Při kojení kouše - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.12.03 21:06

Ahoj mamky,

chtěla bych ještě nějaký ten pátek kojit, ale už jsem fakt zoufalá. Malé narostly zoubky a kojení je doslova mučení. Nevíte, jak jí přimět k tomu, aby toho kousání nechala? Když zakřičím, má z toho náramnou legraci, ale přece se nenechám pohryzat! Nemáte některá zkušenost s kloboučky na bradavky? Znamená to opravdu konec kojení? Děkuju předem, že mi nějaká zkušená maminka poradí.

Pavlína

Reklama

Reklama

Reakce:

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 09.12.03 21:16

Ahoj Pavlíno, nevím, jestli to pomůže i u vás, ale zkus jí prostě sebrat prso, dát před něj ruku a důrazně říct NE!, a to třeba 10× během jednoho kojení. Nepsala jsi, jak máš mimčo velký, ale obvykle to funguje. My máme kousala 7,5 měsíce a během dvou dní mu došlo, že pokud bude hryzat, nedostane nic…

Hodně štěstí a trpělivosti, držím Ti palce a cítím s Tebou-)

Šárka

anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.12.03 21:22

Ahoj Pavlíno,

u nás taky zabíralo jen sebrání prsa. Většinou začal kousat ze srandy, když už byl víceméně najezený, takže jsem mu prso vzala, řekla ne a už ho nedostal. Zkusil to asi 5×.

Jana

letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 09.12.03 23:13

Ahoj Pavlíno,

mé holčičce je 9 měsíců, zoubky má od třech a občas si kousne. Dělá to obvykle, když už nechce pít, je unavená. Taky se u toho směje jako že je to náramná sranda. U nás taky zabralo sebrat prs, pokárat a když ani to ne, tak jemné cvrnknutí do tvářičky. A hlavně zachovat kamennou tvář a nesmát se s ní.

Hodně štěstí Jana

jullls  30.07.12 08:29

Ahoj holky, mám problém… bude nám 9.měsíců a má zuby nahoře dva a dole dva a už asi jen čekám, kdy mi to prso ukousne celé… je zvyklá usínat u prsa - vždy hned vytuhne…ted mě ale kousla jako blázen a křičí, zívá a šmudlá se že je moc unavená, ale bez prsa asi neusne… nevím, co mám dělat…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 30.07.12 08:49

Ja prestala kojit…vecne s tim prsem usinat nebude..par dni prorve ale zvykne si usnout aji bez prsa neboj :-)

jullls  30.07.12 08:55

Křičí solidně no… 8)

Billi
Nadpozemská drbna 25076 příspěvků 30.07.12 09:51

Malý má taky zuby a kouše (naposledy cca 3 dny zpátky), pravidelně zařvu (2× jsem ho rozbrečela), seberu mu prso a má smůlu. Teď si už dává pozor.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama