PROLAKTIN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.12.03 20:31
PROLAKTIN

Ahojky, prosím Vás moc oradu. Nemáte někdo zkušenosti se zvýšeným prolaktinem ? A jaká je pravděpodobnost otěhotnění ( je-li vůbec nějaká ). Předem vám všem velice děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.12.03 08:22
PROLAKTIN

Ahoj. Měla jsem stejný problém. Nedařilo se mi rok otěhotnět a navíc se mi objevil výtok z bradavek - něco jako mletivo. Tak jsem si na netu zjistila, že by to mohl být prolaktin a gynekolog mě poslal přímo do Endokrinologického ústavu, Národní 8, Praha 1 kam na vyšetření - je to vedle Národního divadla. Chodila jsem k MUDr. Holubovi. Nejdříve jsem prodělala různá vyšetření na štítnou žlázu, hodně moc testů na krev a také vyšetření hypofýzy pomocí magnetické rezonance. Vše OK, ale v krvi moc a moc prolaktinu. Tak jsem začala brát Mysalfom. Ten jsem brala 4 měsíce a nic. Bylo mi po něm hrozně špatně a přibrala jsm 6 kg. Potom mi lékař prášky změnil na Dostinex a po 3 tabletách zmizel ten výtok. A za další měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná. Lékař mě ujistil, že léčba nemá žádný vliv na zdraví miminka a že byla úspěšná, bylo zřejmé :-)). Teď jsem ve 32 tt a vše probíhá bez problémů. Ten endokrinolog je velmi poctivý a i celé těhotenství mě sleduje. Mohu vřele doporučit. Je lepší pokud můžeš, navštěvovat rovnou tento ústav a ne regionální endokrinologické poradny, neboť všechny výsledky se tam stejně odesílají a tím pádem vše déle trvá. Navíc tě pošlou na různá spec. vyšetření. Ničeho se neboj vše určitě dobře dopadne a dočkáš se miminka. Jestli máš ještě nějaké dotazy, klidně mi napiš na email: " .{target:_new>tom­bice@seznam.cz. Ráda ti vše řeknu. Tak léčbě zdar a miminku zvláště}":[ma­ilto:tombice@sez­nam.cz]

martina258
Kecalka 175 příspěvků 06.12.15 12:40
prolaktin

Ahoj já mám to samé měla jsem ho mírně zvýšený ale muj gynekolg mi předepsal 1/2 2× týdně tabletky dostinex brala jsem ho 3 měsíce pak jsem šla na kontrolní odběry krve a mám ho snížený pod normu tak už ho neberu a snažíme se s přítelem o miminko prý po snížení prolaktinu do půl roku by se mohlo zadařit pokud to opět nenaroste v lednu pudu na další odběry pro kontrolu vlastně pokud je zvýšený prolaktin tak otěhotnění je skoro nemožné nedozrávaji vajička tudíš nedocházi k ovulaci

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Reklama