Príznak tehotenstva nebo PMS - bolavé prsia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MoNi86
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 13:57
Priznak tehu-bolave prsia

Ahoj holky :mavam: , chcem sa opytat na jednu moju dlhsiu dilemu. :think: Mam kazdy mesiac PMS a pobolievaju ma prsia. O mimi sa s priatelom snazime, preto by som chcela vediet, ze ako mam rozlisit bolest prs ako priznak tehu. :nevim: Viem, ze je to u kazdej zeny individualne, ale najcastejsie ako priznak tehu som citala bolestive bradavky,chcela by som pocut vase nazory, ci moze byt ako priznak tehu bolave prsia ale bez bolesti bradaviek… pripadne nejake ine zmeny v bolesti prs, ako priznak tehu..
Ako ste to mali vy? Mna tento mesiac nejak viac boleli prsia, ale len bez bolesti bradaviek…

Vdaka za nazory :roll:

Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 22.02.12 14:01

Myslím, že u každého je to jiné. První těhotenství jsem cítila bolavá prsa bez bradavek někdy v 8.tt, u druhého mě svědili jen bradavky 5DPO, teď mi zatím nic není a čekám, kdy jako začnou ty příznaky, zatím jediný příznak byl, že mi byla v době nidace šílená zima :lol:

Já bych na prsa moc nedala, pro mě je nejlepší vědět kdy mám ovu a od 9DPO testovat hodně citlivým testem, lovení duchů mě maximálně uspokojuje :mrgreen:

MoNi86
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 14:14

Gladys, dik za odpoved, tak to gratulujem ze cakas mimi, ja sa snazim s priatelom uz 7 mesiac a zatial nic… ach, co uz.. nic neostava len cakat. zatial ma celkom dost boleli prsia a zima, ta mi celkom aj bola, ale zeby az nejaka prekvapujuca to nie… hm, a testovat pred mrchou, nato ja velmi nie som a nemam nato nervy :pocitac: , a tiez ide to do penazi…

a este ma pobolieva v podbrusku… ale to moze byt aj to ze mrcha uz klope…

sanyaa
Kecalka 409 příspěvků 22.02.12 14:40

Ahoj, přeju ať to vyjde!
U obou těhotenství mě jen občas zabolela prsa – přesně jako vždy před MS, žádná bolest bradavek ani nic neobvyklého se nekonalo. U prvního těhu jsem na prsou až do porodu nepoznala žádné změny.

MoNi86
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 14:46
sanyaa píše:
Ahoj, přeju ať to vyjde!
U obou těhotenství mě jen občas zabolela prsa – přesně jako vždy před MS, žádná bolest bradavek ani nic neobvyklého se nekonalo. U prvního těhu jsem na prsou až do porodu nepoznala žádné změny.

dakujem moc, nech uz su tie priznaky akekolvek, chcem byt uz tehuuu :x :mrgreen:

lucierob
Ukecaná baba ;) 2190 příspěvků 22.02.12 16:31

ahoj. mě u ms bolí prsa jen výměčně.
U těhotenství mě teda bolela celkem dost a měla jsem i citlivé bradavky. Ale bolestivé bradavky nebyly. Ale jak píšeš, každá to máme jinak.
Držím palce, aby se mimčo co nejdříve povedlo. Ať už prsa bolí nebo ne.

sugrata
Stálice 62 příspěvků 28.02.12 21:45

Tak mě bolela prsa, dost mi bylo na omdlení už týden před menzes a menzes nikde, měla jsem ji pravidelnou a testík proběhl hned první den kdy jsem ji měla mít a byli //

Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist