Příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  24.10.03 16:54
Příznaky těhotenství

Jak poznám první příznaky těhotenství prí nepravidelném ciklu. Poslední MS jsem měla 26.8.2003 tt negativní.Prsa pobolívají už měsíc a stále nic.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  24.10.03 19:35
Příznaky těhotenství

nechci te urazit, ale misto psani dotazu by sis mela zajit k lekari budes vedet na cem jsi kazdy ma priznaky jine zbytecne budes v nejistote drzim palce

Anonymni  26.10.03 17:36
Příznaky těhotenství

Děkuji za odpověď. K lékaři jdu přístí týden.

Anonymni  26.10.03 18:14
Příznaky těhotenství

Bohuzel z vlastni zkusenosti si myslim, ze to tehotenstvi asi nebude. Ja to tak nejak vycitila. Taky jsem mela stejny problem. MS zadna a tt negativni. Doktor nasel cystu na vajecniku, pichl mi injekci a dostavila se MS. Tehotenstvi ma i jine priznaky, kazda to ma jinak. Drzim palce u doktora

Anonymni  29.10.03 09:18
Příznaky těhotenství

Nevím teda jaké příznaky má těhotenství, u Vás , ale u mě nemělo žádné. Taky jsem měla velmi nepravidelnou menzes a každý měsíc chodila na injekce. Když jsem měla poslední mens. 3.8. a 19.8. jsem to zase nedostala tak jsem šla k lékaři, ten udělal test z krve a ten byl negativní dostala jsem injekci a šla domů. Za 14 dnů po injekci jsem to opět nedostla a lékař na ultrazvuku zjistil, že jsem v 2 hém měsíci těhotenství. Takže vůbec neztrácejte hlavu vy, kdo to máte nepravidelný. Cau J+10tt

Anonymni  29.10.03 09:20
Příznaky těhotenství

Promiňte chci opravit jen datum kdy jsem to nedostala bylo to 19.9. viz předchozí

Vcelaa
Nováček 2 příspěvky 02.04.13 18:05
Ranne priznaky tehotenstvi??

Zdravim vsechny,
obracim se na poradnu, protoze muj dotaz nemam s kym poradne konzultovat. S pritelem planujeme miminko a hned prvni den po menstruaci jsme se zacali snazit, od te doby uplynulo asi 8 dni a ja behem poslednich 5 dnu citim zmeny. Zhruba 3 den po prvnim pokusu me bolelo v podbrisku, den na to zase silene klouby a svaly na nohou, nasledovala nevolnost od zaludku, ktera je s prestavkama celodenni a trva az do dnes. Take mam zvysenou teplotu a picha me v zadech. Chci se jen zeptat, zda je tohle vsechno tak brzy mozne??Jen chci vedet, jestli ano, jinak mam asi obycejnou chripku :(. Ovulaci jsem si nikdy nepocitala a do dalsich MS mam dalsich 16 dni, dekuji za radu. ;)

blumen
Hvězda diskuse 35944 příspěvků 02.04.13 19:33
@Vcelaa píše:
Zdravim vsechny,
obracim se na poradnu, protoze muj dotaz nemam s kym poradne konzultovat. S pritelem planujeme miminko a hned prvni den po menstruaci jsme se zacali snazit, od te doby uplynulo asi 8 dni a ja behem poslednich 5 dnu citim zmeny. Zhruba 3 den po prvnim pokusu me bolelo v podbrisku, den na to zase silene klouby a svaly na nohou, nasledovala nevolnost od zaludku, ktera je s prestavkama celodenni a trva az do dnes. Take mam zvysenou teplotu a picha me v zadech. Chci se jen zeptat, zda je tohle vsechno tak brzy mozne??Jen chci vedet, jestli ano, jinak mam asi obycejnou chripku :(. Ovulaci jsem si nikdy nepocitala a do dalsich MS mam dalsich 16 dni, dekuji za radu. ;)

Myslím si, že je to nepravděpodobné, ovulace je v půlce cyklu, s bídou ses k ní teď dostala, pokud počítám, že menses trvá týden. Maximálně bys byla těhotná pár dní a to těžko pocituješ nějaké příznaky. Spíš to vypadá na chřipku, navíc v této zimě…

VendulaM
Stálice 79 příspěvků 02.04.13 21:06

Zdravim :-)
Normálně beru HA, miminko určitě ještě neplánujeme, ale po dobu 5 let, co beru HA se mi nestalo, že by se mi nedostavila 4. den menstruace. 29.3. jsem měla začít menstruovat, ale bohužel nic doteď, jen asi v neděli hnědé špinění, nic víc, test jsem si dělala v pondělí a vyšel negativní. Ale v sobotu se mi udělalo z ničeho nic nevolno od žaludku a bylo mi špatně i celou neděli a i přítel si všiml, že se mi zvětšili prsa. Ke gynekologovi se mi zatím moc nechce.

inkognitoDV
Povídálka 29 příspěvků 12.05.13 14:39

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li by se mohlo jednat o těhotenství…Bolí mě už 3 dny v podbřišku (bolest jako při menstruaci),jsem podrážděná, po ránu celá zlámaná-jakoby mě přejel tank, bolí mě občas žaludek (většinou po ránu), a také mám pocit jako by mě boleli kosti na nohou a v oblasti pánve. Před dvěma dny jsem si dělala těh. test a vyšel negativní.
Děkuji. Verča

Lejaa
Echt Kelišová 8950 příspěvků 12.05.13 17:43

Ahoj, podle toho co píšeš, to může být cokoli.. I obyčejná viróza. Spíš bych si spočítala, jak mi vychází MS a ovulace a kdy asi mohlo dojít na pohlavní styk. Pak bych si zkusila test třeba za pár dní.

Katheri
Nováček 2 příspěvky 23.12.13 13:53

Ahoj, omlouvám se, ale jsme tu nováček a ráda bych se na něco zeptala.. S přítelem se o miminko nesnažíme( je na nás ještě moc brzo), poslední styk jsme měli 7 dní po posledním dnu menstruace a vím, že se do mě „neudělal“, bohužel mám mít menstruaci až za týden a už mě tak 4-5 dnů mě opravdu silně pobolívá v podbříšku a mám citlivé bradavky a velké nadýmání.. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Mám z toho celkem velké obavy, protože na dítě nejsme připravení. Napadlo mě, jestli z mého velkého strachu nemohou pramenit, již zmíněné potíže.. Za jakoukoliv reakci budu hrozně ráda.:)

Lejaa
Echt Kelišová 8950 příspěvků 23.12.13 14:03

@Katheri
asi máš obyčejné prdy…:-))
Ne vážně, pokud se to tebe „neudělal“, tak bys byla těhotná jen v případě, že na tebe sestoupil duch svatý;-) Neměj obavy… Pro klidné spaní udělej testík.

Katheri
Nováček 2 příspěvky 23.12.13 14:09

Na testík je podle mě určitě brzy.. Neudělal se, ale bojím se těch „kapek lásky“ tak nevím no.. I když podle kalkulaček na výpočty plodných dnů, jsem plodné dny neměla určitě, když to bylo týden po dokončení menstruace, myslíš, že se tedy obávat nemusím ano?

Lejaa
Echt Kelišová 8950 příspěvků 23.12.13 14:19

@Katheri
Ne, nebála bych se..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama