Přikrmování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 22.01.03 16:04
Přikrmování

Ahojky,

Lenička (5 měsíců) se nám v noci budila po 3 hodinách. Paní doktorka nám řekla, ať jí koupíme rýžovou kašičku NESTLE. Pořád přemýšlíme jestli jí nemůžem nějak ublížit. Nezačínáme moc brzo? Musím ale říct, že po kašičce spíme 6-7,5 hodinky. Jaké máte zkušenosti?

Reklama

Reklama

Reakce:

lelo
Nováček 1 příspěvek 06.03.03 14:25
Přikrmování

ahoj ajko. měli jsme obdobný problém s naším malým prckem. jenomže jemu jen tak něco nechutnalo. nakonec jsme vyzkoušeli novou kaši od hero baby (bezlepkovou)-je od 4. měsíce, a musím říct, že od té doby nic jiného nechce a spí celou noc. takové máme zkušenosti my.

Eri
Nováček 2 příspěvky 10.04.03 21:12
Přikrmování

Ahoj Ajko, našemu Bertíkovi bude v sobotu pět měsíců a budí se v noci taky po třech hodinách, někdy i dřív. Zatím jen kojím, Bertík váží sedm kilo, takže mu mlíčko asi zatím stačí. Doktorka mi řekla,že přikrmovat začnem od šestého měsíce, tak to snad ještě nějak vydržíme, i když spánek aspoň pět hodin v kuse bych potřebovala jako sůl.

kesam
Nováček 4 příspěvky 10.04.03 21:44
Přikrmování

Ahoj holky,

já přikrumuju Vašíka od 4,5 měsíce…do­poručila nám to doktorka…nedávám mu jenom výrobky obsahující mouku a konzervovanou stravu. Je to O.K. Ivana

Anonymni  10.06.03 12:01
Přikrmování

ahoj holky,

Jakubovi jsou 4 měsíce. Po večerním kojení býval nedojedený a tak jsme koupili rýžovou kaši od Hami. Je banánová a moc mu šmakuje. Zatím vypadá vše v pořádku. Hodně krásných zážitků nejen při hamání přeje Linda.

radek
Nováček 6 příspěvků 13.06.03 11:53
Přikrmování

Ahojte,

my našim dvěma holkám jsme dávali na radu naší doktorky rýžový odvar a Bebu od necelých 2,5 mesicu (2 lzice ryze a 1 litr vody, ryzi dukladne proprat pod tekouci vodou), předtím nutrilon, ale ten jim proste nestacil, pili hodne a meli proste malo. Ted maji 4 mesice (no vlastne az zitra) a jiz 3 tydny dostavaji ryzovou kasi od Hami , ta bananova jim fakt smakuje, ta starsi (o 5 minut) jiz skoro mesic spi celou noc (od 20:00 do 6-7 rano), ta mladsi jak kdy. Vse na radu nasi doktorky. Nic jim neni, nejsou hladove a v noci krasne spi. Ted sice tyvedra jim delaji dost zle, ale vcera jsme byli u vody, bylo tam krasne a spinkali jak broucci.

Anonymni  17.07.03 00:48
Přikrmování

Ahoj! Nasí holcicce jsme zacali davat ryzovou kasi v 5 mesících, aby déle spala, ale budí se na kojení stejne po 3 hod. Ma nekdo radu, jak jí víc zasytit? Dík Eliska

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Reklama