Prodlení splátek - Provident

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.09.11 17:36
Prodlení splátek PROVIDENT pomooc!

Holky poradte prosím :cry: dnes mi prisel dopis ohledne neplaceni radnych splatek u providentu,pos­ledni pulrok opravdu davam min nez mam,mam davat 1200kcmesicne ale davam tak 500kc,proste jsem v situaci(sama a dvema detma)kdy pocitam kazdou kacku,ale snazim se dat aspon neco..dne mi prisel dopis cituji:Dopis zakaznikovi v prodleni c.3
vazena pani,radi ychom vas upozornili na skutecnost,ze opakovane porusujete podminky smlouvy o pujcce…timto vas durazne upozornujeme ,ze pokud okaamzite neuhradite dluznou castku(8677)budee nuceni,uhrazene cele zbyle castky pujcky a to v nejblizsim terminu splatky,zkratim to jinak se vec predava soudu,holky co ted?na uhrazeni cele castky proste nemam,a nesezenu,nikde od nikoho to vim predem..ach jo,zavolat a zkusit jeste poprosit ? :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Holma  23.09.11 17:41

Jajaj, první co se mělo udělat, bylo, je kontaktovat a sjednat si nižší splaátky, nějak se s nimi domluvit. Takhle se musí počítat s následky, bohužel. Docela se ale divím, že jsou lidi, kteří na Provident naletí, jsou to zloději, zaplatíš ve finále podstatně víc, než kdyby jsi si půjčku vzala u banky (kde taky zaplatíš víc, ale podstatně méně). Je jasné, že tady jim je jedno, jestli na to máš, prostě musíš platit a s tím se právě musí počítat.
Nemáš ani někoho z příbuzných, kteří by se za tebe složili? Když seženeš čtyři lidi, kteří ti půjčí po 2 tisících?

Anonymní  23.09.11 17:50

nižší splátky mi zatrhli,to jsme volala,ale proste musela jsem davat tolik kolik jsem mela:(jsou situace,kdy proste penize potrebujes,a nikde nepujci,kor na md,a tohle ylo krajni reseni,jinak bych byla s detmi pod mostem:(

Holma  23.09.11 17:59

Jo, někdy je situace prostě taková, že se nedá nic. jak to, že ti to zatrhli? To jsou šmejdi.

Opravdu nenajdeš ty 4 lidi? Přeci to musí pochopit, když jsi na MD. Někdy se prostě musí sklopit hlava a prosit. Osobně jsem taky musela, a ne jednou, a to to nemám ráda.

Pomka
Kelišová 6125 příspěvků 1 inzerát 23.09.11 18:06

Ahoj,
zkusila bych tam ještě zavolat a domluvit se. Prostě že nemáš jinou možnost, nastínit, jaká je tvoje situace a co ti doporučují, když nemáš na splácení. Nevím, většina institucí v těchhle případech vyhoví. Mohlo by se to domluvit na tu pětistovku. Další možností je půjčit si od rodiny nebo přátel. Pak jedině ještě v bance (kde nevyžadují příjmy), ale to je poslední možnost a můžeš se dostat do začarovaného kruhu, takže to moc nedoporučuju… :nevim:

Loffda
Extra třída :D 10801 příspěvků 23.09.11 18:18

Některý banky nabízejí sloučení půjček v jednu, oni to teď zaplatí, a z tý částky + samo jejich provize ti udělají nový splátkový kalendář, zkus je kontaktovat jestli to jde i v týhle situaci :think:

Anonymní  23.09.11 18:19

Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:23

ahoj privident to byla veeelká chyba… příště raději neprát ,nejíst než si půjčit od provident :palec:
Jinak u providentu ti moc nevyhoví,jsou to pacholci a maj teda mega úrok + oni rádi těm co nemají.. pročti si znova pozorně smlouvu, třeba tam něco najdeš. Jinak pokuď tě dají k soudu jseš v registru neplatičů a nepůjčí ti ani v bance :think:
Taky bych zkusila známý nebo rodinu,popřípadě prdala rychle co jde a bez čeho se dá žít televize, počítač,mikrovlnka oblečení po dětech i když za všechno dostaneš třeba 5 tis tak zbytek bych si půjčila po známých a doplatila celou půjčku..kolik jsis tam vlastně půjčila smím li vědět ?!

smurfka
Generální žvanilka 24834 příspěvků 23.09.11 18:26
Anonymní píše:
Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

bohužel ne..provident si to dá přes soukormého exekutora a ten zabaví všechno co máš.. :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:27
Anonymní píše:
Ale i kdyby to došlo k soudu tak soud uzná že nemáš z čeho splátek a určil by i tak nižší splátky ne? :nevim:

dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

Anonymní  23.09.11 18:32
tetma píše:
Anonymní píše:
dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

Já myslela, že nepracující „sociálně slabí“ lidé neplatí soudní poplatky. :think:

smurfka
Generální žvanilka 24834 příspěvků 23.09.11 18:33
tetma píše:
Anonymní píše:
dostala by exekuci ,musela by zaplatit i výlohy se soudem a hned jak by začala platit exekuci tak by jí u exekuce naskakovaly úroky … takže cesta do pekla

shodou okolností dělám na soudě a na exekucích..takto to opravdu není..provident to dá do rukou soukromého exekutora..tudíž soudní poplatky neplatí..zaplatí jen to co dluží, plus uroky plus odměnu exekutorovi a plus odměnu advokátovi ( pokud si ho provident najme ) :nevim: takže z dluhu 8 tisíc..to pocítám tak dohromady okolo 30 tisíc..

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:34

no nevím jestli je zakladatelka sociálně slabá.. když bereš MD nebo RD nejsi sociálně slabá ..... :nevim:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.09.11 18:35
smurfka píše:
tetma píše:
Anonymní píše:
shodou okolností dělám na soudě a na exekucích..takto to opravdu není..provident to dá do rukou soukromého exekutora..tudíž soudní poplatky neplatí..zaplatí jen to co dluží, plus uroky plus odměnu exekutorovi a plus odměnu advokátovi ( pokud si ho provident najme ) :nevim: takže z dluhu 8 tisíc..to pocítám tak dohromady okolo 30 tisíc..

aha vidíš,já myslela,že je to tak jak jsem psala já … známej je totiž v exekuci spláci celkem 750 ti 8-o a má tam v tom započítánej i ten soud … tak jsme zas o něco chytřejší . :mrgreen:

katek78
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 23.09.11 18:37

předpokládám, že třeba kontokorent v bance, kterým bys to zamázla asi nepřipadá v úvahu, že? půjčka od příbuzných, známých … nejlíp tak, aby ses toho Providentu úplně zbavila, splátka bance nebo známému bude vždycky nižší než ta šílená u Providentu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Snažilky jsou naše hrdinky. Nelitujme je

Čím kratší doba snažení, tím lépe. To ale nemusí být nutně pravda. Mnoho žen v období snažení se o miminko vnitřně dozrává. Často se stanou silnějšími a inspirují tak ostatní. Jaké je třeba brát na snažilky ohledy a kdy už to opravdu přeháníme? číst dále >

Stavba řízená na dálku

Po dlouholetém pobytu v zahraničí se rodina profesionálního sportovce měla co nevidět vrátit domů na sever Čech. Že se bude stavět rodinný dům, o tom bylo dávno rozhodnuto. Ale to nějaký čas trvá… A častá přítomnost investora na staveništi bývá obvykle samozřejmostí. číst dále >