Pozitivní ovulační i těhotenský test a těhotná nejsem?!

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sestramona
Kelišová 7194 příspěvků 17.11.10 16:18
pozitivní ovulační i těhotenský test a těhotná nejsem?!

Ahoj holky,

vy, co už mě znáte víte, co jsem za „exota“ :lol:
Jen v rychlosti popíšu situaci…3 roky bez HAK, snažení od dubna 2010(intenzivní), následně zjištěno mým gynekologem, že neovuluji, proto nasazen duphaston na srovnání MS a Clostilbegyt 3.-8. DC 1 tbl 50 mg denně na OVU, po první dávce Clostilu hyperstimulák ve smyslu-levý vaječník nezareagoval, pravý-8 folikulů, které jsem během týdne odovulovala, volná tekutina v břiše, laparo jsem odmítla,… Asi týden po tom mi začalo být nějak „divně“, slabě pozitivní těhu test, takže odběr hCG(jsem zdr.sestra) v práci-61,4, konzultace s gynekologem, druhý den zopakovat-hCG šlo dolů, 58 tušim, pak další den znovu-52 (asi už si to přesně nepamatuju). Takže návštěva gynekologa, to bylo pondělí a že mám další týden v pondělí přijít na UTZ, že už by „něco“ viděl. Jenže jsem ve středu začala krvácet, takže odbět hCG -cca 38. Uzavřeli jsme to jako že jsem otěhotněla, ale neudržela jsem to. I přez to návštěva gynekologa(pondělí) na UTZ nic nebylo, znovu hCG-48. V ten den pozitivní(slabě) těhu test a jasně pozitivní OVU test. Včera opět pozitivní těhu test(zda sílí nevim, ty staré jsem vyházela) a jasně pozitivní OVU test.

A teď ten dotaz- někde tady jsem se dočetla, že v ranném těhotenství je jasně pozitivní ovu test. Myslíte si, že vzhledem k tomu, že hCG mi klesá pomalu, že je to tím? A proč stále ten pozitivní těhu test?! A jestli jste někdo taky prožily to, co já, tak jak rychle vám hCG zmizelo?! Nabírat se už nechci. Jen je mi zase nějak „divně“ :poblion: . Mezi tím jsem otěhotnět nemohla, bylo mi tak zle, že nic nebylo. Tak jestli mi můžete někdo poradit, budu vděčná. :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Babe007
Neúnavná pisatelka 16221 příspěvků 17.11.10 17:05
sestramona píše:
Ahoj holky,

vy, co už mě znáte víte, co jsem za „exota“ :lol:
Jen v rychlosti popíšu situaci…3 roky bez HAK, snažení od dubna 2010(intenzivní), následně zjištěno mým gynekologem, že neovuluji, proto nasazen duphaston na srovnání MS a Clostilbegyt 3.-8. DC 1 tbl 50 mg denně na OVU, po první dávce Clostilu hyperstimulák ve smyslu-levý vaječník nezareagoval, pravý-8 folikulů, které jsem během týdne odovulovala, volná tekutina v břiše, laparo jsem odmítla,… Asi týden po tom mi začalo být nějak „divně“, slabě pozitivní těhu test, takže odběr hCG(jsem zdr.sestra) v práci-61,4, konzultace s gynekologem, druhý den zopakovat-hCG šlo dolů, 58 tušim, pak další den znovu-52 (asi už si to přesně nepamatuju). Takže návštěva gynekologa, to bylo pondělí a že mám další týden v pondělí přijít na UTZ, že už by „něco“ viděl. Jenže jsem ve středu začala krvácet, takže odbět hCG -cca 38. Uzavřeli jsme to jako že jsem otěhotněla, ale neudržela jsem to. I přez to návštěva gynekologa(pondělí) na UTZ nic nebylo, znovu hCG-48. V ten den pozitivní(slabě) těhu test a jasně pozitivní OVU test. Včera opět pozitivní těhu test(zda sílí nevim, ty staré jsem vyházela) a jasně pozitivní OVU test.

A teď ten dotaz- někde tady jsem se dočetla, že v ranném těhotenství je jasně pozitivní ovu test. Myslíte si, že vzhledem k tomu, že hCG mi klesá pomalu, že je to tím? A proč stále ten pozitivní těhu test?! A jestli jste někdo taky prožily to, co já, tak jak rychle vám hCG zmizelo?! Nabírat se už nechci. Jen je mi zase nějak „divně“ :poblion: . Mezi tím jsem otěhotnět nemohla, bylo mi tak zle, že nic nebylo. Tak jestli mi můžete někdo poradit, budu vděčná. :srdce: :kytka:

Nevím, jestli jsem stejný případ, ale měla jsem v poslední dnech 3 těhu testy z 5 ti pozitivní, včera šílená bolest hlavy, dnes ráno negativní test a dnes večer MS..Taky nevím, co si o těch testech myslet..Mám z toho akorát zamotanou hlavu. HCG jsem nestihla, na gynde i v Caru řekli až v pátek, nejdříve 1. den zmeškané MS, že dřív se ten test nedá brát vážně…

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 17:25

ahoj, ovulacny test reaguje aj na hcg, takze ak mas ciarku na tehu teste s najvacsou pravdepodobnostou bude aj na ovulacnom teste a asi silnejsia, lebo sa k tomu pripocitava aj LH.

tu je moja foto, kde na tehu bola slaba a ovu bol pozitivny.

a kazdemu sa hcg odburava inou rychlostou, pokial to nezacnie silniet, tak sa vajko asi skutocne neudrzalo, comu nasvedcuje aj to klesanie hcg.

sestramona
Kelišová 7194 příspěvků 17.11.10 18:23

Ahojky,

koukám, že používáš stejné testy :palec:
No každopádně je to všechno divný. :think:
A nevíte holky, náhodou, jestli můžu otěhotnět, když mám ještě hCG v krvi?

Přikládám foto mých testů ze včera …

sestramona
Kelišová 7194 příspěvků 17.11.10 18:25

testy

sestramona
Kelišová 7194 příspěvků 17.11.10 18:26

těhu testy před krvácením

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 18:31

no, povedala by som, ze to urcite nesilnie, a ze vajko skutocne odislo.

alebo je este moznost, ze boli dve, jedno odislo- preto kleslo aj hcg a druhe sa drzi, to by ale museli testy zase zacat silniet.

skoda, ze nemeras bazalku, tak by si to hned videla, co sa deje.

a myslim, ze hcg v krvy by nemalo ziadno branit otehotneniu :-D

Anonymní  17.11.10 19:09

Ahoj holky, mám trochu jinčí dotaz, četla jsem teď tuto diskuzi že ovu test muže být pozitivní když je člověk těhu, ja minuli měsíc skoušela ovu testy a pekně mi ta čárka sílila, pak jeden den byl pozitivní a pak začala zase klesat, tak jsme se snažili ale myslela jsem že to nedopadlo protože ms dorazila a ještě o den dřív dokonce.. No a tenhle měsíc když mě začalo píchat v podbřišku o tri dny drív než mám obvikle ovu jsem si říkala že by tentokrat byla dřív a dělala si ovu test byl pozitivní a to tak že daloeko silněji než minulej měsíc tak si říkám supr a snažili jsme se no jenže jsem pak chtěla vidět jak ta čarka zase bude slabnout jako minulej měsíc tak jsem si dělala ovu testy ještě dva dny rano i večer a neustále stejně pozitivní a okamžitě co se nasákli čtvrtej den už jsem neteštila, byla jsem z toho nějakej jelen tak jsem to nechala, říkala jsem si jestli nemužu byt těhu i pres ms, ale na tech ovu testech psali v letaku ze kvuli hcg by nemeli byt pozitivni, ale jak ted vidim ty vase testiky tak jsme z toho jelen.. Myslíte že lze být těhu i přes naprosto normálně silnou ms? Asi pujdu skusit tehu test… protože mi přijde fakt divný mít 3 dny pozitivní ovu test a ještě daleko dřív než obvikle a to mám naprosto přesně stejný jeden cyklus jako druhý..

Anonymní  17.11.10 19:10

ps: omlouvam se za anonym mám tu známé na webu a jestli je to tehu nechci aby se to rozneslo.. :)

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:13

anonymna, ovu test moze byt pozitivny aj tri dni po sebe.
a rano vecer o kolkej si ich robila? lebo ovu testy byvaju pred desiatou rano a po osmej vecer falosne pozitivne.

kazdy cyklus je iny, takze mi na tom nepride nic divne. ale tehu test mozes pre istotu urobit :-D

Anonymní  17.11.10 19:17

Já je dělala vždykcy kolem 10 a pak myslim něco kolem pate, vzdycky kdyz jsem prisla do práce a pak když jsem dorazila domu.. tak tu hodinu odhaduju tak.. No a kdyz je to teda takhle treba pozitivni nekolik dni tak kdy mám počítat že se dá vajíčko oplodnit? Až ten poslední den nebo ten první? My se snažili první a druhý den co to bylo pozitivní a třetí už jsme se neviděli.. a pak už nevím.. Tak jestli jsem to aspon tenhle měsíc zvládli trefit.. Jinak mi to asi neda a pro jistotu skusim.. :)

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:19

niekedy sa stane, ze ovulacne testy su pozitivne viac dni po sebe, nic to neznamena :-D

ovulacia nastava 12–48 hodin po poslednom pozitivnom ovulacnom teste. :roll:

Anonymní  17.11.10 19:23

Tak to jsme se asi mozná ani netrefili, ale díky moc za rady Soldi

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:29

mozno ste sa trafili :-D vacsinou byva ovu na druhy den po pozitivnom teste a podla ktorehosi znameho sexuologa, je najplodnejsich 48 hodin pred ovu :srdce:

Anonymní  17.11.10 19:39

Tak snad máme aspoň nějakou naději.. :) dneska jsem 5 nebo 6 DPO tak si musím ještě počkat.. Nejsem moc trpělivej člověk.. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist