Předvolání k soudu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Reklama

eumedon
Extra třída :D 10156 příspěvků 10.12.13 17:43

Nevím, jestli to už bude fungovat, ale to, aby svědek nemusel cestovat z Londýna, by bylo dostatečným důvodem: http://www.ceskatelevize.cz/…rok-realita/

http://www.rozhlas.cz/…rava/1033141

Tady máš případ, že to funguje: http://kraken.slv.cz/11Tcu52/2013

Požádej o umožnění výslechu prostřednictvím videokonference!

Příspěvek upraven 10.12.13 v 17:51

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 10.12.13 17:49

TP mam uz v Londýně. E-mail jsem již napsala, zaslala cely dopis a nikdo mi neodespal a asi ani neodepise. Přikládám foto, jen bez mých údajů.

eumedon
Extra třída :D 10156 příspěvků 10.12.13 18:01

@anlendy. Nedostavíte-li se bez dostatečné omluvy. Vy ale omluvu máte. To, že se omluvíte pozdě, není vaše vina. (Obzvlášť když vybíráte schránku na adrese vašeho TP - tedy v Londýně). Kam byl vlastně ten dopis adresován? Do ČR, nebo do Londýna?

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 10.12.13 19:21

@eumedon počítám,ze poprvé do ČR na bývalou adresu, která byla následně přepsána na aktualni.

Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 10.12.13 19:27
@anlendy. píše:
TP mam uz v Londýně. E-mail jsem již napsala, zaslala cely dopis a nikdo mi neodespal a asi ani neodepise. Přikládám foto, jen bez mých údajů.

věřím, že to bude v pohodě, odpověď spíše neočekávej, reálnější, že tu omluvu vytisknou a přidají do pisu, obzvlášť pokud jsi napsala aspoň 3 vykřičníky, že soud už je zítra ;)

blekota15
Nováček 7 příspěvků 21.04.17 12:56

Prosím mám dotaz.. co byste udělali na mém místě? Jsem předvolána k soudu - jsem žalovaná (určení vlastnictví).. mám 3 děti mladší 4 let, nejmladší má teď 3 týdny..
soud je příští týden a mě dnes odpadlo hlídání.. :D vzít děti sebou? nebo se nějak ze soudu omluvit? :think:

Tichošlápek
Závislačka 4701 příspěvků 21.04.17 13:03

@blekota15 zaplatila bych chuvu ;)

blekota15
Nováček 7 příspěvků 21.04.17 13:04

@Tichošlápek na takovou srandu nemám peníze.. :lol: :kytka:

hudečice
Závislačka 4880 příspěvků 21.04.17 13:07
@blekota15 píše:
@Tichošlápek na takovou srandu nemám peníze.. :lol: :kytka:

A jesle? Rodina? Babička? Dědeček? Otec?

blekota15
Nováček 7 příspěvků 21.04.17 13:11

@hudečice to je právě problém - babičky se neuvolní z práce, manžel taky ne.. „dědeček“ bude u soudu taky.. :cert: máme tu jen školku - tam mi všechny děti nevezmou.. je to zapeklitá situace.. :-D

hudečice
Závislačka 4880 příspěvků 21.04.17 13:14
@blekota15 píše:
@hudečice to je právě problém - babičky se neuvolní z práce, manžel taky ne.. „dědeček“ bude u soudu taky.. :cert: máme tu jen školku - tam mi všechny děti nevezmou.. je to zapeklitá situace.. :-D

Tak to soukromé hlídání na jedno dopoledne, anebo vzít děti s sebou.

Babus88
Kecalka 385 příspěvků 21.04.17 13:39

Ja bych deti nebrala. Na 90% akorat nastvete soudce. Leda by je nekdo hlidal pred jednaci sini. Jak vas budou vyslychat, kdyz budete venovat pozornost tren detem, ktere navic budou jednani urcite rusit? Nebo si zkusit zazadat o odroceni jednani.

ka2ka
Echt Kelišová 8446 příspěvků 21.04.17 13:48

Kamarádka? sousedka?

hudečice
Závislačka 4880 příspěvků 21.04.17 13:52
@blekota15 píše:
@hudečice to je právě problém - babičky se neuvolní z práce, manžel taky ne.. „dědeček“ bude u soudu taky.. :cert: máme tu jen školku - tam mi všechny děti nevezmou.. je to zapeklitá situace.. :-D

Jedno dopoledne by určo manžela uvolnili z práce. Ale on zřejmě nechce. Jinak by vyšel vstříc.

blekota15
Nováček 7 příspěvků 21.04.17 13:53

@hudečice v pondělí nastupuje do nového zaměstnání.. ;) není to že by nechtěl..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama