Program na úpravu videí - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miruše
Echt Kelišová 8762 příspěvků 14.02.11 18:09
Program na úpravu videí-poradíte?

Ahoj neznáte nějaký šikovný a jednoduchý prográmek k úpravě videí? Zkracování, spojování, titulky a podobné základní věci.

Díky

Reakce:

Caty  14.02.11 18:29

no čekám co kdo poradí, taky by se mi to hodilo a zatím nikdo nic.
Já jen můžu napsat, že mám Picasu, je to na pravu fotek, jde k tomu pustit hudba a tak a udělá mi to i videa, pustí mi to k nim hudbu, můžu tam psát a různě je pospojovat, že je to jako film, akorát je nejde stříhat a třeba zkrátit

Lena F.  14.02.11 20:21

Ahoj holky! :mavam:
Mám Pinnacle Studio moc šikovny program :palec:

lemaz
Závislačka 2969 příspěvků 14.02.11 20:28

Lenko – dík, budu tě nosit na rukou.

měla jsem ho, idiot ho vymazala a nemohla si vzpomenout na název.

Lena F.  14.02.11 20:30

Lemaz to nemusíš :hug:

Stači dálší deníček v dnešnim duchu :lol:

Lena F.  14.02.11 21:37

Holky, ted' 8-o na Ulož to a tam novějši verze a v češtíně
 http://www.ulozto.cz/hledej/?…

fantastic92  23.06.12 13:13
Ahojky:)

Tak určitě těch programu na zpracování a upravy je více. Ale určitě ten program máte v počitači..jestli ne " tak si ho můžete stáhnout na netu.. Windows movie maker..je jednoduchy a snadno lehce se snim dá upravovat atd. Doufám, že vám bude vyhovovat.. Předem pěkný zbytek dne:)

PetraPařízková
Stálice 75 příspěvků 02.07.12 23:35

Co ten windovsovský movie maker, je jednoduchý a na ty domácí legrace to stačí..

Boriska
Extra třída :D 12258 příspěvků 10.01.13 20:15
@lena F. píše:
Holky, ted' 8-o na Ulož to a tam novějši verze a v češtíně
http://www.ulozto.cz/hledej/?…

prosím vás, jaký typ souboru uložit a copak s ním, když je tam snad 10 podsouborů a každý se musí zase rozbalit, no potěš koště

dá se souboru typu MOV nějakým způsobem otevřít a upravit v moviemakeru od windows, resp. převést? díky

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist