Pozitivní test? - foto

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denino
Závislačka 2677 příspěvků 26.01.11 16:00
Pozitivní?

Prosím, potřebuji pomoct, dělala jsem si z ranní moči těhotenský test a nejsem si na 100% jistájestli je pozitivní. Přikládám foto. Druhá čárka je tam pouhým okem vidět, ale je slabší. Děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

roomci
Extra třída :D 13269 příspěvků 26.01.11 16:03

Jasně pozitivní, gratuluji :kytka:

Majjasl
Závislačka 3714 příspěvků 26.01.11 16:05

Ten je na 100% pozitivní :palec: moc gratuluju :kytka:

Flooa
Extra třída :D 10468 příspěvků 26.01.11 16:09

Myslím, že můžeme potichoučku gratulovat :kytka: :potlesk: Pozitivní a uvidíš, jak bude sílit!

lucienne
Neúnavná pisatelka 15954 příspěvků 26.01.11 16:12

drzim palce vypada to super! :kytka:

brouczek
Kecalka 144 příspěvků 26.01.11 16:12

je to tam to je jasný :-) Já měla ještě slabší a mám pocit že jsem ji tam viděla jen já :mrgreen: :mrgreen: Tak gratuluji :kytka: :kytka:

Alyss
Echt Kelišová 9243 příspěvků 26.01.11 16:18

Vidím dvě a i docela hezky:) Gratuluji :kytka:

tinaa
Kecalka 458 příspěvků 26.01.11 16:23

určitě, je tam! velká gratulace…

Pekulína
Extra třída :D 11282 příspěvků 26.01.11 16:27

řekla bych že je to pozitivní. Zatím tiše gratuluju ať ta druhá / ještě sílí

suchar
Nadpozemská drbna 28335 příspěvků 26.01.11 16:28

Tiše gratuluji a závidím v dobrém :hug:

valkil
Závislačka 3203 příspěvků 26.01.11 16:31

To jsou bohužel přesně ty nově založené diskuze :(
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…

uf, to byl přetlak…

jizvíková
Extra třída :D 12417 příspěvků 26.01.11 16:35

ja vidim cary tri a tudiz neplatny test

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 26.01.11 16:40
Udělej si test znovu, já tam vidím taky třetí čárku :think:
Držím palce, ať to vyjde podle tvých představ :palec:
valkil píše:
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…uf, to byl přetlak…

Jako ty fakt umíš povzbudit :roll:

Denino
Závislačka 2677 příspěvků 26.01.11 16:41
valkil píše:
Buď je uživatelka slepá – nevidí, nebo negramotná – neumí si přečíst příbalový leták, nezaměstnaná – nemá co dělat, nebo fakt nevím, náctiletá – nevěří vlastním smyslům, zbouchnutá – dobře jí tak…uf, to byl přetlak…

omlouvám se za svojí „blobost“ když sem byla poprvé těhotná, tak na to nepřišel ani těhotenskej test ani doktor. O dítě sem nakonec přišla. Nechci teda jásat, abych pak od doktora zase odcházela se slzama. Gramotná jsem, mam odbornou školu s maturitou, zaměstnaná jsem od té doby co jsem ukončila školu a na miminko se moc těšim. Tekže nevím, jestli tento příspěvek měl být jen ze závisti, nebo zlosti, ale na poznámku zbouchnutá – dobře jí tak – Dobře mi tak :-)

Denino
Závislačka 2677 příspěvků 26.01.11 16:42
jizvíková píše:
ja vidim cary tri a tudiz neplatny test

Třetí čára jak je vidět na testu, je konec pěhotenského testu, na fotografii to vypadá jako třetí čára

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist