Předčasný porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  30.03.03 20:38
predcasny porod

Ahoj pred 14.dny se mi narodil chlapecek v 26.tydnu tehotenstvi

jestli s tim mate nekdo zkusenost napiste mi .Mam z toho nervy na pochodu predem dik Katka

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  31.03.03 13:01
predcasny porod

Ahoj katko,ja osobne porodila taky predcasne sice ve 34.tydnu a muzu ti rict,ze sem stoho mela nervy pryc,ale vse dobre dopadlo. Dnes maji na to pristroje,ktere hodne pomohou.Ani nevim jestli uz si doma.ja byla v nemocnici 6.tydnu a za tu dobu sem se tam seznamila s pani,ktera porodila holcicku,mela jenom 800gbyla s ni v nemocnici tri mesice,na vikendy jezdila domu,ale holcicka je zdrava uz je doma,je sice hubenejsi nez ostatni,ale myslim ze to vsechno dozene.Cetla sem ze deti drive narozeny maji vlastne dvoje narozeniny jedny kdy se narodili a druhe kdy se meli narodit takze vsecno delaji trochu pozdeji,ale ve trech letech to dozenou.Muj malej mel pri porodu1.90kg ted mu je rok a tri mesice a ma deset kilo ma se k svetu zacal chodit v 13.mesicich a myslim ze uz pomalu vsechno dohani ani neni videt ze byl drive narozenej a to bude urcite platit i utebe uvidis chceto ale jenom trpelivost.Vim ze ted to vypada ze delam chytrou,ale vim co mluvim.Protoze sem zazila taky hrozny muka,kdyz malej nedejchal po porodu a jeste mel krvaceni do mozku.Myslela sem ze bude postizenej,kazdej den sme cvicili vojtovu metodu, malej sice brecel,ale my museli presto cvicit ted,kdyz vim ze je stoho venku. muzu ric ze sem pronej neco udelala. No tak se drz a uvidiz se se to vsechno v dobre obrati. Zatim ahoj Andrea.

Anonymni  31.03.03 22:58
predcasny porod

Diky zes mi odepsala,dneska se citim lip vydela jsem malyho

a kdyz vydim jak je zivej a co dela v inkubatoru tak se citim lip.

Jestli mu to zustane tak si s nim uziju.Mami kamaradka mela

kluka taky brzo a je abnormalne divokej.Nevim jak si to mela

s malym ale ten nas dycha sam bez ventilatoru tak to je velke plus.Nejvic se bojim aby mel v poradku streva to je docela nebezpecne.No musim verit ze to dobre dopadne.

Petruna
Kecalka 104 příspěvků 03.04.03 20:12
predcasny porod

Ahoj,taky jsem porodila předčasně a všechno dobře dopadlo.Trvá to trošku déle ( vypiplat si miminko) než normálně,ale uvidíš sama,že všechno bude fajn…Držím Ti palečky a buďte stateční…Petra

NICOOL  31.10.10 16:49
ODPOVED

VIM ZE VE26 TYDNU JE DOST BRZO ALE NEDELEJTE HLAVU JE TO STRASNE TEZKE ZE ZACATKU ALE BUDE TO TRVAT PAR MESICU A POTOM TO BUDE OK MA VELKOU SANCI NA PREZITI ALE JAKO MAMA JE TO S NERVAMA V PRDELI

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 08.12.11 12:23

Holky, omlouvám se za téma, ale jsem vystrašená :( Sestra má termín porodu 27.1.12 a dneska ji začaly kontrakce, je v nemocnici a porod jí zastavují. Jak je to s miminkem v tomhle týdnu? Já nematka, tak mám strašný strach :,(

Anonymní  19.02.14 18:33

Ahoj holky. Muzu se vas zeptat? Do kdy se rika ze je predcasny porod? Do 36tt?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 57581 příspěvků 19.02.14 18:36

Myslím že do 37+6, ale reálně je mimčo ve 36+něco už hotové…

gabousek
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 19.02.14 18:40

Od 37+0 je ofiko donošené ;)

Marcelka146
Závislačka 4750 příspěvků 19.02.14 18:40
@j.a.n.i1 píše:
Myslím že do 37+6, ale reálně je mimčo ve 36+něco už hotové…
:palec: přesně tak to je.
Já měla dceru 38+0, tak byla už donošená :mrgreen:

Moňas.p  19.02.14 18:42

Před 37 tt

Anonymní  19.02.14 18:43

A musi se zkratit cipek, aby nastal porod?

Moňas.p  19.02.14 18:46
@Anonymní píše:
A musi se zkratit cipek, aby nastal porod?

myslím, že určitě. nwchcewš napsat raději o co přesně jde?

Marcelka146
Závislačka 4750 příspěvků 19.02.14 18:49

Ano

Anonymní  19.02.14 18:58

Dnes jsem byla u dr. Jsem 36tt. Dost casto mi tvrdne bricho. Rikal mi ze pokud se nezkracuje cipek, tak to neni tak strasny. Ze me napise magnezko. Po kontrole mi rekl ze se ndzkracuje, ze magnezko neni potreba, ale ze uz malej klesa dolu, ze uz se mi to blizi. Prvni ditko se mi narodilo v 17 pred 8 lety v 37tt mel sice 3kg a 50cm, ale mel silene velkou zloutenku, tak ze se musel svitit a nepribiral mi na vaze. V roce mel 7,70kg a meli jsme kvulh tomu strasny trapeni. Ted se bojim ze budu rodit zase driv a zase to stejny trapeni. Dr rikal ze plodovka mi muze odtect kdykoliv.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama