Pračka nepere

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:18
pračka nepere

Ahojky, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Máme z vrchu plněnou pračku Indesit, máme jí sice už 6 let, ale nikdy nebyl žádný problém, až teď :(
Nastavím program, např. 40 min., 40st., pračka se rozjede napustí vodu, párkrát se protočí buben a zas napouští vodu a to dělá klidně i hodinu a půl pořád dokola, byť je to 40 min. program, dál se to nehne, jen to zůstane u první fáze programu. Zkoušela jsem jakýkoliv program, asi 10krát, z toho vyprala jen jednou-celý program.Když si nastavím samostatné ždímání, tak to je bez problému, vyždíme… Čím to může být, nemáte zkušenost? Nechce se mi kupovat nová pračka :zed: :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LLLL
Kelišová 5058 příspěvků 04.04.12 19:24

Koupili jsme pracku z bazaru a byl s ni zrejme stejny problem, program se nastavoval mechanickym knoflikem, kterym se otacelo a v nem byl asi ten problem, zrejme se to casem ochodi a pak uz ty faze programu nepreskakuji, takze se to u kazdeho programu zastavi ve stejne fazi… :( Spravovani se nedoporucuje, nova pracka vyjde levneji…

BohunkaP
Extra třída :D 12387 příspěvků 04.04.12 19:25

A vypouští správně vodu?

Nám tohle dělala myčka, zůstala u první fáze programu a dokola jen dopouštěla vodu… opravář zjistil problém ve vypouštění, zaseklo se něco ve výpusti, voda odtékala jen nepatrně, pomaloučku a myčka se tudíž jen neustále snažila doplňovat…

radka101
Závislačka 3624 příspěvků 04.04.12 19:25

jj nejspíš to je programátor, taky jsme to měli.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:27
@LLLL píše:
Koupili jsme pracku z bazaru a byl s ni zrejme stejny problem, program se nastavoval mechanickym knoflikem, kterym se otacelo a v nem byl asi ten problem, zrejme se to casem ochodi a pak uz ty faze programu nepreskakuji, takze se to u kazdeho programu zastavi ve stejne fazi… :( Spravovani se nedoporucuje, nova pracka vyjde levneji…

Nevím, jestli jsem tě pochopila správně,ale nemáme takovou pračku, kde bych musela v průběhu pracího cyklu nastavovat, máchání, ždímání atd…

máme tuto:
http://www.electro.cz/…-d16833.html

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:27
@radka101 píše:
jj nejspíš to je programátor, taky jsme to měli.

takže drahá oprava? :?

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:28
@BohunkaP píše:
A vypouští správně vodu?Nám tohle dělala myčka, zůstala u první fáze programu a dokola jen dopouštěla vodu… opravář zjistil problém ve vypouštění, zaseklo se něco ve výpusti, voda odtékala jen nepatrně, pomaloučku a myčka se tudíž jen neustále snažila doplňovat…

ona se přes začátek cyklu nedostane, takže když jsem program zastavila a nastavila jen vypouštění, tak se vypustila v pohodě. To samé, když jsem nastavila ždímání, taky v pohodě. Ale celý program nejede

LLLL
Kelišová 5058 příspěvků 04.04.12 19:45
@molik píše:
Nevím, jestli jsem tě pochopila správně,ale nemáme takovou pračku, kde bych musela v průběhu pracího cyklu nastavovat, máchání, ždímání atd…máme tuto:
http://www.electro.cz/…-d16833.html

Mam na mysli take ten programator – je to knoflik, ktery se v prubehu cyklu sam precvakava na jednotlive faze. A ten proste prestane opotrebovanim fungovat :nevim:

Ivaneska
Hvězda diskuse 39881 příspěvků 04.04.12 19:47

Souhlasim s Radkou, mel by to byt programator. Oprava se nevyplati. Nam zacala pracka delat to same pred vanoci, na display blikalo F 5.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:47
@LLLL píše:
Mam na mysli take ten programator – je to knoflik, ktery se v prubehu cyklu sam precvakava na jednotlive faze. A ten proste prestane opotrebovanim fungovat :nevim:

aha, špatně jsem tě pochopila :kytka: no je fakt, že jí máme dlouho a co máme dceru ( 2 roky ), tak to peru v podstatě ob den, takže už jsem jí asi zhuntovala :(

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:49
@ivana-domca píše:
Souhlasim s Radkou, mel by to byt programator. Oprava se nevyplati. Nam zacala pracka delat to same pred vanoci, na display blikalo F 5.

právě váhám, jestli vůbec volat opraváře, manžel si to taky myslí, že to je programátor a bude to drahé, takže zbytečné mu volat, ale já doufám, že by to mohlo být něco jiného a levnějšího :P

Ivaneska
Hvězda diskuse 39881 příspěvků 04.04.12 19:52
@molik píše:
právě váhám, jestli vůbec volat opraváře, manžel si to taky myslí, že to je programátor a bude to drahé, takže zbytečné mu volat, ale já doufám, že by to mohlo být něco jiného a levnějšího :P

Myslim si, ze nema cenu volat opravare. A Vam vydrzela celkem dlouho, nam vydrzela podobna 2,5 roku :-(

Škurana
Závislačka 4876 příspěvků 04.04.12 19:53

@molik taky si myslim,ze je to programator,pokud se knoflik netoci.Me to delala jedna pracka,krok dopredu,krok zpet,opravar prisel,rekl,ze programator bude drahy,tak letela z domu.Ale treba tchyne platila za novy programator na Indesitku 800kc,takze nic hrozneho.A pracka je od toho,aby prala,ne? :lol: ,ja treba peru kazdy den nejmin 3 pracky :mrgreen: ,takze si nevycitej,ze jsi ji znicila ty,je to vzdy kus od kusu,nektera vydrzi 15let,jina 5.

molik
Kecalka 151 příspěvků 04.04.12 19:54
@ivana-domca píše:
Myslim si, ze nema cenu volat opravare. A Vam vydrzela celkem dlouho, nam vydrzela podobna 2,5 roku :-(

máš pravdu, že vydržela, ale i přesto člověk doufá, že nebude muset koupit novou :-) zrovna jsme se přestěhovali, rekonstruujem a takhle nás překvapí ještě pračka jako další výdaj :cert:
a u vás se to projevovalo stejně?

LLLL
Kelišová 5058 příspěvků 04.04.12 19:55

souhlas, mamka ma Ardo se stejnym mechanismem vic jak 10let a funguje porad bez potizi…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist