Daně - prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 10918 příspěvků 07.01.10 20:29
prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Zdravím všechny, mám ještě jeden dotaz. Přítel si při přinesl z práce papír na daně a prý mám napsat nějaké prohlášení na čistý papír, že na Lukyho neberu nějaké sociální dávky či co. Nevím přesně o co jde, že by o přídavky? Jak bych měla napsat prohlášení? Přítel se samozřejmě přesně neoptal a já vím o takových věcí velký kulový :lol:

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15531 příspěvků 07.01.10 20:56

Já bych řekla, že je to pro úlevu na daních, aby mu při výpočtu daní započítali dítě (na dítě je daňová úleva, ale může ji čerpat jen jeden z rodičů). Já jsem to psala manželovi do práce taky. Přesné znění mi ale manžel řekl, myslím, že to bylo něco v tom smyslu, že prohlašuji, že neuplatňuji slevu na dani na dítě … (jméno dítěte a asi i jeho rodné číslo). Pak by to mělo mít běžné údaje jako datum, podpis a možná i pro koho to prohlášení vystavuješ. Jinak to může být normálně na papíru A4, psané na PC, stroji nebo klidně i v ruce. Důležitý je podpis a datum.

ZelvaVeruna
Závislačka 4245 příspěvků 07.01.10 21:06

Jojo, je to presne tak jak pise Hkac :wink:

Kakika
Extra třída :D 10918 příspěvků 07.01.10 21:35

Super, to bude určitě ono. Mockrát děkuju, hned to jdu napsat :hug:

Lendik
Závislačka 4199 příspěvků 07.01.10 22:53

Stačí napsat

Čestné prohlášení.

Já JMÉNO A PŘÍJMENÍ, prohlašuji, že nikde neuplatňuji daňové zvýhodnění na dítě: JMÉNO, PŘÍJMENÍ, rć.

datum, jméno a adresa a podpis

Váš příspěvek

TOPlist