Prodejny Kik Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 31.07.09 14:42
Prodejny Kik Praha

Ahoj, můžete mi, prosím, poradit, kde v Praze jsou prodejny Kik? Zatím jsem na ně narazila jen mimo Prahu, ale přišlo mi, že se tam dají koupit celkem levné oblečky na děti. Díky předem.

Reakce:

rébi
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 31.07.09 15:34

Ahoj, vím o jedné v Kauflandu pod Bohdalcem, ulice myslím U plynárny, je to hned na té křižovatce (2 zastávky před konečnou tramvaje 11)…
Taky máme od nich pár oblečků… :wink:

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 31.07.09 15:43

Ahoj.Já vím o jedné prodejně na Lužinách,v nákupním středisku „LUKA“.Je to hned u metra.Trasa „B“ „LUKA“.

Kája
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 31.07.09 15:54

http://www.kik-textilien.com/…se-filialka/?…

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 31.07.09 18:28

Díky!! :D

sipkova.zanetka
Stálice 53 příspěvků 27.01.14 19:09

Ahoj, oživuji diskuzi ať nezakládám zbytečně novou. Chci se zeptat, zda máte zkušenost s nabídkou zboží v Kik v Praze. Vyhlédla jsem si nějaké dětské oblečky na netu a vyrazila do Počernic, ale byli skoro vyprodaní. Zbylo tam jen pár kousků a spíše velikosti na starší děti, kojenecké skoro žádné. To je v těchto prodejnách běžné? Nebo máte tip na nějakou lépe zásobovanou prodejnu? Díky moc

akasha143
Závislačka 2872 příspěvků 27.01.14 19:27

@sipkova.zanetka ahojky, já jezdím do michle do kauflandu, tam je docela slušný kik, mají malé hadříky, ale zase nic moc slevy, ale teď tam nejezdím často… ale teď jsem tam koupila levně barevné plínky a žínky…

martina1988
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 27.01.14 19:47

@sipkova.zanetka taky jsem vždy jezdila do Michle a spokojenost :)

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist