Pozitivní ovulační i těhotenský test a těhotná nejsem?!

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sestramona
Kelišová 7191 příspěvků 17.11.10 16:18
pozitivní ovulační i těhotenský test a těhotná nejsem?!

Ahoj holky,

vy, co už mě znáte víte, co jsem za „exota“ :lol:
Jen v rychlosti popíšu situaci…3 roky bez HAK, snažení od dubna 2010(intenzivní), následně zjištěno mým gynekologem, že neovuluji, proto nasazen duphaston na srovnání MS a Clostilbegyt 3.-8. DC 1 tbl 50 mg denně na OVU, po první dávce Clostilu hyperstimulák ve smyslu-levý vaječník nezareagoval, pravý-8 folikulů, které jsem během týdne odovulovala, volná tekutina v břiše, laparo jsem odmítla,… Asi týden po tom mi začalo být nějak „divně“, slabě pozitivní těhu test, takže odběr hCG(jsem zdr.sestra) v práci-61,4, konzultace s gynekologem, druhý den zopakovat-hCG šlo dolů, 58 tušim, pak další den znovu-52 (asi už si to přesně nepamatuju). Takže návštěva gynekologa, to bylo pondělí a že mám další týden v pondělí přijít na UTZ, že už by „něco“ viděl. Jenže jsem ve středu začala krvácet, takže odbět hCG -cca 38. Uzavřeli jsme to jako že jsem otěhotněla, ale neudržela jsem to. I přez to návštěva gynekologa(pondělí) na UTZ nic nebylo, znovu hCG-48. V ten den pozitivní(slabě) těhu test a jasně pozitivní OVU test. Včera opět pozitivní těhu test(zda sílí nevim, ty staré jsem vyházela) a jasně pozitivní OVU test.

A teď ten dotaz- někde tady jsem se dočetla, že v ranném těhotenství je jasně pozitivní ovu test. Myslíte si, že vzhledem k tomu, že hCG mi klesá pomalu, že je to tím? A proč stále ten pozitivní těhu test?! A jestli jste někdo taky prožily to, co já, tak jak rychle vám hCG zmizelo?! Nabírat se už nechci. Jen je mi zase nějak „divně“ :poblion: . Mezi tím jsem otěhotnět nemohla, bylo mi tak zle, že nic nebylo. Tak jestli mi můžete někdo poradit, budu vděčná. :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Babe007
Neúnavná pisatelka 16143 příspěvků 17.11.10 17:05
sestramona píše:
Ahoj holky,

vy, co už mě znáte víte, co jsem za „exota“ :lol:
Jen v rychlosti popíšu situaci…3 roky bez HAK, snažení od dubna 2010(intenzivní), následně zjištěno mým gynekologem, že neovuluji, proto nasazen duphaston na srovnání MS a Clostilbegyt 3.-8. DC 1 tbl 50 mg denně na OVU, po první dávce Clostilu hyperstimulák ve smyslu-levý vaječník nezareagoval, pravý-8 folikulů, které jsem během týdne odovulovala, volná tekutina v břiše, laparo jsem odmítla,… Asi týden po tom mi začalo být nějak „divně“, slabě pozitivní těhu test, takže odběr hCG(jsem zdr.sestra) v práci-61,4, konzultace s gynekologem, druhý den zopakovat-hCG šlo dolů, 58 tušim, pak další den znovu-52 (asi už si to přesně nepamatuju). Takže návštěva gynekologa, to bylo pondělí a že mám další týden v pondělí přijít na UTZ, že už by „něco“ viděl. Jenže jsem ve středu začala krvácet, takže odbět hCG -cca 38. Uzavřeli jsme to jako že jsem otěhotněla, ale neudržela jsem to. I přez to návštěva gynekologa(pondělí) na UTZ nic nebylo, znovu hCG-48. V ten den pozitivní(slabě) těhu test a jasně pozitivní OVU test. Včera opět pozitivní těhu test(zda sílí nevim, ty staré jsem vyházela) a jasně pozitivní OVU test.

A teď ten dotaz- někde tady jsem se dočetla, že v ranném těhotenství je jasně pozitivní ovu test. Myslíte si, že vzhledem k tomu, že hCG mi klesá pomalu, že je to tím? A proč stále ten pozitivní těhu test?! A jestli jste někdo taky prožily to, co já, tak jak rychle vám hCG zmizelo?! Nabírat se už nechci. Jen je mi zase nějak „divně“ :poblion: . Mezi tím jsem otěhotnět nemohla, bylo mi tak zle, že nic nebylo. Tak jestli mi můžete někdo poradit, budu vděčná. :srdce: :kytka:

Nevím, jestli jsem stejný případ, ale měla jsem v poslední dnech 3 těhu testy z 5 ti pozitivní, včera šílená bolest hlavy, dnes ráno negativní test a dnes večer MS..Taky nevím, co si o těch testech myslet..Mám z toho akorát zamotanou hlavu. HCG jsem nestihla, na gynde i v Caru řekli až v pátek, nejdříve 1. den zmeškané MS, že dřív se ten test nedá brát vážně…

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 17:25

ahoj, ovulacny test reaguje aj na hcg, takze ak mas ciarku na tehu teste s najvacsou pravdepodobnostou bude aj na ovulacnom teste a asi silnejsia, lebo sa k tomu pripocitava aj LH.

tu je moja foto, kde na tehu bola slaba a ovu bol pozitivny.

a kazdemu sa hcg odburava inou rychlostou, pokial to nezacnie silniet, tak sa vajko asi skutocne neudrzalo, comu nasvedcuje aj to klesanie hcg.

sestramona
Kelišová 7191 příspěvků 17.11.10 18:23

Ahojky,

koukám, že používáš stejné testy :palec:
No každopádně je to všechno divný. :think:
A nevíte holky, náhodou, jestli můžu otěhotnět, když mám ještě hCG v krvi?

Přikládám foto mých testů ze včera …

sestramona
Kelišová 7191 příspěvků 17.11.10 18:25

testy

sestramona
Kelišová 7191 příspěvků 17.11.10 18:26

těhu testy před krvácením

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 18:31

no, povedala by som, ze to urcite nesilnie, a ze vajko skutocne odislo.

alebo je este moznost, ze boli dve, jedno odislo- preto kleslo aj hcg a druhe sa drzi, to by ale museli testy zase zacat silniet.

skoda, ze nemeras bazalku, tak by si to hned videla, co sa deje.

a myslim, ze hcg v krvy by nemalo ziadno branit otehotneniu :-D

Anonymní  17.11.10 19:09

Ahoj holky, mám trochu jinčí dotaz, četla jsem teď tuto diskuzi že ovu test muže být pozitivní když je člověk těhu, ja minuli měsíc skoušela ovu testy a pekně mi ta čárka sílila, pak jeden den byl pozitivní a pak začala zase klesat, tak jsme se snažili ale myslela jsem že to nedopadlo protože ms dorazila a ještě o den dřív dokonce.. No a tenhle měsíc když mě začalo píchat v podbřišku o tri dny drív než mám obvikle ovu jsem si říkala že by tentokrat byla dřív a dělala si ovu test byl pozitivní a to tak že daloeko silněji než minulej měsíc tak si říkám supr a snažili jsme se no jenže jsem pak chtěla vidět jak ta čarka zase bude slabnout jako minulej měsíc tak jsem si dělala ovu testy ještě dva dny rano i večer a neustále stejně pozitivní a okamžitě co se nasákli čtvrtej den už jsem neteštila, byla jsem z toho nějakej jelen tak jsem to nechala, říkala jsem si jestli nemužu byt těhu i pres ms, ale na tech ovu testech psali v letaku ze kvuli hcg by nemeli byt pozitivni, ale jak ted vidim ty vase testiky tak jsme z toho jelen.. Myslíte že lze být těhu i přes naprosto normálně silnou ms? Asi pujdu skusit tehu test… protože mi přijde fakt divný mít 3 dny pozitivní ovu test a ještě daleko dřív než obvikle a to mám naprosto přesně stejný jeden cyklus jako druhý..

Anonymní  17.11.10 19:10

ps: omlouvam se za anonym mám tu známé na webu a jestli je to tehu nechci aby se to rozneslo.. :)

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:13

anonymna, ovu test moze byt pozitivny aj tri dni po sebe.
a rano vecer o kolkej si ich robila? lebo ovu testy byvaju pred desiatou rano a po osmej vecer falosne pozitivne.

kazdy cyklus je iny, takze mi na tom nepride nic divne. ale tehu test mozes pre istotu urobit :-D

Anonymní  17.11.10 19:17

Já je dělala vždykcy kolem 10 a pak myslim něco kolem pate, vzdycky kdyz jsem prisla do práce a pak když jsem dorazila domu.. tak tu hodinu odhaduju tak.. No a kdyz je to teda takhle treba pozitivni nekolik dni tak kdy mám počítat že se dá vajíčko oplodnit? Až ten poslední den nebo ten první? My se snažili první a druhý den co to bylo pozitivní a třetí už jsme se neviděli.. a pak už nevím.. Tak jestli jsem to aspon tenhle měsíc zvládli trefit.. Jinak mi to asi neda a pro jistotu skusim.. :)

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:19

niekedy sa stane, ze ovulacne testy su pozitivne viac dni po sebe, nic to neznamena :-D

ovulacia nastava 12–48 hodin po poslednom pozitivnom ovulacnom teste. :roll:

Anonymní  17.11.10 19:23

Tak to jsme se asi mozná ani netrefili, ale díky moc za rady Soldi

soldi
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 17.11.10 19:29

mozno ste sa trafili :-D vacsinou byva ovu na druhy den po pozitivnom teste a podla ktorehosi znameho sexuologa, je najplodnejsich 48 hodin pred ovu :srdce:

Anonymní  17.11.10 19:39

Tak snad máme aspoň nějakou naději.. :) dneska jsem 5 nebo 6 DPO tak si musím ještě počkat.. Nejsem moc trpělivej člověk.. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist