Převod peněz z KB do mBank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineRose-k
Kelišová 6193 příspěvků 04.03.10 12:51
Převod peněz

Ahojky,
Holky prosím,která má z vás zkušenosti potřebovala bych dneska odpolko oakutně převízt nějaký peníze z Komerční banky do Mbanky,myslíte,že to bude mít dotyčný zítra nebo nejdýl v sobotu ráno na kontě??Ještě přemýšlím nad poštovní spořitelnou,ale těm moc nevěřím :think: dííky

Reakce:

želvička
Povídálka 28 příspěvků 04.03.10 13:04

Pokud to stihnes poslat pred uzaverkou,kdy strhavaji a odesilaji penize z uctu,tak asi jo

dominka
Kecalka 173 příspěvků 04.03.10 13:04

Ahoj, o víkendu převody nefungují, takže peníze dorazí zítra nebo v pondělí a jestli to pošleš po 16h, tak pravděpodobně až v pondělí. Mám ale zkušenosti spíš s jinými bankami :nevim:

Taminka
Extra třída :D 12628 příspěvků 04.03.10 13:05

ja kdyz jsem koncila u KB a prevadela si penize na ucet u mBank tak jsem je tam vetsinou dalsi den mela..Ale muzu rict ze KB je jedna z bank ktere zdrzuji penize.

eva76
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 04.03.10 13:08

já myslím, že jo, mbank přijímá peníze většinou do druhého dne

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 04.03.10 13:12

u KB jde dat extra platba, ale za to se něco účtuje a nebo můžeš peníze vložit přímo u M-Bank na účet. Poštovní spořitelna – neeeeeee. Nejhorší banka.

Cappy
Kelišová 6097 příspěvků 04.03.10 13:15

Jo, u KB můžeš platbu odeslat Expres! Jestli ti to stojí za těch 90Kč (tolik tato služba totiž opravdu stojí :roll: ), tak klidně

Uživatel je onlineRose-k
Kelišová 6193 příspěvků 04.03.10 13:18

Díky,tak já teda poletím do banky,do tří to snad stihnu,snad to tam zítra bude.Nojo když se to nechává na poslední chvíli chjo… :roll: :-)

Uživatel je onlineRose-k
Kelišová 6193 příspěvků 04.03.10 13:20

Karolínka.sofin­ka,máš pravdu poštovní je fakt nejhorší banka,měla sem léta u nich účet :cert: :cert:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16287 příspěvků 04.03.10 13:37

christy od listopadu O9 mají banky povinnost udělat převod do jednoho prac. dne. Pokud stihneš peníze poslat před uzávěrkou (nevím v kolik ji má KB), tak by jsi zítra měla míz peníze na druhém účtu.

Uživatel je onlineRose-k
Kelišová 6193 příspěvků 04.03.10 13:49

Holky dííky,tak to fakt budu muset obětovat 90kč a poslat to Expres,páč potřebuju,aby to tam zejtra bylo noo.. :-?

dominka
Kecalka 173 příspěvků 05.03.10 12:56
M-a-j-a píše:
christy od listopadu O9 mají banky povinnost udělat převod do jednoho prac. dne. Pokud stihneš peníze poslat před uzávěrkou (nevím v kolik ji má KB), tak by jsi zítra měla míz peníze na druhém účtu.

Banky sice tuto povinnost mají, ale přímo v bance mi řekli, že se na to nemám spolíhat. A taky že jo, peníze dorazily do druhé banky až za 2 dny.

filad
Kelišová 6336 příspěvků 05.03.10 13:06

ja co jsem slysela tak zalezi na objemu vsech prevodu, pac se pry jinak penize na ucty pripisuji dvakrat denne – po desate dopoledne a po pate vecer … ale pokud je objem prevodu vetsi, dochazi k pripisovani i vickrat denne … zalezi to na CNB … ale stopro to nevim

cZert  08.03.10 09:36

Čo také si predstavujetě pod tým „vložit přímo na účet v mBance“, Kefalín?? Pokud je mi známo, tak mBank je bezhotovostní ústav a jaksi není kde peníze vložit.

cZert  08.03.10 09:38

Čo také si predstavujetě pod tým „vložit přímo na účet v mBance“, Kefalín?? Pokud je mi známo, tak mBank je bezhotovostní ústav a jaksi není kde peníze vložit.

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist