Prosím o doporučení na dobrou kadeřnici v Praze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oblacek
Kelišová 6925 příspěvků 19.04.10 18:01
prosím o doporučení na DOBROU kadeřnici v Praze

ahoj holky, prosím máte nějaký tip na dobrou kadeřnici v Praze? Ráda bych si našla nějakou stálou…Vždy když jdu někam v Praze do kadeřnictví tak jsem naštvaná, protože tam nechám za sestříhání a mytí 2000kč a jsem maximálně nespokojena protože mi ustřihnou víc než chci! :evil: potřebuju šikovnou holku která porozumí, když řeknu 2 centimetry, tak ustřihne opravdu jen dva a né 5cm :zed:

díky za tipy…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Halka
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 19.04.10 18:54

Praha je veliká. Kde přesně ho chceš?
Halka

Theresa
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.04.10 18:55

Zkoušela jsem najít, téměř nemožné, stříhá mě maminka 8-)

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 19.04.10 18:59

Ahoj, tak přesně takovou jsem nedávno našla :lol: Byla jsem vždy strašně nespokojená, ostříhali mě moc, i když jsem chtěla jen konečky, do toho flekatej mělír a platila jsem za to hafo peněz. Pak my byla doporučena jedna kadeřnice na Praze 8 (jestli to nemáš moc z ruky) a jsem po několika letech naprosto spokojená :palec: Když řeknu konečky, vezme mi vážně jen konečky. Já si to nechávám trochu růst a co jsem u ní, tak se konečně daří :mrgreen: :pankac: :pankac:

Jestli chceš, tak mi napiš SZ a pošlu ti na ní kontakt :wink:

oblacek
Kelišová 6925 příspěvků 19.04.10 19:16

jsem z PHa 4 ale klidně si dojedu kamkoli za dobrou kadeřnicí!!!! :dance:

Macinka82
Kelišová 5268 příspěvků 19.04.10 19:58

Já teď byla v malém kadeřnictví na Libuši u zastávky PŘÍRODNÍ. Byla jsem docela spokojená a střih s vyfoukáním mě stál 270,–. Nevěděla jsem teda,jak se nechat ostříhat, tak jsem jen řekla,aby to šlo do culíku..a dobrý :wink: Zatím jsem byla teda jen jednou.Ale i kamarádka je tam spokojená.

bazka
Závislačka 3334 příspěvků 19.04.10 20:06

ahoj, mám kadeřnici přímo na florenci. česala mě už na svatbu, jsem jí ‚věrná‘ už asi 6 let. chodí k ní i můj muž, máma…
umytí, ostříhání, vyfoukání cca 900 kč. pokud budeš mít zájem, napiš sz.

nnada
Závislačka 2682 příspěvků 19.04.10 20:30

Chodím do radikální sekce Bomtonu za Luckou Melovou, je to kamarádka kamarádky, má veliké nadání a zvlášť umí velké změny a krátké účesy. Velká spokojenost, cenově kolem 1000 Kč. http://www.rsbomton.cz/team_foto.php

xreni
Extra třída :D 11267 příspěvků 19.04.10 20:46

ja byla ted na blind na pankraci a byla jsem spokojena s terezou. cenove jeste o 100kc min nez z ceniku :-) sla jsem na melir a strihani. slecna se na vsechno ptala, komunikovala. ja teda chtela strihnout vic, ale udelala presne to, co jsem ji rekla, i kdyz mi treba navrhovala jine varianty. :palec:

Kikija
Echt Kelišová 8350 příspěvků 19.04.10 20:59

http://www.info-praha.cz/…a/index.html?…

je opravdu moc šikovná :pankac:

TýnkaK
Závislačka 2540 příspěvků 19.04.10 21:15

Pokud chceš naprosto zaručenou spokojenost, perfektní služby a nevadí ti si to zaplatit, tak určitě zajdi k Michalovi Zapomělovi. Je to jeden z nejlepších kadeřníků na světě (jako fakt, není to jen příměr). webovky: www.salonportrait.cz

Hanka1
Kelišová 6683 příspěvků 19.04.10 22:30

Petra Mechurova a jeji studio Hair Design. Vyhrala i v Londyne nebo pak jit na blint do Tony and Guy, ale doporucuji se domluvit alespon anglicky a pripravit si minimalne dva-tri tacy.

oblacek
Kelišová 6925 příspěvků 20.04.10 09:20

holky moooc děkuji už mám vybráno :palec: díky!! :kytka:

tristinka  04.09.10 15:58
kadeřnice

ahojky, můžu doporučit Terezku, je to perfekcionalistka pracuje s Lorealem a lepší kadeřnici neznám. Tak jí vyzkoušej :-) tel:776332002

Alejo
Nováček 3 příspěvky 15.01.12 13:33
prosím

mohla bych taky poprosit o adresu, kam chodíš ?
taky stále sháním :roll:
 díky

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist