Pračka nepere

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:18
pračka nepere

Ahojky, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Máme z vrchu plněnou pračku Indesit, máme jí sice už 6 let, ale nikdy nebyl žádný problém, až teď :(
Nastavím program, např. 40 min., 40st., pračka se rozjede napustí vodu, párkrát se protočí buben a zas napouští vodu a to dělá klidně i hodinu a půl pořád dokola, byť je to 40 min. program, dál se to nehne, jen to zůstane u první fáze programu. Zkoušela jsem jakýkoliv program, asi 10krát, z toho vyprala jen jednou-celý program.Když si nastavím samostatné ždímání, tak to je bez problému, vyždíme… Čím to může být, nemáte zkušenost? Nechce se mi kupovat nová pračka :zed: :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LLLL
Závislačka 4917 příspěvků 04.04.12 19:24

Koupili jsme pracku z bazaru a byl s ni zrejme stejny problem, program se nastavoval mechanickym knoflikem, kterym se otacelo a v nem byl asi ten problem, zrejme se to casem ochodi a pak uz ty faze programu nepreskakuji, takze se to u kazdeho programu zastavi ve stejne fazi… :( Spravovani se nedoporucuje, nova pracka vyjde levneji…

BohunkaP
Extra třída :D 11165 příspěvků 04.04.12 19:25

A vypouští správně vodu?

Nám tohle dělala myčka, zůstala u první fáze programu a dokola jen dopouštěla vodu… opravář zjistil problém ve vypouštění, zaseklo se něco ve výpusti, voda odtékala jen nepatrně, pomaloučku a myčka se tudíž jen neustále snažila doplňovat…

radka101
Závislačka 3300 příspěvků 04.04.12 19:25

jj nejspíš to je programátor, taky jsme to měli.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:27
@LLLL píše:
Koupili jsme pracku z bazaru a byl s ni zrejme stejny problem, program se nastavoval mechanickym knoflikem, kterym se otacelo a v nem byl asi ten problem, zrejme se to casem ochodi a pak uz ty faze programu nepreskakuji, takze se to u kazdeho programu zastavi ve stejne fazi… :( Spravovani se nedoporucuje, nova pracka vyjde levneji…

Nevím, jestli jsem tě pochopila správně,ale nemáme takovou pračku, kde bych musela v průběhu pracího cyklu nastavovat, máchání, ždímání atd…

máme tuto:
http://www.electro.cz/…-d16833.html

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:27
@radka101 píše:
jj nejspíš to je programátor, taky jsme to měli.

takže drahá oprava? :?

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:28
@BohunkaP píše:
A vypouští správně vodu?Nám tohle dělala myčka, zůstala u první fáze programu a dokola jen dopouštěla vodu… opravář zjistil problém ve vypouštění, zaseklo se něco ve výpusti, voda odtékala jen nepatrně, pomaloučku a myčka se tudíž jen neustále snažila doplňovat…

ona se přes začátek cyklu nedostane, takže když jsem program zastavila a nastavila jen vypouštění, tak se vypustila v pohodě. To samé, když jsem nastavila ždímání, taky v pohodě. Ale celý program nejede

LLLL
Závislačka 4917 příspěvků 04.04.12 19:45
@molik píše:
Nevím, jestli jsem tě pochopila správně,ale nemáme takovou pračku, kde bych musela v průběhu pracího cyklu nastavovat, máchání, ždímání atd…máme tuto:
http://www.electro.cz/…-d16833.html

Mam na mysli take ten programator – je to knoflik, ktery se v prubehu cyklu sam precvakava na jednotlive faze. A ten proste prestane opotrebovanim fungovat :nevim:

ivana-domca
Vesmírná mluvilka 30545 příspěvků 04.04.12 19:47

Souhlasim s Radkou, mel by to byt programator. Oprava se nevyplati. Nam zacala pracka delat to same pred vanoci, na display blikalo F 5.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:47
@LLLL píše:
Mam na mysli take ten programator – je to knoflik, ktery se v prubehu cyklu sam precvakava na jednotlive faze. A ten proste prestane opotrebovanim fungovat :nevim:

aha, špatně jsem tě pochopila :kytka: no je fakt, že jí máme dlouho a co máme dceru ( 2 roky ), tak to peru v podstatě ob den, takže už jsem jí asi zhuntovala :(

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:49
@ivana-domca píše:
Souhlasim s Radkou, mel by to byt programator. Oprava se nevyplati. Nam zacala pracka delat to same pred vanoci, na display blikalo F 5.

právě váhám, jestli vůbec volat opraváře, manžel si to taky myslí, že to je programátor a bude to drahé, takže zbytečné mu volat, ale já doufám, že by to mohlo být něco jiného a levnějšího :P

ivana-domca
Vesmírná mluvilka 30545 příspěvků 04.04.12 19:52
@molik píše:
právě váhám, jestli vůbec volat opraváře, manžel si to taky myslí, že to je programátor a bude to drahé, takže zbytečné mu volat, ale já doufám, že by to mohlo být něco jiného a levnějšího :P

Myslim si, ze nema cenu volat opravare. A Vam vydrzela celkem dlouho, nam vydrzela podobna 2,5 roku :-(

Škurana
Závislačka 4879 příspěvků 04.04.12 19:53

@molik taky si myslim,ze je to programator,pokud se knoflik netoci.Me to delala jedna pracka,krok dopredu,krok zpet,opravar prisel,rekl,ze programator bude drahy,tak letela z domu.Ale treba tchyne platila za novy programator na Indesitku 800kc,takze nic hrozneho.A pracka je od toho,aby prala,ne? :lol: ,ja treba peru kazdy den nejmin 3 pracky :mrgreen: ,takze si nevycitej,ze jsi ji znicila ty,je to vzdy kus od kusu,nektera vydrzi 15let,jina 5.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:54
@ivana-domca píše:
Myslim si, ze nema cenu volat opravare. A Vam vydrzela celkem dlouho, nam vydrzela podobna 2,5 roku :-(

máš pravdu, že vydržela, ale i přesto člověk doufá, že nebude muset koupit novou :-) zrovna jsme se přestěhovali, rekonstruujem a takhle nás překvapí ještě pračka jako další výdaj :cert:
a u vás se to projevovalo stejně?

LLLL
Závislačka 4917 příspěvků 04.04.12 19:55

souhlas, mamka ma Ardo se stejnym mechanismem vic jak 10let a funguje porad bez potizi…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist