Přijímačky na VOŠ Evropská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

byron  04.06.11 23:18
Přijímačky na Evropskou

Dobrý večer všem!
Neděláte některá(ý) z Vás přijímačky na VOŠ Evropská? Obor předškolní a mimoškolní pedagogika (dálkově).
Přijímačky se konají 16. června- apson myslím :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:

byron  04.06.11 23:28

Hm, tak jsem si dala pěkně před spaním velkej bílej jogurt s asi půlkilogramem cukru.....to se to hubne.....

A zatím nic. Doufám, že se někdo ozvete!

zichisek
Kelišová 5401 příspěvků 08.02.12 12:56

Ahoj, ono to není moc k tématu, ale přemýšlím nad touto školou.Ty jsi dělala loni přijímačky?JAké byly?a dostala ses?
Nebo někdo jiný kdo studuje nebo bude studovat tuto školu?

slečna.morče  18.06.12 17:19
Morčátko

Hojda, já letos budu dělat přijímačky na tuto školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika dálkově. Jsem na to zvědavá, kolik tam bude lidí a tak.

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 16:06

Zdravím, jdu též dělat přijímačky na Evropskou na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Netušíte někdo jak by měla vypadat příprava na 2 min přednes (báseň dětská či normal, zpěv jaké písně…). Za případné odpovědi, rady, tipy a nástiny moc děkuji. Včera jsem byla na přijímačkách v Litomyšli a tam to probíhalo úplně jinak… Díky a pěkný den

slečna.morče  20.06.12 17:01

Hojda, děláš na voš nebo na sš, já jen že na papíře co mi přišel na voš jsem neměla, že bych si měla připřavit přednes básně atd.

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 17:20

To říkali na dni ot. dveří

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 17:27

Bylo tam řečeno, že přijímačky budou z tvořivosti, motiv. pohovoru a základních znaků pedagogiky a psychologie. Přičemž bychom měli mít připraven cca 2 min přednes, zpěv a bude něco i z výtvarné části). Snad jsem

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 17:29

Pardon-výpadek.
Snad jsem dobře poslouchala

byron  20.06.12 17:37

Tak já jsme to vloni dělala- nedostala jsme se, protože mi chyběla praxe. Písemný test docela dobrý, i ten kreativní, pohovor taky dobrý, akorát jsme neměla praxi, myslím, že na tom to pohořelo.
Letos jsem si dala přihlášku, ale už tam nepojedu, dstala jsem se na jinou VOŠ…

byron  20.06.12 17:39

Měla jsme vše na postup- písemnou část i test kreativity, za pohovor méně a přijkládala jsme to chybějící praxi. Potom jsem 3/4 roku chodila na praxi a vyplatilo se- dostala jsem se na jinou VOŠ…
Ještě čekám na výsledky z VŠ, ale tomu nevěřím

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 17:46

A co prosím předmětem kreativity-byla recitace, zpěv či jen výtvarná část? děkuji…slyším různé názory, které se občas tlučou s tím, co říkali na otevřených dveřích. Hlásím ce na VOŠ dálkově

byron  20.06.12 17:49

@vindy žádnej zpěv ani přednes :mrgreen: to by mě zabilo…

Byly to dvě A4 kroužků a udělat z nich obrázky nebo cokoliv co tě napadane- a vyplnit všechny kroužky- nakonec s emi to povedlo ale dalo to fakt práci…

Porstě různými čarami jednoduchými spojovat nebo doplnovat, aby z toho vzniknul obrázek. těžko říct co bude letos

slečna.morče  20.06.12 17:50

Tak to je super =o/ jestli tam tohle bude tak jsem dost v loji, ne že bych z toho nic neuměla nebo tak. Ale budu dosti nervozni =o( Jinak kdy je děláš ty přijímačky? Se tam třeba potkáme =oD

vindy
Povídálka 11 příspěvků 20.06.12 17:53

V pátek

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist