Program Internet Explorer přestal pracovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tterka
Závislačka 4491 příspěvků 09.08.12 07:43
"Program Internet Explorer přestal pracovat"

Emimiňačky a emimiňáci, prosím poraďte, nebo už ten noťas prohodím oknem (i přesto, že tuším, že chyba není v počítači :oops: :lol: ).
Posledních pár dní mi internet explorer hlásí hlášku, že přestal pracovat (Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí a oznámí vám, zda je k dispozici řešení)…
Ovšem žádné řešení mi nikdy nenabídne a tahle debilní hláška mi tam leze xkrát denně a všechno se mi pozavírá, což mě neskutečně vytáčí :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Co s tím mám dělat? Děkuji :kytka:

Reakce:

Jaruše
Závislačka 3309 příspěvků 09.08.12 07:51

Ahojky. Co zkusit stávající IE odinstalovat a stáhnout a nainstalovat nový? Mě podobně začal blbnout po jedný aktualizaci a tohle bylo jediný, co pomohlo.

Melody 4
Extra třída :D 11397 příspěvků 09.08.12 08:10

Ano, nejlepší bude odinstalovat a znova naistalovat, nebo zkus jiný prohlížeč, jako třeba Mozillu nebo chrome :)

lenulka2509
Kecalka 116 příspěvků 09.08.12 08:18

Mně tohle dělal Explorer pravidelně, takže jsem se na něj vyprdla a teď mám Chrome a spokojenost největší ;)

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 09.08.12 09:09

Mě při přečtení nadpisu napadlo jen: OSLAVUJ :mrgreen: a nainstaluj si konečně nějaký rozumnější prohlížeč ;)

tterka
Závislačka 4491 příspěvků 09.08.12 10:52

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mám mozillu i chrome, ale cca třináct let jsem zvyklá na explorer a ještě jsem nebyla schopná naučit se fungovat s jiným vyhledávačem :oops: :oops: :oops:

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 09.08.12 10:57

@tterka záleží na tom, co zrovna všechno od prohlížeče požaduješ. pokud „jen“ prohlížení webů, pak ten řádek na adresu má každej :D a zbytek je už jen příjemný bonus navíc. pokud máš nějaký novější IE, pak třeba firefox je dost podobnej, v základním používání

terka226
Nováček 6 příspěvků 30.06.14 18:21
pomoc

Dobrý den mě včera přestal fungovat internet explorer a nastakujemi ikona že program com surrogate přestat fungovat, nejde mi ani skype. pořadte co s tím
 děkuji

Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist