Prva navsteva u gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.12.03 09:38

Po siestich mesiacoch snazenia mi konecne vysiel pozitivny test:o) Menzes som mala dostat 7.12. Kedy by som mala prvykrat navstivit gynekologa? A este mam taky problemik - pred svadbou som byvala v inom meste ako teraz a vsetka moja zdravotna dokumentacia (obvodny lekar i gynekolog) su stale tam. Ako mam postupovat? Vysetri ma gynekolog v mieste mojho bydliska (tam by som chcela chodit) aj bez zdravotnej karty?

Vdaka za kazdu radu a prajem Vam uspesne snazenie…

Smejka

Reklama

Reklama

Reakce:

Gabinka
Kelišová 6537 příspěvků 17.12.03 09:53

Ahoj,

nevím, kdy bys měla jít poprvé k tomu lékaři, i když si myslím, že nejlepší je někoho si vyhlédnout a zavolat tam a domluvit se.

Co se týče dokumentace, tak pokud vím, tak u nás to funguje tak, že dokumenty od obvodního lékaře s tebou putují k novému, takže by ses tam měla domluvit, aby ti kartu vydali. Možná jen budou chtít znát jméno lékaře, k němuž půjdeš.

U gynekologa se to u nás pokaždé nevyžaduje mít původní kartu, ale je to lepší z toho důvodu, že lékař nový hned ví, jaké kdy byly problémy apod. Zas by neměl být problém se u bývalého gynekologa domluvit - ovšem pokud je mi známo, tak tady se dává jen výpis karty, originál si nechávají kvůli pojišťovně.

Snad jsem troch upomohla

Hezký den

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 18.12.03 22:17

Ahoj,

u nás zase doktor kartu neda ale posle ji tomu doktorovi ke kterymu prechazis. ASi je to vsude jiny, urcite si zavolej a domluv se. A to muzes hned domluvit i prvni navstevu.

AHoj Jarca

Anonymni  19.12.03 14:59

Cau Smejka,

podla mna sa k doktorovi nemusis ponahlat. Az v 7TT je vidiet ako bije srdiecko, dovtedy je uplne zbytocne, aby si tam isla. Ak je vseto v poriadku - nekrvacas, nemas silne bolesti, pripadne nie je ti velmi zle (privelmi chudnes), tak mozes ist az koncom prveho trimestra. Aj ked verim, ze chces to mat odklepnute doktorom a pripadne vidiet mladatko na UZV. V Holandsku dokonca prva kontrola prebieha v 10-12TT, ja ju mam v 12TT.

S dokumentaciou ti neporadim, v Holandsku je iny system…

Opatruj sa! ;o)

schamka (Jana z MT - svet je maly, co? ) ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ivana Trumpová drží styl a ráda jí kachnu, prozradil návrhář Laffita

Jedním ze čtyř Ambasadorů České republiky, kteří ve středu získají toto... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama