Program na úpravu videí - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miruše
Echt Kelišová 8753 příspěvků 14.02.11 18:09
Program na úpravu videí-poradíte?

Ahoj neznáte nějaký šikovný a jednoduchý prográmek k úpravě videí? Zkracování, spojování, titulky a podobné základní věci.

Díky

Reakce:

Caty  14.02.11 18:29

no čekám co kdo poradí, taky by se mi to hodilo a zatím nikdo nic.
Já jen můžu napsat, že mám Picasu, je to na pravu fotek, jde k tomu pustit hudba a tak a udělá mi to i videa, pustí mi to k nim hudbu, můžu tam psát a různě je pospojovat, že je to jako film, akorát je nejde stříhat a třeba zkrátit

Lena F.  14.02.11 20:21

Ahoj holky! :mavam:
Mám Pinnacle Studio moc šikovny program :palec:

lemaz
Závislačka 2969 příspěvků 14.02.11 20:28

Lenko – dík, budu tě nosit na rukou.

měla jsem ho, idiot ho vymazala a nemohla si vzpomenout na název.

Lena F.  14.02.11 20:30

Lemaz to nemusíš :hug:

Stači dálší deníček v dnešnim duchu :lol:

Lena F.  14.02.11 21:37

Holky, ted' 8-o na Ulož to a tam novějši verze a v češtíně
 http://www.ulozto.cz/hledej/?…

fantastic92  23.06.12 13:13
Ahojky:)

Tak určitě těch programu na zpracování a upravy je více. Ale určitě ten program máte v počitači..jestli ne " tak si ho můžete stáhnout na netu.. Windows movie maker..je jednoduchy a snadno lehce se snim dá upravovat atd. Doufám, že vám bude vyhovovat.. Předem pěkný zbytek dne:)

PetraPařízková
Stálice 75 příspěvků 02.07.12 23:35

Co ten windovsovský movie maker, je jednoduchý a na ty domácí legrace to stačí..

Boriska
Extra třída :D 12239 příspěvků 10.01.13 20:15
@lena F. píše:
Holky, ted' 8-o na Ulož to a tam novějši verze a v češtíně
http://www.ulozto.cz/hledej/?…

prosím vás, jaký typ souboru uložit a copak s ním, když je tam snad 10 podsouborů a každý se musí zase rozbalit, no potěš koště

dá se souboru typu MOV nějakým způsobem otevřít a upravit v moviemakeru od windows, resp. převést? díky

Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist