Přístup na dtest.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renča88
Kecalka 130 příspěvků 31.01.12 13:57
Přístup na dtest.cz

Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Janninka1
Závislačka 4310 příspěvků 31.01.12 14:00

Jsem předplatitel,přís­tup do databáze přes PC je na E-mail a heslo,takže přístup má jen předplatitel na svůj email a heslo

Příspěvek upraven 31.01.12 v 14:31

rejžička
Kelišová 5645 příspěvků 31.01.12 14:13
Renča88 píše:
Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:

Přemýšlíš, že by sis předplatila s někým dohromady? Nevím, kolik se platí, ale kdyby to nebylo moc, klidně se k vám přidám. :pankac:

Renča88
Kecalka 130 příspěvků 31.01.12 14:34
rejžička píše:
Renča88 píše:
Ahoj, prosím máte někdo předplatné časopisu dtest a přístup do databáze na www.dtest.cz Zajímalo by mně, jestli je možný přístup z více počítačů? Nebo je to omezené jen na jedno PC? Děkuji :kytka:
Přemýšlíš, že by sis předplatila s někým dohromady? Nevím, kolik se platí, ale kdyby to nebylo moc, klidně se k vám přidám. :pankac:

Nevím, jestli to jde s někým dohromady, právě bych potřebovala vědět, jestli to má cenu se složit s kamarádkou dohromady, aby nám to potom nezrušili.

Sunnny
Závislačka 4665 příspěvků 31.01.12 14:39

Já bych se taky přidala k těm co by chtěli na d-test s někým dohromady,pokud to teda jde.
Pokud je to tedy přes meil a heslo tak by to jít mělo. :nevim:

kate02
Generální žvanilka 24084 příspěvků 31.01.12 14:40

Dá se připojit z více počítačů, vždyť by to byla blbost, aby to bylo omezený jen na jeden :-D Si vem, že bys kupovala novej, my se přihlašujem z domu, u manželovejch rodičů… Je to vázaný na ten mail + heslo… Ale my budem předplatný asi rušit… :think:

rejžička
Kelišová 5645 příspěvků 31.01.12 14:52

Co já vím, tak to jde určitě. :palec:

rejžička
Kelišová 5645 příspěvků 31.01.12 14:53

Kdyby se tu sešlo 7 lidí, každá by dala 100, měli bysme „samostatný roční přístup na dtest“, to už by za to stálo, ne? :dance: :dance:

kreksi
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 31.01.12 14:55

no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:

kate02
Generální žvanilka 24084 příspěvků 31.01.12 14:57
kreksi píše:
no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:

mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:

Renča88
Kecalka 130 příspěvků 31.01.12 14:59

Holky, tak já nevím, radši to riskovat nebudeme :?

renule2
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 31.01.12 15:05
kate02 píše:
kreksi píše:
no, jen to počtem osob nepřeflákněte… vím o holkách, co do toho společně šly a té oficiální blokly přístup. nějak se to vyřešilo omluvou, že si nepřečetla řádně podmínky. v těch prý je, že sdílení více osobami je zakázáno. škoda. :mrgreen:
mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:

Právě přemýšlím, že si časopis předplatím…Spíše ze zajímavosti a zvědavosti :lol: Ani proto s to nevyplatí?

momi33
Generální žvanilka 24669 příspěvků 31.01.12 15:10

Holky,měli jsme předplatné Dtestu,zas o tom uvažujem,nebyla to na rok taková pálka-kolem 150kč…

Renča88
Kecalka 130 příspěvků 31.01.12 15:11
renule2 píše:
kate02 píše:
kreksi píše:
mě to takhle „napůl“ s někým sdílet ani nenapadlo, ale nějak nám přijde, že už se pořádně ten test nevyplatí… :nevim: Že za ten rok neušetříme tolik, aby se nám vyplatilo do toho ty peníze zas dávat :mrgreen:
Právě přemýšlím, že si časopis předplatím…Spíše ze zajímavosti a zvědavosti :lol: Ani proto s to nevyplatí?

Každý časopis něco stojí, myslím, že je tam zajímavé čtení.

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30331 příspěvků 31.01.12 15:24

já bych to toho klidně s někým šla :-) jinač ho kupuju a je to dost peněz no :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist