Preejakulát v plodných dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka94
Nováček 3 příspěvky 25.11.12 14:30
preejakulát v plodných dnech

.

Příspěvek upraven 14.02.13 v 16:56

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

paola white
Extra třída :D 11237 příspěvků 25.11.12 14:33

Za prvé si kup a užívej antikoncepci a za druhé. z trenek fakt neotěhotníš. spermie na vzduchu nepřežijí.

statistika říká že plodný pár má při normálním pohlavním styku v plodných dnech 20% šanci na otěhotnění takže pravděpodobnost otěhotnění z trenclí je fakt mizivá (troufám si říct nemožná)

pikola
Echt Kelišová 9773 příspěvků 25.11.12 14:34

Ja myslim ze sance je skoro nulova..

K.Black  25.11.12 14:34

@katka94 já myslím že spermie chcípnou hrůzou jak to řešíš :mrgreen: pravděpodobnost otěhotnění je fakt malá tak se uklidni a neřeš to ;)

Mína13
Generální žvanilka 20337 příspěvků 25.11.12 14:40

:mrgreen: tak to je hodně nepravděpodobné, že bys otěhotněla přes trenýrky :mrgreen:

ale chápu, že máš strach… proto doporučuju si koupit antikoncepci a nebudeš se muset stresovat :hug:

Happypett
Povídálka 26 příspěvků 25.11.12 14:43

Ahoj, pokud přítel neměl prsty od spermatu, myslím, že z toho, co popisuješ by těhotenství byl spíše zázrak. Vždy je potřeba, aby se spermie dostaly do kontaktu se sliznicí.

archienka1
Kelišová 5105 příspěvků 25.11.12 15:03
@K.Black píše:
@katka94 já myslím že spermie chcípnou hrůzou jak to řešíš :mrgreen: pravděpodobnost otěhotnění je fakt malá tak se uklidni a neřeš to ;)

tohle mi nedělej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zakladatelko, šance je mizivá, ale proč neřešíš antikoncepci, nestálo by to za ten klid?

Jančakecalka
Echt Kelišová 9243 příspěvků 25.11.12 15:18

Je to kravina, takle se do jiného stavu nemůže přijít. Měla bys řešit HA, abys nemusela být pokaždé tak vystresovaná ;)

MrsDuck
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 25.11.12 15:28
@K.Black píše:
@katka94 já myslím že spermie chcípnou hrůzou jak to řešíš :mrgreen:
:potlesk: :mrgreen: :mrgreen: Nemůžu :palec:

jajda32
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 25.11.12 16:56
@K.Black píše:
@katka94 já myslím že spermie chcípnou hrůzou jak to řešíš :mrgreen: pravděpodobnost otěhotnění je fakt malá tak se uklidni a neřeš to ;)
:-D

nikol.ondrášovka  25.11.12 17:04
@K.Black píše:

Tak to je dobrý :mrgreen:

Anonymní  25.11.12 17:04
@Happypett píše:
Ahoj, pokud přítel neměl prsty od spermatu, myslím, že z toho, co popisuješ by těhotenství byl spíše zázrak. Vždy je potřeba, aby se spermie dostaly do kontaktu se sliznicí.

Happy, asi blbý dotaz, ale jestli tomu správně rozumím, tak pokud by partner jen prstíkoval, ale současně měl na prsech zbytek ejakuátu, tak je oplodnění možné? :? Taky jsem nad tím uvažovala. Sice kojím a nemám pravidelnou MS, ale teď nevím na čem jsem a počítám dny… :think: Ale vlastně nevím co bych chtěla víc :think:

Happypett
Povídálka 26 příspěvků 25.11.12 17:20
@Anonymní píše:
Happy, asi blbý dotaz, ale jestli tomu správně rozumím, tak pokud by partner jen prstíkoval, ale současně měl na prsech zbytek ejakuátu, tak je oplodnění možné? :? Taky jsem nad tím uvažovala. Sice kojím a nemám pravidelnou MS, ale teď nevím na čem jsem a počítám dny… :think: Ale vlastně nevím co bych chtěla víc :think:
Čerstvé sperma (nikoli zaschlé) na prstech, které muž zavádí ženě do pochvy představuje jisté riziko. Pak záleží na dalších faktorech – jejich kvalita, rychlost, doba ovulace, blízkost čípku atd. Osobně však znám případy (bohužel..), kdy ani při propíchaném kondomu, zavádění spermatu k čípku v době ovluace se nakonec opakovaně nic nestalo. Přesto, pokud mimi opravdu nechcete, raději toto neriskovat ;)

katka94
Nováček 3 příspěvky 25.11.12 18:49

.

Příspěvek upraven 14.02.13 v 16:55

Anonymní  25.11.12 19:09
@Happypett píše: Čerstvé sperma (nikoli zaschlé) na prstech, které muž zavádí ženě do pochvy představuje jisté riziko. Pak záleží na dalších faktorech – jejich kvalita, rychlost, doba ovulace, blízkost čípku atd. Osobně však znám případy (bohužel..), kdy ani při propíchaném kondomu, zavádění spermatu k čípku v době ovluace se nakonec opakovaně nic nestalo. Přesto, pokud mimi opravdu nechcete, raději toto neriskovat ;)

Riziko tam asi tedy bude, první dítko bylo hned a „mimo“ plodné dny, u druhého sice v „plodných“ dnech, ale při kojení :think: ono to není o tom, že bychom mimčo opravdu nechtěli, ale spíš ještě ne teď… A sperma bylo čerstvé :$

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist