Přibývající kila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  10.09.01 17:22
Přibývající kila

Jsem v osmém měsíci a mám 4 kila navíc - není to málo ?

[ Tuto zprávu upravil: emimino - 11.09.2001 13:27 ]

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.10.01 02:35
Přibývající kila

Je, ty se mas!!! Ja jsem prave postoupila do 8. mesice a mam 9 kg nahore

Krasomila
Nováček 7 příspěvků 24.11.01 01:46
Přibývající kila

Nevím,jak se mi to povedlo,ale v těhotenství jsem přibrala 30 kg(!!).Jedla jsem jako normální člověk,málo kalorická jídla,v posledním trimestru již ani drobet sladkého,jelikož mi zjistili zvýšenou hladinu cukru.Jíst za dva,přibrala bych snad šedesát ! Zpočátku hmotnost stoupala pomalu a přiměřeně,velký „skok“ nastal až v posledním trimestru,kdy jsem nabrala podstatnou část z oněch třiceti kilo.Je pravdou,že většina nabyté hmotnosti byla zřejmě voda,byla jsem nacucaná jako houba,nebyla jsem schopna obout žádné boty kromě starých šněrovacích polobotek a papučí.Je také pravda,že návrat k normálnímu způsobu stravování během těhotenství (předtím jsem držela redukční dietu,prakticky nepřrtržitě od svých 15 let) udělal divy a tělo z toho mělo šok.Rodila jsem 28.5.,a k dnešnímu dni mám již o 22 kg méně,doufám,že se mi brzy podaří shodit i zbývajících osm.Pevně v to věřím!Zdravím a přeju pevné nervy!

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 24.11.01 19:58
Přibývající kila

Ahoj Krasomilo,

docela Tě obdivuji, já končím devátý měsíc a mám těžkou hlavu z nabraných 10-ti kil. Je sice pravda, že u prvního dítěte jsem přibrala také tolik a po šestinedělí jsem byla již na původní váze, ale přesto každé stoupnutí na váhu mě přivádí do deprese.

Přeji Ti, abys zbývající kila shodila co nejdříve a Tobě i miminku hodně zdraví.

Krasomila
Nováček 7 příspěvků 29.11.01 16:55
Přibývající kila

:D Dik za pochvalu,drzim palce a preju,aby ditko bylo zdrave a krasne.Drz se !Cau.

ivka02
Nováček 1 příspěvek 01.12.01 15:13
Přibývající kila

ahoj,začínáme omý měsíc a pribrali jsme 10 kg,jsem doma moc necvicim,jak asi dopadnu.Jinak blahopreju k uspesnemu shození.ahoj

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 02.12.01 21:12
Přibývající kila

Neboj, dítě Tě tak procvičí, že si budeš připadat jak po celodenním cvičení :D .

Anonymni  05.12.01 10:11
Přibývající kila

Ja som na konci piateho mesiaca a mam 9 kil naviac. som z tohto priberania uz teraz zdesena, kedze predtym som mala tych 49 kil. teraz sa uz pomaly na seba nemozem pozriet do zrkadla, a to este mam pred sebou necele styri mesiace. zadok uz mam ako dvere!

Anonymni  20.12.01 10:31
Přibývající kila

Já přibrala v prvním těhotenství celkem 7 kg (dcera měla jen 2,2 kg) - měla jsem malinké bříško. Teď jsem jsem na začátku šestého měsíce a mám těch 7 kg nahoře už teď. Ale je pravda, že před prvním těhotenstvím jsem měla min. o 5 kg startovní váhu vyšší než před druhým. Říká se že každé těhotenství je jiné. Moje porodní asistentka přibrala 24 kg, a to celé těhotenství zvracela. 8O .

Anonymni  06.02.02 16:36
Přibývající kila

Já jsem právě ve 22. týdnu těhotenství a mám 3,5 kg navrch. Nevím jestli je to málo nebo moc ale stejně si připadám jak tuleň8O) 8O :P

Anonymni  11.02.02 21:36
Přibývající kila

Ahoj,já přibrala v 1.graviditě 22kg a do 6 měsíců jsem shodila 30.Cvičila jsem na rotopedu a podle Šípkové.Teď jsem ve 28.týdnu a mám 8kg.V žádném případě si nedělám hlavu z toho,že nabytá kila nezhodím.Když se chce,jde to.

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 15.02.02 21:14
Přibývající kila

Heč, já jsem přibral za manželčino těhotenství jen 3 kila. :lol:

aqua
Nováček 1 příspěvek 25.02.02 15:12
Přibývající kila

Tak to nejsi sám Zdeňku…můj partner přibral taky asi 3 kila :roll: …a to nám zbývají ještě cca 4 týdny :P Já mám zatím navíc 6,5 kg… :)

[ Tuto zprávu upravil: aqua - 25.02.2002 15:13 ]

Anonymni  14.03.02 19:03
Přibývající kila

Ahojky ,já jsem teprve na začátku. Ale s kily bojuji štandopéde. JElikož jsem měla problémy, tak jsem dostávala hormony a za loňdský rok jsem přibrala 10 kg.Než jsem je stihla začít shazovat, přišla radostná zpráva:) A tak se teď držím, abych netloustla. A už je 1 kg nahoře:) Jsem teprve ve 12 týdnu.Ještě, že mne všichni ujišťují, že pak to půjde samo, ale stejně je to mírně depresivní…JEště, že manžel, vyžle jedno přibral kila 3:)

Michala
Povídálka 24 příspěvků 15.03.02 20:08
Přibývající kila

V těhotenství jsem přibrala 26kg. Bylo to fakt dost,ale syn mě tak prohání, že po 10ti měsících jsem zase na svojí původní váze bez jakéhokoli cvičení. Jen jsem musela vydržet se tolik necpat. Není to zas tak těžké dostat ty „špeky“ dolů.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Čtyři rady odborníků, jak získat krásnější a zdravější tělo. Navždy

Chtěli byste zeštíhlet a zpevnit postavu, celkově žít trochu zdravěji?... číst dále >

Reklama