Daně - prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 11946 příspěvků 07.01.10 20:29
prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Zdravím všechny, mám ještě jeden dotaz. Přítel si při přinesl z práce papír na daně a prý mám napsat nějaké prohlášení na čistý papír, že na Lukyho neberu nějaké sociální dávky či co. Nevím přesně o co jde, že by o přídavky? Jak bych měla napsat prohlášení? Přítel se samozřejmě přesně neoptal a já vím o takových věcí velký kulový :lol:

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15634 příspěvků 07.01.10 20:56

Já bych řekla, že je to pro úlevu na daních, aby mu při výpočtu daní započítali dítě (na dítě je daňová úleva, ale může ji čerpat jen jeden z rodičů). Já jsem to psala manželovi do práce taky. Přesné znění mi ale manžel řekl, myslím, že to bylo něco v tom smyslu, že prohlašuji, že neuplatňuji slevu na dani na dítě … (jméno dítěte a asi i jeho rodné číslo). Pak by to mělo mít běžné údaje jako datum, podpis a možná i pro koho to prohlášení vystavuješ. Jinak to může být normálně na papíru A4, psané na PC, stroji nebo klidně i v ruce. Důležitý je podpis a datum.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 07.01.10 21:06

Jojo, je to presne tak jak pise Hkac :wink:

Kakika
Extra třída :D 11946 příspěvků 07.01.10 21:35

Super, to bude určitě ono. Mockrát děkuju, hned to jdu napsat :hug:

Lendik
Závislačka 4217 příspěvků 07.01.10 22:53

Stačí napsat

Čestné prohlášení.

Já JMÉNO A PŘÍJMENÍ, prohlašuji, že nikde neuplatňuji daňové zvýhodnění na dítě: JMÉNO, PŘÍJMENÍ, rć.

datum, jméno a adresa a podpis

Váš příspěvek

Poslední články

Kilometry, které pomáhají znevýhodněným dětem

Na procházku s kočárkem, s teniskama na nohou, nebo zkrátka pro dobrou věc. Za každý váš kilometr dostane Nadace Terezy Maxové dětem deset korun. Akce TeriBear hýbe Prahou doslova poběží od 3. do 12. září 2015. číst dále >

Jak na běžné opravy bez manžela

Kapající kohoutek, popraskané dlaždičky a znepokojující pohled na poličku, kterou měl manžel již dávno přimontovat? Domácnost můžete mít pod palcem i bez toho, abyste ze sebe sedřeli kůži. číst dále >