Přístup na dtest.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renča88
Kecalka 127 příspěvků 31.01.12 13:57
Přístup na dtest.cz

Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Janninka1
Závislačka 4389 příspěvků 31.01.12 14:00

Jsem předplatitel,přís­tup do databáze přes PC je na E-mail a heslo,takže přístup má jen předplatitel na svůj email a heslo

Příspěvek upraven 31.01.12 v 14:31

rejžička
Kelišová 5691 příspěvků 31.01.12 14:13
Renča88 píše:
Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:

Přemýšlíš, že by sis předplatila s někým dohromady? Nevím, kolik se platí, ale kdyby to nebylo moc, klidně se k vám přidám. :pankac:

Renča88
Kecalka 127 příspěvků 31.01.12 14:34
rejžička píše:
Renča88 píše:
Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:
Přemýšlíš, že by sis předplatila s někým dohromady? Nevím, kolik se platí, ale kdyby to nebylo moc, klidně se k vám přidám. :pankac:

Nevím, jestli to jde s někým dohromady, právě bych potřebovala vědět, jestli to má cenu se složit s kamarádkou dohromady, aby nám to potom nezrušili.

Sunnny
Závislačka 4747 příspěvků 31.01.12 14:39

Já bych se taky přidala k těm co by chtěli na d-test s někým dohromady,pokud to teda jde.
Pokud je to tedy přes meil a heslo tak by to jít mělo. :nevim:

kate02
Generální žvanilka 24396 příspěvků 31.01.12 14:40

Dá se připojit z více počítačů, vždyť by to byla blbost, aby to bylo omezený jen na jeden :-D Si vem, že bys kupovala novej, my se přihlašujem z domu, u manželovejch rodičů… Je to vázaný na ten mail + heslo… Ale my budem předplatný asi rušit… :think:

rejžička
Kelišová 5691 příspěvků 31.01.12 14:52

Co já vím, tak to jde určitě. :palec:

rejžička
Kelišová 5691 příspěvků 31.01.12 14:53

Kdyby se tu sešlo 7 lidí, každá by dala 100, měli bysme „samostatný roční přístup na dtest“, to už by za to stálo, ne? :dance: :dance:

kreksi
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 31.01.12 14:55

no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:

kate02
Generální žvanilka 24396 příspěvků 31.01.12 14:57
kreksi píše:
no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:

mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:

Renča88
Kecalka 127 příspěvků 31.01.12 14:59

Holky, tak já nevím, radši to riskovat nebudeme :?

renule2
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 31.01.12 15:05
kate02 píše:
kreksi píše:
no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:
mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:

Právě přemýšlím, že si časopis předplatím…Spíše ze zajímavosti a zvědavosti :lol: Ani proto s to nevyplatí?

momi33
Generální žvanilka 24725 příspěvků 31.01.12 15:10

Holky,měli jsme předplatné Dtestu,zas o tom uvažujem,nebyla to na rok taková pálka-kolem 150kč…

Renča88
Kecalka 127 příspěvků 31.01.12 15:11
renule2 píše:
kate02 píše:
kreksi píše:
mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:
Právě přemýšlím, že si časopis předplatím…Spíše ze zajímavosti a zvědavosti :lol: Ani proto s to nevyplatí?

Každý časopis něco stojí, myslím, že je tam zajímavé čtení.

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30334 příspěvků 31.01.12 15:24

já bych to toho klidně s někým šla :-) jinač ho kupuju a je to dost peněz no :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist