Převod peněz z KB do mBank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rose-k
Kelišová 5866 příspěvků 04.03.10 12:51
Převod peněz

Ahojky,
Holky prosím,která má z vás zkušenosti potřebovala bych dneska odpolko oakutně převízt nějaký peníze z Komerční banky do Mbanky,myslíte,že to bude mít dotyčný zítra nebo nejdýl v sobotu ráno na kontě??Ještě přemýšlím nad poštovní spořitelnou,ale těm moc nevěřím :think: dííky

Reakce:

želvička
Povídálka 28 příspěvků 04.03.10 13:04

Pokud to stihnes poslat pred uzaverkou,kdy strhavaji a odesilaji penize z uctu,tak asi jo

dominka
Kecalka 173 příspěvků 04.03.10 13:04

Ahoj, o víkendu převody nefungují, takže peníze dorazí zítra nebo v pondělí a jestli to pošleš po 16h, tak pravděpodobně až v pondělí. Mám ale zkušenosti spíš s jinými bankami :nevim:

Taminka
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.03.10 13:05

ja kdyz jsem koncila u KB a prevadela si penize na ucet u mBank tak jsem je tam vetsinou dalsi den mela..Ale muzu rict ze KB je jedna z bank ktere zdrzuji penize.

eva76
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 04.03.10 13:08

já myslím, že jo, mbank přijímá peníze většinou do druhého dne

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 04.03.10 13:12

u KB jde dat extra platba, ale za to se něco účtuje a nebo můžeš peníze vložit přímo u M-Bank na účet. Poštovní spořitelna – neeeeeee. Nejhorší banka.

Cappy
Kelišová 6097 příspěvků 04.03.10 13:15

Jo, u KB můžeš platbu odeslat Expres! Jestli ti to stojí za těch 90Kč (tolik tato služba totiž opravdu stojí :roll: ), tak klidně

Rose-k
Kelišová 5866 příspěvků 04.03.10 13:18

Díky,tak já teda poletím do banky,do tří to snad stihnu,snad to tam zítra bude.Nojo když se to nechává na poslední chvíli chjo… :roll: :-)

Rose-k
Kelišová 5866 příspěvků 04.03.10 13:20

Karolínka.sofin­ka,máš pravdu poštovní je fakt nejhorší banka,měla sem léta u nich účet :cert: :cert:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16287 příspěvků 04.03.10 13:37

christy od listopadu O9 mají banky povinnost udělat převod do jednoho prac. dne. Pokud stihneš peníze poslat před uzávěrkou (nevím v kolik ji má KB), tak by jsi zítra měla míz peníze na druhém účtu.

Rose-k
Kelišová 5866 příspěvků 04.03.10 13:49

Holky dííky,tak to fakt budu muset obětovat 90kč a poslat to Expres,páč potřebuju,aby to tam zejtra bylo noo.. :-?

dominka
Kecalka 173 příspěvků 05.03.10 12:56
M-a-j-a píše:
christy od listopadu O9 mají banky povinnost udělat převod do jednoho prac. dne. Pokud stihneš peníze poslat před uzávěrkou (nevím v kolik ji má KB), tak by jsi zítra měla míz peníze na druhém účtu.

Banky sice tuto povinnost mají, ale přímo v bance mi řekli, že se na to nemám spolíhat. A taky že jo, peníze dorazily do druhé banky až za 2 dny.

filad
Kelišová 6336 příspěvků 05.03.10 13:06

ja co jsem slysela tak zalezi na objemu vsech prevodu, pac se pry jinak penize na ucty pripisuji dvakrat denne – po desate dopoledne a po pate vecer … ale pokud je objem prevodu vetsi, dochazi k pripisovani i vickrat denne … zalezi to na CNB … ale stopro to nevim

cZert  08.03.10 09:36

Čo také si predstavujetě pod tým „vložit přímo na účet v mBance“, Kefalín?? Pokud je mi známo, tak mBank je bezhotovostní ústav a jaksi není kde peníze vložit.

cZert  08.03.10 09:38

Čo také si predstavujetě pod tým „vložit přímo na účet v mBance“, Kefalín?? Pokud je mi známo, tak mBank je bezhotovostní ústav a jaksi není kde peníze vložit.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist