Prodlení splátek - Provident

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.09.11 17:36
Prodlení splátek PROVIDENT pomooc!

Holky poradte prosím :cry: dnes mi prisel dopis ohledne neplaceni radnych splatek u providentu,pos­ledni pulrok opravdu davam min nez mam,mam davat 1200kcmesicne ale davam tak 500kc,proste jsem v situaci(sama a dvema detma)kdy pocitam kazdou kacku,ale snazim se dat aspon neco..dne mi prisel dopis cituji:Dopis zakaznikovi v prodleni c.3
vazena pani,radi ychom vas upozornili na skutecnost,ze opakovane porusujete podminky smlouvy o pujcce…timto vas durazne upozornujeme ,ze pokud okaamzite neuhradite dluznou castku(8677)budee nuceni,uhrazene cele zbyle castky pujcky a to v nejblizsim terminu splatky,zkratim to jinak se vec predava soudu,holky co ted?na uhrazeni cele castky proste nemam,a nesezenu,nikde od nikoho to vim predem..ach jo,zavolat a zkusit jeste poprosit ? :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Holma  23.09.11 17:41

Jajaj, první co se mělo udělat, bylo, je kontaktovat a sjednat si nižší splaátky, nějak se s nimi domluvit. Takhle se musí počítat s následky, bohužel. Docela se ale divím, že jsou lidi, kteří na Provident naletí, jsou to zloději, zaplatíš ve finále podstatně víc, než kdyby jsi si půjčku vzala u banky (kde taky zaplatíš víc, ale podstatně méně). Je jasné, že tady jim je jedno, jestli na to máš, prostě musíš platit a s tím se právě musí počítat.
Nemáš ani někoho z příbuzných, kteří by se za tebe složili? Když seženeš čtyři lidi, kteří ti půjčí po 2 tisících?

Anonymní  23.09.11 17:50

nižší splátky mi zatrhli,to jsme volala,ale proste musela jsem davat tolik kolik jsem mela:(jsou situace,kdy proste penize potrebujes,a nikde nepujci,kor na md,a tohle ylo krajni reseni,jinak bych byla s detmi pod mostem:(

Holma  23.09.11 17:59

Jo, někdy je situace prostě taková, že se nedá nic. jak to, že ti to zatrhli? To jsou šmejdi.

Opravdu nenajdeš ty 4 lidi? Přeci to musí pochopit, když jsi na MD. Někdy se prostě musí sklopit hlava a prosit. Osobně jsem taky musela, a ne jednou, a to to nemám ráda.

Pomka
Kelišová 5486 příspěvků 23.09.11 18:06

Ahoj,
zkusila bych tam ještě zavolat a domluvit se. Prostě že nemáš jinou možnost, nastínit, jaká je tvoje situace a co ti doporučují, když nemáš na splácení. Nevím, většina institucí v těchhle případech vyhoví. Mohlo by se to domluvit na tu pětistovku. Další možností je půjčit si od rodiny nebo přátel. Pak jedině ještě v bance (kde nevyžadují příjmy), ale to je poslední možnost a můžeš se dostat do začarovaného kruhu, takže to moc nedoporučuju… :nevim:

Loffda
Extra třída :D 10768 příspěvků 23.09.11 18:18

Některý banky nabízejí sloučení půjček v jednu, oni to teď zaplatí, a z tý částky + samo jejich provize ti udělají nový splátkový kalendář, zkus je kontaktovat jestli to jde i v týhle situaci :think:

Anonymní  23.09.11 18:19

Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:23

ahoj privident to byla veeelká chyba… příště raději neprát ,nejíst než si půjčit od provident :palec:
Jinak u providentu ti moc nevyhoví,jsou to pacholci a maj teda mega úrok + oni rádi těm co nemají.. pročti si znova pozorně smlouvu, třeba tam něco najdeš. Jinak pokuď tě dají k soudu jseš v registru neplatičů a nepůjčí ti ani v bance :think:
Taky bych zkusila známý nebo rodinu,popřípadě prdala rychle co jde a bez čeho se dá žít televize, počítač,mikrovlnka oblečení po dětech i když za všechno dostaneš třeba 5 tis tak zbytek bych si půjčila po známých a doplatila celou půjčku..kolik jsis tam vlastně půjčila smím li vědět ?!

smurfka
Generální žvanilka 23585 příspěvků 23.09.11 18:26
Anonymní píše:
Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

bohužel ne..provident si to dá přes soukormého exekutora a ten zabaví všechno co máš.. :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:27
Anonymní píše:
Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

Anonymní  23.09.11 18:32
tetma píše:
Anonymní píše:
dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

Já myslela, že nepracující „sociálně slabí“ lidé neplatí soudní poplatky. :think:

smurfka
Generální žvanilka 23585 příspěvků 23.09.11 18:33
tetma píše:
Anonymní píše:
dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

shodou okolností dělám na soudě a na exekucích..takto to opravdu není..provident to dá do rukou soukromého exekutora..tudíž soudní poplatky neplatí..zaplatí jen to co dluží, plus uroky plus odměnu exekutorovi a plus odměnu advokátovi ( pokud si ho provident najme ) :nevim: takže z dluhu 8 tisíc..to pocítám tak dohromady okolo 30 tisíc..

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:34

no nevím jestli je zakladatelka sociálně slabá.. když bereš MD nebo RD nejsi sociálně slabá ..... :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:35
smurfka píše:
tetma píše:
Anonymní píše:
shodou okolností dělám na soudě a na exekucích..takto to opravdu není..provident to dá do rukou soukromého exekutora..tudíž soudní poplatky neplatí..zaplatí jen to co dluží, plus uroky plus odměnu exekutorovi a plus odměnu advokátovi ( pokud si ho provident najme ) :nevim: takže z dluhu 8 tisíc..to pocítám tak dohromady okolo 30 tisíc..

aha vidíš,já myslela,že je to tak jak jsem psala já … známej je totiž v exekuci spláci celkem 750 ti 8-o a má tam v tom započítánej i ten soud … tak jsme zas o něco chytřejší . :mrgreen:

katek78
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 23.09.11 18:37

předpokládám, že třeba kontokorent v bance, kterým bys to zamázla asi nepřipadá v úvahu, že? půjčka od příbuzných, známých … nejlíp tak, aby ses toho Providentu úplně zbavila, splátka bance nebo známému bude vždycky nižší než ta šílená u Providentu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Chci podnikat na mateřské. Kde je díra na trhu?

Budu prodávat oblečení pro děti! Takový nápad ale už měla spousta maminek před vámi. Jak se ale odlišit, aby oblečky nezapadly mezi ostatními secondhandy a vám obchod opravdu vydělával? číst dále >

To dítě mě vůbec neposlouchá! Co zabere na batole a co na předškoláka?

Říkáte to desetkrát a dítě stejně nereaguje. A tak zvýšíte hlas. Jde to ale i bez toho, říká Pavla Koucká, odbornice na výchovu. V dalším díle pořadu Jak na děti radí, jak domluvit batoleti i předškolákovi. číst dále >