Daně - prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 11183 příspěvků 07.01.10 20:29
prohlášení pro přítelova zaměstnavatele

Zdravím všechny, mám ještě jeden dotaz. Přítel si při přinesl z práce papír na daně a prý mám napsat nějaké prohlášení na čistý papír, že na Lukyho neberu nějaké sociální dávky či co. Nevím přesně o co jde, že by o přídavky? Jak bych měla napsat prohlášení? Přítel se samozřejmě přesně neoptal a já vím o takových věcí velký kulový :lol:

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15596 příspěvků 07.01.10 20:56

Já bych řekla, že je to pro úlevu na daních, aby mu při výpočtu daní započítali dítě (na dítě je daňová úleva, ale může ji čerpat jen jeden z rodičů). Já jsem to psala manželovi do práce taky. Přesné znění mi ale manžel řekl, myslím, že to bylo něco v tom smyslu, že prohlašuji, že neuplatňuji slevu na dani na dítě … (jméno dítěte a asi i jeho rodné číslo). Pak by to mělo mít běžné údaje jako datum, podpis a možná i pro koho to prohlášení vystavuješ. Jinak to může být normálně na papíru A4, psané na PC, stroji nebo klidně i v ruce. Důležitý je podpis a datum.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 07.01.10 21:06

Jojo, je to presne tak jak pise Hkac :wink:

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 11183 příspěvků 07.01.10 21:35

Super, to bude určitě ono. Mockrát děkuju, hned to jdu napsat :hug:

Lendik
Závislačka 4217 příspěvků 07.01.10 22:53

Stačí napsat

Čestné prohlášení.

Já JMÉNO A PŘÍJMENÍ, prohlašuji, že nikde neuplatňuji daňové zvýhodnění na dítě: JMÉNO, PŘÍJMENÍ, rć.

datum, jméno a adresa a podpis

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist