Program Internet Explorer přestal pracovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tterka
Závislačka 4566 příspěvků 09.08.12 07:43
"Program Internet Explorer přestal pracovat"

Emimiňačky a emimiňáci, prosím poraďte, nebo už ten noťas prohodím oknem (i přesto, že tuším, že chyba není v počítači :oops: :lol: ).
Posledních pár dní mi internet explorer hlásí hlášku, že přestal pracovat (Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí a oznámí vám, zda je k dispozici řešení)…
Ovšem žádné řešení mi nikdy nenabídne a tahle debilní hláška mi tam leze xkrát denně a všechno se mi pozavírá, což mě neskutečně vytáčí :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Co s tím mám dělat? Děkuji :kytka:

Reakce:

Jaruše
Závislačka 3321 příspěvků 09.08.12 07:51

Ahojky. Co zkusit stávající IE odinstalovat a stáhnout a nainstalovat nový? Mě podobně začal blbnout po jedný aktualizaci a tohle bylo jediný, co pomohlo.

Melody 4
Extra třída :D 11447 příspěvků 09.08.12 08:10

Ano, nejlepší bude odinstalovat a znova naistalovat, nebo zkus jiný prohlížeč, jako třeba Mozillu nebo chrome :)

lenulka2509
Kecalka 117 příspěvků 09.08.12 08:18

Mně tohle dělal Explorer pravidelně, takže jsem se na něj vyprdla a teď mám Chrome a spokojenost největší ;)

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 09.08.12 09:09

Mě při přečtení nadpisu napadlo jen: OSLAVUJ :mrgreen: a nainstaluj si konečně nějaký rozumnější prohlížeč ;)

tterka
Závislačka 4566 příspěvků 09.08.12 10:52

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mám mozillu i chrome, ale cca třináct let jsem zvyklá na explorer a ještě jsem nebyla schopná naučit se fungovat s jiným vyhledávačem :oops: :oops: :oops:

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 09.08.12 10:57

@tterka záleží na tom, co zrovna všechno od prohlížeče požaduješ. pokud „jen“ prohlížení webů, pak ten řádek na adresu má každej :D a zbytek je už jen příjemný bonus navíc. pokud máš nějaký novější IE, pak třeba firefox je dost podobnej, v základním používání

terka226
Nováček 6 příspěvků 30.06.14 18:21
pomoc

Dobrý den mě včera přestal fungovat internet explorer a nastakujemi ikona že program com surrogate přestat fungovat, nejde mi ani skype. pořadte co s tím
 děkuji

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist