Přeju hodně štěstí.

Anonymni  22.09.03 15:18
potrebuji radu

Ahoj, v prubehu celeho tehotenstvi (nyni 35.tyden) pocituji bolesti (zhruba jako pocinajici menstruace). Take jsem se zpocatku obavala, prestoze nejede o velkou bolest. Lekar me uklidnil, ze se jedna (jak uz psala Ariana) o normalni reakci tela na zvysene prokrvovani delohy, jeji rust a rozpinani tkani v jejim okoli. Hodne stesti. Jana

Anonymni  22.09.03 16:14
potrebuji radu

Diky všem jsem už klidnějši,nechala jsem si předepsat hořčík, tak uvidíme,pa Ivana.

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 24.09.03 22:27
potrebuji radu

Měla jsem stejné bolesti u obou dětí a kromě hořčíku mi bylo doporučeno odpočívat se studeným obkladem na bříšku. Taky to pomáhalo.

Příčinou je už zmíněné prokrvování dělohy a také napínání tkání ke kterým je děloha přichycena. (bolesti v tříslech)

Přeju bezproblémový zbytek těhotensví a rychlý porod

Nikol

Smarcie
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 26.11.10 10:22

Ahoj holky, hledala jsem nějaké téma, abych se trefila a nemusela zakládat nový, tak doufám že se mi to povedlo.
jsem čerstvě těhotna. Poslední menstruaci jsem měla kolem 15.10. Ve středu jsem byla u doktora, na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, takže jdu znovu 15.12.
Začal mi výtok na který mi doktor napsal prášky na vkládání a až je doberu, tak mám začít brát laktobacily. ále vyděsilo mě, že mi řekl, že ty prášky se nedoporučují v prvních třech měsících těhotenství. Ale že prý moc možností na léčbu nemáme, že tím že jsem těhotná je to omezené. Včera večer už jsem si jeden vzala a zatím v poho-žádné bolesti nebo špinění, ale mám z toho strach, nechcí o miminko přijít. Můžete mi někdo napsat, jestli s tím máte také nějaké zkušenosti??? Dě­kuji

merett  26.11.10 10:28

mě doktor nedával nic v prvních 3 měsících, jen ty lactobacily. Ale taky mě říkal že je spusta léků které se nedoporčují jen proto že nejsou studie na těhotné a ne proto že by škodili. Já být tebou tak je beru jen opravdu v nejnutnějším případě, jinak zkus ty lactobacily nebo nějaký bylinný koupele apod…

Smarcie
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 26.11.10 10:41

Takže myslíš, že už je nemám radši brát?? říkal, že ty laktobacily můžu začít brát, až když vyléčím ten výtok.
Nerada bych miminku ublížila, ale na druhou stranu si říkám, že snad ví co dělá…

merett  26.11.10 10:44

to je těžký, nejsem doktor, jen jsem ti napsala co říkal dr mě, já brala vždy toto http://www.docsimon.cz/…i-tobolky-14
ono taky záleží z čeho ten výtok máš a co na to bereš, třeba je to nutný přeléčit

Smarcie
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 26.11.10 11:27

Tak ty prášky se jmenují MACMIROR COMPLEX 500 8 Pesar, tak jestli s nima máte někdo zkušenosti, prosím napište…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama