problémy v manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  22.09.08 12:48
problémy v manželství

mame doma poslednich nekolik dni celkem dusno.Manzel mi stale neco vycita. proste temer vse co udelam je spatne. uz jsem ztoho dost zoufala. vadi mu kdyz po nem neco chci tak se tvari hrozne otravene. uz jsem si na to zacela celkem zvykat ale ted zacal byt osklivej i na syna. jako kdyz ma naladu tak si s nim hraje ale jinak na nej hodne krci at je potichu a nevzteka se. je mu ted pul roku a hlavne je nemocnej takze jeste vic protivnej. ale chytil to od manzela tak by na to mel snad brat ohled. vazne uz nevim co mam delat kdyz chci aby ho chvilku pohlidal tak ho to hrozne obtezuje a to mu to driv vubec nevadilo. hlavne zacal hrozne moc casu travit u pocitace a se mnou uz neni vubec. jen obcas prijde ze chce sex ale me se nechce kdyz spolu vubec nejsme. ale kdyz mu to reknu ze s nim potrebuju travit vic cas tak rekne ze jo ale zadne zmena se nekona. uz nevim jak mu to mam vysvetlit sex mi chybi ale nechci ho jen kdyz si udela chvilicku od pocitace a odskoci si protoze on si neodskoci za mnou ale pro svoje poteseni. nemate nekdou nejakou radu jak mu vysvetlit ze potrebuju aby byl vic s nami a se mnou. uz jsem mu to normalne rekla ale bylo to jako mluvit do dubu zadny efekt. :(

Reakce:

Anonymni  22.09.08 14:12

Ahojky,moje draha polovicka je to podobne,co mas doma,az na ruzne jine veci..Mame 2.5 leteho syna,pritel ho miluje vic jak me,to mi sam rekl.Nikdy by mu neublizil,je to jeho modla.Jenze..­....Pritel je pracovne velice vytizeny,same schuze,jednani…pre­klady a tak.Domu chodi vecer,unaveny,neda se s nim moc mluvit,stejne se zacne bavit o praci…Neresi to pocitacem,ale chodi na jedno orosene.Jasne ze neni u jednoho.A tak nekdy prijde domu v deset,v poho­de,cely rozjareny a nekdy prijde v horsim,ne-li spatnem stavu.Takze jde pak hned spat.Syna ma tedy jen na chvili,nez zmizi z domu…Ten pak doma breci,kde je tata…Takto se to strida porad dokola s tydnama,kdy prijde z prace,je doma a je sranda.Se synem dela blbosti,hraji si a je doma strasne hezka atmosfera.Diky tomu,ze je doma,mame bliz i k sobe,protoze jakmile je nektere dny stale pryc,take jako ty odmitam sex jen pro jeho potrebu…Taky pak jsou rozpory,ze se vymlouvam a tak…Ale zjistil,ze kdyz se nam venuje,ma i sex.Takto se to strida stale dokola,tyden super,tyden ho proklinam.Vyz­kousela jsem ledacos,i jsem vyhrozovala milencem,ale.­.....Jedinne,co se mi osvedcilo…minuly tyden mel zrovna litavou a chodil co den dost opily.....To mi po 4 dnech ruply nervy a uz jsem vyvadela.Dalsi den sekal dobrotu a chtel jak jinak tuleni…Odmitla jsem ho ve srande,ze ne,ze jsem se tulila sama a uz nechci…Mela bys videt,jak ziral,divil se,ze si to teda delam sama,ze ho nepotrebuju…Od te doby je jak milius.Vim,ze na chvili,ale je to tak.Jeho hrdost jsem podkopla tim,ze si vystacim sama.Taky casto chodim ven,vracime se se synem treba az v sedm…Delam autoskolu,vecer chodim obcas s kamaradkou a proste mu davam na jevo,ze nejsem putka…Syna mu necham a reknu,ze bude hlidat…On pak pozna starost domacnosti a je jiny.Netvrdim,ze to tak funguje pokazde,ale vetsinou jo.Proste kdyz uz nemuzu,reknu mu,at si vypere,vyzehli a pohlida dite,je take jeho…To uz vi,ze je zle a zacne se snazit…

Paradise
Závislačka 2700 příspěvků 23.09.08 17:39

Tak já mám doma něco podobného manžel přijde domů z práce a nejraději si sedne k počítači nebo k televizi a já se synem jsme vzduch,občas si Davídka vezme pomazlí se sním a když začne fňukat,tak mi ho vrátí,že neví co s ním je.Když po něm něco chci tak to je problém,protože on pracuje a já jsem přece jenom doma na mateřské,tak proč si to nemůžu udělat sama.Věčně se kvůli blbostem hádáme a já pak nemám chuť na sex,což jse další kámen úrazu a další hádky,už několikrát jsem mu vyhrožovala rozvodem,tak na chvíli sekal dobrotu,ale dlouho mu to nevydrželo.U nás je nejhorší,že když se začnem hádat,tak mi začne nadávat,já začnu z lítosti brečet a odcházím,on začne dvakrát tak řvát a blok a konec.Už mnohokrát jsme tohle řešili a vždy tak čtrnáct dní to bylo krásné a pak jednoho krásného dne rup a zase to samé od začátku,takže já jsem svým způsobem rezignovala.Upřímně říkám,že ke svému manželovi něco cítím,ale jestli ho ještě miluju to říct nedokážu,ale máme dítě a to potřebuje oba rodiče.Jediné kdy mi přijde zlepšení je když po něm nic nechci,roztáhnu mu nohy a myslím si svoje(omlouvám se za to jak vulgárně jsem to napsala,ale prostě to tak je)on je potom hodný a milý a klape to,přestože já se mnohokrát musím ovládnout.Teď jsem onemocněla a manžel se musí starat o syna a já z povzdálí sleduju,že si začíná uvědomovaz,že až taková prdel být na mateřské není,tak snad přijde nějaká změna.Ale na sliby já už nevěřím,jediné co umím poradit je rezignace,není to úplně řešení,ale pokud chci udržet rodinu,tak to funguje.Sama mám spoustu zájmů a odreagování,a tak nějak jsem si na to zvykla,že my to už ani moc nevadí.Přeju hodně štěstí,aby to u vás bylo lepší.

Anonymni  24.09.08 21:19
Re: problémy v manželství
Anonymni píše:
mame doma poslednich nekolik dni celkem dusno.Manzel mi stale neco vycita. proste temer vse co udelam je spatne. uz jsem ztoho dost zoufala. vadi mu kdyz po nem neco chci tak se tvari hrozne otravene. uz jsem si na to zacela celkem zvykat ale ted zacal byt osklivej i na syna. jako kdyz ma naladu tak si s nim hraje ale jinak na nej hodne krci at je potichu a nevzteka se. je mu ted pul roku a hlavne je nemocnej takze jeste vic protivnej. ale chytil to od manzela tak by na to mel snad brat ohled. vazne uz nevim co mam delat kdyz chci aby ho chvilku pohlidal tak ho to hrozne obtezuje a to mu to driv vubec nevadilo. hlavne zacal hrozne moc casu travit u pocitace a se mnou uz neni vubec. jen obcas prijde ze chce sex ale me se nechce kdyz spolu vubec nejsme. ale kdyz mu to reknu ze s nim potrebuju travit vic cas tak rekne ze jo ale zadne zmena se nekona. uz nevim jak mu to mam vysvetlit sex mi chybi ale nechci ho jen kdyz si udela chvilicku od pocitace a odskoci si protoze on si neodskoci za mnou ale pro svoje poteseni. nemate nekdou nejakou radu jak mu vysvetlit ze potrebuju aby byl vic s nami a se mnou. uz jsem mu to normalne rekla ale bylo to jako mluvit do dubu zadny efekt. :(

Ahoj. A co když je všechno, co děláš, doopravdy špatné? Proč by měl manžel hlídat syna, navíc v době jeho nemoci, když ty jsi státem placená za to, že se o něj staráš? Říkáš, že manželovi dřív nevadilo hlídat syna. Ale je mu teprve půl roku, kdy bylo to dřív? To se ti o něj staral jako o novorozeně? No to by mne teda taky otrávilo. Cos dělala ty, když on ho hlídal? Kvákala s někým před počítatč? Ty se máš teď starat hlavně o mimino, ne se utápět v nějakých sobeckých pocitech odstrkované ženy. Byla jsi asi zvyklá, že se všechno točilo kolem tebe. Asi bys měla začít u sebe. A hlavně nepočítej, že tě někdo bude litovat. Jestliže se k tobě chlap chová hnusně, má to jen dvě příčiny: buď si to zasloužíš nebo ten chlap nestojí za to, abys s ním byla. Na to ti každá rozumný člověk řekne totéž, co já. A obzvlášť, když to tady zkoušíš jako anonym.

Aladina
Echt Kelišová 7588 příspěvků 24.09.08 21:44

Proč vlastně reaguješ třetí anonyme ? Akorát urážíš – zbytečně a prd radíš? Nejspíš jsi zas někdo, na koho by se nemělo reagovat, že?
Proč by nemohl tatínek hlídat třeba novorozence? To jsem asi krkavčí matka, když jsem v šestinedělí chodila do školy na zkoušky a dítko mezitím vozil tatínek venku a přivážel jen na krmení?

Poradit neumím. Já doma naštěstí nikoho takového nemám. Svýho chlapa miluju a doufám, že nikdy u nás k něčemu takovému nedojde.
Doufám, že se Vám to holky vyřeší. Ale bude to nejspíš práce na obou stranách.

Anonymni  24.09.08 21:57
Anonymni píše:
Ahojky,moje draha polovicka je to podobne,co mas doma,az na ruzne jine veci..Mame 2.5 leteho syna,pritel ho miluje vic jak me,to mi sam rekl.Nikdy by mu neublizil,je to jeho modla.Jenze..­....Pritel je pracovne velice vytizeny,same schuze,jednani…pre­klady a tak.Domu chodi vecer,unaveny,neda se s nim moc mluvit,stejne se zacne bavit o praci…Neresi to pocitacem,ale chodi na jedno orosene.Jasne ze neni u jednoho.A tak nekdy prijde domu v deset,v poho­de,cely rozjareny a nekdy prijde v horsim,ne-li spatnem stavu.Takze jde pak hned spat.Syna ma tedy jen na chvili,nez zmizi z domu…Ten pak doma breci,kde je tata…Takto se to strida porad dokola s tydnama,kdy prijde z prace,je doma a je sranda.Se synem dela blbosti,hraji si a je doma strasne hezka atmosfera.Diky tomu,ze je doma,mame bliz i k sobe,protoze jakmile je nektere dny stale pryc,take jako ty odmitam sex jen pro jeho potrebu…Taky pak jsou rozpory,ze se vymlouvam a tak…Ale zjistil,ze kdyz se nam venuje,ma i sex.Takto se to strida stale dokola,tyden super,tyden ho proklinam.Vyz­kousela jsem ledacos,i jsem vyhrozovala milencem,ale.­.....Jedinne,co se mi osvedcilo…minuly tyden mel zrovna litavou a chodil co den dost opily.....To mi po 4 dnech ruply nervy a uz jsem vyvadela.Dalsi den sekal dobrotu a chtel jak jinak tuleni…Odmitla jsem ho ve srande,ze ne,ze jsem se tulila sama a uz nechci…Mela bys videt,jak ziral,divil se,ze si to teda delam sama,ze ho nepotrebuju…Od te doby je jak milius.Vim,ze na chvili,ale je to tak.Jeho hrdost jsem podkopla tim,ze si vystacim sama.Taky casto chodim ven,vracime se se synem treba az v sedm…Delam autoskolu,vecer chodim obcas s kamaradkou a proste mu davam na jevo,ze nejsem putka…Syna mu necham a reknu,ze bude hlidat…On pak pozna starost domacnosti a je jiny.Netvrdim,ze to tak funguje pokazde,ale vetsinou jo.Proste kdyz uz nemuzu,reknu mu,at si vypere,vyzehli a pohlida dite,je take jeho…To uz vi,ze je zle a zacne se snazit…

Podívej, jestliže je tvůj přítel pracovně vytížený, dělá překlady, na které potřebuje čistou hlavu a chodí na schůze, kde asi musí bud poslouchat, co se děje nebo sám něco říkat, a přesto pije tak, jak říkáš, že přijde domů UPROSTŘED TÝDNE ve velmi špatném stavu, tak to je prostě alkoholik. A místo toho, abys tady vykládala, jak si vystačíš, bys měla myslet na to, co s tím. S tím jeho alkoholismem. Neměla bys mu dávat sex jako odměnu za to, že zůstal doma, ale dokopat do AT poradny. Ty máš muže alkoholika a přesto s ním necháváš syna po večerech, když sama trajdáš s kamarádkami? A kdo ti syna hlídá, když máš autoškolu? Ten alkoholik? To nejde do práce? Když je tak zaměstnaný? Ne, tady je problém v něčem jiném. Zamysli se nad sebou, proč chlap miluje dítě víc, než jeho matku a proč ty jako matka vytrvale zůstáváš s alkoholikem který tě nemiluje? A HLAVNĚ VYLEZ Z ANONYMITY, TO TADY NEFRČÍ.

Anonymni  25.09.08 07:09

jsem ta co zalozila tuto diskuzi. kdybych vedela ze se do ni zapoji taky hlupak tak ji nikdy nazalozim! co ty vis o mym zivote vubec nic!!!!!! ja mela sileny detstvi a nikdy se svet netocil kolem me mam sest sourozencu a jsem nejstarsi. nebudu to tady rozepisovat abys mohl zase silene kritizovat myslim ale ze pokud nekdo zazije to co ja tak vi ze je zivot pekna svine a uz toho moc neocekava. u me jde s manzelem o to ze on se choval uplne jinak a stale se meni nanestesti k horsimu. :( svyho manzela miluju a nechci ho ztratit jen bych chtela aby byl jako pred par mesicema. vsechno jsem mu to rekla a zatim se to zlepsilo jen mam strach ze je to jen na chvilku. jo a pro toho uzasnyho kritika pokud chces jen urazet a nadavat tak sem nemusis vubec chodit myslim ze sam mas kupu problemu doma a ventilujes to takhle.

Anonymni  25.09.08 07:10

jo a jeste jsem zapomela mel bys o ty anonymite mlcet kdyz sam se bojis tak ze musis skryvat svoji identitu!!!

tterka
Závislačka 4305 příspěvků 25.09.08 08:22

Anonymní zakladatelko,
nevím co ti poradit. Snad jen podpořit. U nás to bylo stejné jako u vás. Více méně jednou dobře a jednou špatně. Takže krizová období jsem protrpěla a pak si užívala chvíle klidu. Naštěstí se u nás krizová období nějak odbourala a teď už jsme v pohodě (většinou). Hold mají chlapi období, kdy jsou na zabití. A na rýpavou anonymku se vykašly, nejspíš se ohromně baví ponižovaním nešťastných dušiček :wink:

Anonymní rýpavko , ty jsi asi paní dokonalá,že? Když už řešíš tu anonymitu, pročpak ty se nepřihlásíš pod vlastním nickem? Bojíš se, že by tě tady holky roznesly na kopytech?

Aladina
Echt Kelišová 7588 příspěvků 25.09.08 09:05

Po přečtení dalších poznáme rýpala jsem se celkem uklidnila. Jsou hloupý a nic neříkající. To Vás holky nemůže urazit.

Váš příspěvek

TOPlist