Pozitivní test? - foto

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denino
Závislačka 2675 příspěvků 26.01.11 16:00
Pozitivní?

Prosím, potřebuji pomoct, dělala jsem si z ranní moči těhotenský test a nejsem si na 100% jistájestli je pozitivní. Přikládám foto. Druhá čárka je tam pouhým okem vidět, ale je slabší. Děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

roomci
Extra třída :D 13204 příspěvků 26.01.11 16:03

Jasně pozitivní, gratuluji :kytka:

Uživatel je onlineMajjasl
Závislačka 3713 příspěvků 26.01.11 16:05

Ten je na 100% pozitivní :palec: moc gratuluju :kytka:

Flooa
Extra třída :D 10465 příspěvků 26.01.11 16:09

Myslím, že můžeme potichoučku gratulovat :kytka: :potlesk: Pozitivní a uvidíš, jak bude sílit!

lucienne
Neúnavná pisatelka 15933 příspěvků 26.01.11 16:12

drzim palce vypada to super! :kytka:

brouczek
Kecalka 144 příspěvků 26.01.11 16:12

je to tam to je jasný :-) Já měla ještě slabší a mám pocit že jsem ji tam viděla jen já :mrgreen: :mrgreen: Tak gratuluji :kytka: :kytka:

Alyss
Echt Kelišová 9091 příspěvků 26.01.11 16:18

Vidím dvě a i docela hezky:) Gratuluji :kytka:

tinaa
Kecalka 457 příspěvků 26.01.11 16:23

určitě, je tam! velká gratulace…

Pekulína
Extra třída :D 11282 příspěvků 26.01.11 16:27

řekla bych že je to pozitivní. Zatím tiše gratuluju ať ta druhá / ještě sílí

suchar
Nadpozemská drbna 28306 příspěvků 26.01.11 16:28

Tiše gratuluji a závidím v dobrém :hug:

valkil
Závislačka 3202 příspěvků 26.01.11 16:31

To jsou bohužel přesně ty nově založené diskuze :(
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…

uf, to byl přetlak…

jizvíková
Extra třída :D 12415 příspěvků 26.01.11 16:35

ja vidim cary tri a tudiz neplatny test

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 26.01.11 16:40
Udělej si test znovu, já tam vidím taky třetí čárku :think:
Držím palce, ať to vyjde podle tvých představ :palec:
valkil píše:
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…uf, to byl přetlak…

Jako ty fakt umíš povzbudit :roll:

Denino
Závislačka 2675 příspěvků 26.01.11 16:41
valkil píše:
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…uf, to byl přetlak…

omlouvám se za svojí „blobost“ když sem byla poprvé těhotná, tak na to nepřišel ani těhotenskej test ani doktor. O dítě sem nakonec přišla. Nechci teda jásat, abych pak od doktora zase odcházela se slzama. Gramotná jsem, mam odbornou školu s maturitou, zaměstnaná jsem od té doby co jsem ukončila školu a na miminko se moc těšim. Tekže nevím, jestli tento příspěvek měl být jen ze závisti, nebo zlosti, ale na poznámku zbouchnutá – dobře jí tak – Dobře mi tak :-)

Denino
Závislačka 2675 příspěvků 26.01.11 16:42
jizvíková píše:
ja vidim cary tri a tudiz neplatny test

Třetí čára jak je vidět na testu, je konec pěhotenského testu, na fotografii to vypadá jako třetí čára

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist