Předčasná ejakulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.06.13 15:56
Predcasna ejakulace

Ahoj, asi pochopite proc pisu anonymne..mame s pritelem problem v sexu. Kdyz jsem se s nim seznamila a spali jsme spolu, udelal se hrozne rychle, ale pry proto, ze rok nemel zadnou zenskou (je mu k petatricitce, takze zadnou nezkusenosti to neni, upozornuji predem..). Jenze zadnou prodlevou to nebylo, protoze jsme spolu pres dva roky a je to takhle uplne pokazdy (snad jen se trema vyjimkama za celou dobu, kdy vydrzel treba patnact minut? ). Zacneme se milovat a jestli vydrzi dve minuty tak je to prilis. On se sice snazi, jako ze vzdycky prestane kdyz se mu to blizi, jenze vite co holky, co je to za sex kdyz po kazdych dvou stouchach na pul minuty prestane. A jako to, ze pri tom mysli na ‚mrtvy stenatka‘ jak se rika, to mi teda taky chuti neprida. Pro me je to hrozny, driv jsem milovala sex sam o sobe, byla jsem dost aktivni co se tyce vice panu v posteli i experimentu a tak, proste vasen, ale ted si kvuli tomuhle prijdu jako uplna frigida! A to teda neprospiva ani mymu sebevedomi. Uz nevim, co s tim. Nekolikrat slibil, ze si zajde k sexuologovi, ale nikam nesel, chapu, ze to pro nej muze byt trapny nebo tak, ale proste s tim se snad musi neco delat, ne?? Nemuzu bejt dva a pul roku bez poradnyho sexu. Taky se porad hadame a tak a ja tomu docela prikladam uz i vahu. Kdyz se na tohle tema dostane tak mi jeste rekne, ze za to vlastne muzu ja, ze spolu spime malo a ze se pak dostatecne nesnazim mu ho znova postavit! Malo spolu spime docela, treba jen jednou tydne nekdy :( ale je to tim, ze ja proste nemuzu bejt ani vzrusena kdyz vim, jak to dopadne. Dost jsem se snazila mu rikat, ze v pohode, mazlit se a tak, aby nemel z toho jeste stres, ale nepomohlo ani castejsi spani spolu, a vickraat za sebou to nejde, protoze potom, co se udela, tak uz proste nic. Maximalne za nejakou dobu, ale to on sam od sebe nikdy neprijde nebo proste nezustane lezet v posteli treba pul hodiny, kterou by potreboval nebo tak, on si spis mysli, ze ja prijdu za nim a budu se mermomoci snazit mu ho postavit, abych ja mela taky nejakej sex. Tohle mi prijde dost sobecky. Po aktu se mnou v posteli nevydrzi lezet ani pet minut, to se zvcedne a hned si jde neo delat treba na kompu, kdyz neni noc a kdyz je noc tak jde spat, a jak to mam teda zkouset vickrat za sebou?? to proste nejde. I kdyz proste si reknu, ze si ten sex uziju teda jinak, kdyz uz ne dlouho, a chytnu ho u toho za zadek (libi se mi sahat mu u toho na zadek a treba trosku zrychlit tempo - je to jedno kdyz vlastne nevydrzi ani u pomalyho tempa) taxe odtrhne nebo na me zamlaska, ze neni zenska abych ho poplacavala po zadku a ze chce mit tempo svoje..A pak se divi, kdyz mi to nebavi a schvalne to zrychlim aby to netrvalo ani tech pet minut. A jeste mi rekne, nooooo za to muzes sama, to si vedela, ze se udelam hned. Jako by to byla moje chyba. Tak mi poradte, co mam delat, kdyz podvadet ho nechci??Navic se nam ted v lednu narodilo miminko..takze ani odejit od nej nechci..a to jsem ani nechtela predtim, prislo mi to povrchni nekoho opustit, kvuli takovyhle veci. Ale kdyz s tim proste nic nedela tak sama nevim, co s tim. Mimochodem i spreje na oddaleni ejakulace jsme zkouseli a taky nic. A neradte prosim, at si to predtim udela sam, to je u nas tabu. Predtim jsme totiz porad meli konflikty, ze si to porad delal sam a proto ani neprisel za mnou, protoze uz uspokojenej byl fyzicky, tak nemel potrebu. Nemate nekdo zkusenost, jestli ty sexuologove v necem pomuzou?? Diky, ‚frigida‘

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Anonymní  01.06.13 16:03

Tak snad někdo poradí něco opravdu fungujícího, u nás máme podobný problém… :nevim:

janees
Kecalka 437 příspěvků 01.06.13 16:10

Prekérní situace :think: Obávám se, že bez jeho snahy s tím nic dělat nepůjde. Trvala bych na sexuologovi. V téhle oblasti by měli být spokojeni partneři oba a když nejsou, měl by se ten spokojený snažit, aby byl spokojený i ten druhý přece! To je základ, jinak je to s prominutím sobec. S pomocí sexuologa zkušenost nemám, ale věřila bych, že může pomoci. Sami si evidentně moc nepomůžete, když už to bez úspěchu řešíte přes dva roky.
Ještě mě napadlo - co jiný techniky, které by tě uspokojily v rámci předehry? To je ochotný dělat?

wery85
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 01.06.13 16:11

Holky myslim ze existuje takovej krouzek. Nekde jsem cetla ze to brzdi ejakulaci. Zkuste pohledat na netu, nevim jak se to jmenuje :nevim:

Anonymní  01.06.13 16:13

Jo holky, asi vás nepotěším. Já to zažila v předchozím vztahu, nejprve si člověk říká, že to přestane (zamilovanost), pak se s tím snaží něco dělat a nakonec je z něj tak akorát flustrovaná troska, s permanentníma bolestma hlavy, podrážděností a pocitem, že jestli se něco nenajde, tak asi bouchne jak časovaná nálož.
Můj expřítel byl v podstatě dokonalý partner ( rodina )ale ten sex… :roll:
Ze začátku jsem to taktéž přisuzovala jeho roční „absenci“, potom mi došlo, že tím to nebude. Když si vzpomenu na ty strašný pocity, kdy on se udělal a já byla jak sopka před výbuchem a najednou nic…A nešlo s tím nic dělat. Nijak oddálit, nic. Možná když jsme mu to dělala pusou, tak vydržel i 7! minut. A já… Já měla všechnu tu nahystanou energii v sobě a bez možnosti ji ventilovat ven.
Díky tomu se postupem času naše milování co do frekvence tenčily a řídly, on cítil, že je někde chyba, ale nic s tím nechtěl dělat.
Já jsem byla pomalu na zhorucení, do chvíle, kdy jsem po 5 ti letech tohodle stavu spadla do vztahu s jiným. Nejprve jen jako útěk, potřeba někd emít tu žhavou náruč, to objetí, vzájemnou touhu a společné vyvrcholení, nakonec to přerostlo ve vztah :andel: Dnes mám s „milencem“ dítko a jsem spokojená. Člověk by ani netušil, jak významnou úlohu hraje ve vztahu dvou lidí sex… ;)

janees
Kecalka 437 příspěvků 01.06.13 16:13
@wery85 píše:
Holky myslim ze existuje takovej krouzek. Nekde jsem cetla ze to brzdi ejakulaci. Zkuste pohledat na netu, nevim jak se to jmenuje :nevim:

Jo to by mělo trochu snížit citlivost. Citlivost taky snižují kondomy, s ním nevydřží dýl? Pokud je tedy ochoten ho používat…

Anonymní  01.06.13 16:15

Nám hodně pomohlo, když si přítel dal kapku alkoholu. A když měl i víc, tak měl i výdrž :)

janees
Kecalka 437 příspěvků 01.06.13 16:16
@Anonymní píše:
Jo holky, asi vás nepotěším. Já to zažila v předchozím vztahu, nejprve si člověk říká, že to přestane (zamilovanost), pak se s tím snaží něco dělat a nakonec je z něj tak akorát flustrovaná troska, s permanentníma bolestma hlavy, podrážděností a pocitem, že jestli se něco nenajde, tak asi bouchne jak časovaná nálož.
Můj expřítel byl v podstatě dokonalý partner ( rodina )ale ten sex… :roll:
Ze začátku jsem to taktéž přisuzovala jeho roční „absenci“, potom mi došlo, že tím to nebude. Když si vzpomenu na ty strašný pocity, kdy on se udělal a já byla jak sopka před výbuchem a najednou nic…A nešlo s tím nic dělat. Nijak oddálit, nic. Možná když jsme mu to dělala pusou, tak vydržel i 7! minut. A já… Já měla všechnu tu nahystanou energii v sobě a bez možnosti ji ventilovat ven.
Díky tomu se postupem času naše milování co do frekvence tenčily a řídly, on cítil, že je někde chyba, ale nic s tím nechtěl dělat.
Já jsem byla pomalu na zhorucení, do chvíle, kdy jsem po 5 ti letech tohodle stavu spadla do vztahu s jiným. Nejprve jen jako útěk, potřeba někd emít tu žhavou náruč, to objetí, vzájemnou touhu a společné vyvrcholení, nakonec to přerostlo ve vztah :andel: Dnes mám s „milencem“ dítko a jsem spokojená. Člověk by ani netušil, jak významnou úlohu hraje ve vztahu dvou lidí sex… ;)

Tak snad to takhle zakladatelka nevyřeší, když už mají miminko… :nevim: Podle mě je totiž základ v tom, že obě píšete „Nic s tím nechtěl dělat“. To by mě na tom štvalo asi nejvíc. Možná je to i studem, nízkým sebevědomím nebo já nevim co, ale to toho chlapa stejně neomlouvá.

Anonymní  01.06.13 16:22

Mám doma to samé…rok to bylo tak jak píše zakladatelka, pak jsem otěhotněla, frekvence sexu se snížila na minimum a od porodu jsem spolu už 2roky nespali. miluji ho, ale myslím, že to skončí milencem…časem začal být hodně zakomplexovanej, i když jsem se s ním o tom snažila mluvit, zkoušet různá řešení ale nikam to moc nevedlo a dopadlo to tak že na sex raději rezignoval..a já taky, protože 2minutový sex pro mě není nic…Linda

Anonymní  01.06.13 16:23

Tak to máme stejný problém :-/ a ještě k tomu nemá rád francouzáky a nerad líže… :zed:

mattez
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 01.06.13 16:24
..

… to uz mi prijde teda vazne sobecky, kdyz nevydrzi a jeste neni ani ochtny ti to udelat pusou nebo tak..

Příspěvek upraven 01.06.13 v 16:42

janees
Kecalka 437 příspěvků 01.06.13 16:29

Připadáš si nepřitažlivá? Vidiš to, já bych na to koukala spíš naopak - že ho tak vzrušuješ, že je hned hotovej. Téma sexuolog je citlivý, to zní líp než tabu, takže bych se připravila dopředu na citlivý rozhovor ;)

Anonymní  01.06.13 16:33

@janees víš, ono se tohle děje dnes a denně, bohužel pro vztah je důležitý i sex. Když to tam nefunguje, tak jen těžkotoho člověka změníš k obrazu a potřebám svým. Prostě každý v sobě máme zakodovaného něco jiného, jinou potřebu sex, vybití, délku atd atd. Dělat se s tím možná něco dá, ale na jak dlouho a do jaké míry? Než to toho dotyčného přestane bavit, protože má prostě úúúúplně jiné potřeby, než jeho protějšek?
Bohužel jsem toho názoru, že lidi by spolu neměy vytvářet svazky a závazky, pokud je v jejich vztahu něco, co až tak neklape.
Dřív, nebo později to stejně ztroskotá, říkejme si co chceme, lidské tělo neošulíš.
Nebo je možnost úplně rezignovat, otázka ale je, jestli to mladé, fungující ženské vůbec půjde :think:

mattez
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 01.06.13 16:36

To asi neni prijemny.. :(

Příspěvek upraven 01.06.13 v 16:37

Anonymní  01.06.13 16:36

No radila bych vám odejít, ale sama jsem to neudělala. Žiji s takovým chlapem už 13 let, máme 2 děti a ten sex prostě nestojí za nic. Když nebyly děti, měla jsem řadu milenců, všichni byli lepší v posteli, ale na vztah mi nevyhovoval žádný. On je partner opravdu mimořádný člověk, akorát je to vykompenzováno tím mizerným sexem :roll: Samozřejmě, že za to můžu já, že já jsem frigidka. Ti milenci mi právě zvedali sebevědomí v tom, že žádná frigidka nejsem. Teď, co děti odrůstají, už se mi nezdá takové hloupé zas si nějakého toho milence najít, i když je to složitější. Ale udělám to, už jsem pořádný sex neměla dobrých 5 let :roll: Sice je to složité, neboť ty milence se vždy snažím z ohledů k partnerovi tajit (nebyl by rád, ale vztah by to neohrozilo) ale asi nikdo nemá dokonalý život. :?
 Lucie

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Ozkoušeno: Proprepiaf radí, jak vybrat ten správný kočárek

Jaké otázky si při výběru kočárku klást, už víte. Při nákupu vlastního kočárku je otestovala i maminka-blogerka Proprepiaf. Co se jí při výběru nového přírůstku do vozového parku osvědčilo? číst dále >

Hormony jsou nejoblíbenější antikoncepční prostředek. Užívá je polovina žen

Hormonální antikoncepci nezřídka ženy označují za jedovaté svinstvo, které škodí tělu i prostředí. Na druhou stranu ji ale pravidelně užívá téměř polovina plodných českých žen a celkem 80 % se chrání před početím alespoň nějakým způsobem. číst dále >