Puchýřky na jazyku a v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rozmary
Kelišová 5015 příspěvků 02.01.11 23:01
puchýřky na jazyku a v krku

Ahoj,už měsíc mě trápí bolest krku,protože kojím doktor mi nic nedal,jen sirup stopkašel a tantum verde,které absolutně nezabralo :cert: .Dneska jsem si koukala do krku,mám puchýřky vzadu na jazyku u mandlí a v krku,bolí to při polikání jako čert,nevíte co to může být?Mám znovu letět k doktorovi když mi na to stejně nic nedá?Poradte jak se zbavit bolesti v krku,radil mi inhalovat heřmánek,ale to fakt nepomáhá

Reakce:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 02.01.11 23:39

A nemáš nakonec herpanginu? To je „oparová angina“, ale myslela jsem, že jí mají hlavně děti…

Macík74
Generální žvanilka 22162 příspěvků 03.01.11 08:44

no taky bych to tipla na angínu! šla bych dr. otravovat znova!!!

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 03.01.11 09:05

já bych ho znovu rozhodně otravovala. Já brala při kojení i lehký antibiotika, když jsem měla zánět v prsu a horečky čtyřicítky. Něco jinýho ti na to musí dát…

rozmary
Kelišová 5015 příspěvků 03.01.11 10:24

On se právě cuká,že malé jsou teprve tři měsíce a že mi žádný antibiotika dát nemůže,leda že bych malou odstavila :roll: blbej for.Říkal že je to angína,ale to jsem tam ty puchýřky ještě neměla,se bojím aby to nebyla hnisavá angína :roll: ,myslím že je možné lepší cpát se týden antibiotikama,než na holky pořád dokola prskat bacili :nevim: Ještě zkusím pár dní vydržet,když to nepřejde vyrazím znovu :zed:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 03.01.11 13:47

No u herpanginy se puchýřky udělají až po 3–4 dnech vysokých horeček. Je to virové onemocnění, na to antibiotika nejsou, i když malá je dostala, protože k tomu měla ještě stomatitidu… A taky to doktorka poznala, že má anginu ještě než se jí osypala pusa a krk..

rozmary
Kelišová 5015 příspěvků 03.01.11 13:57

Aha,ale já horečky vůbec nemám,jen jsem byla děsně nachcípaná,začlo to krkem,přes rýmu,zánět spojivek kterej jsem chytla dvakrát od malý a krk mi nepovolil a přidaly se ty puchýřky,když polknu je to jak kdybych měla v krku nějakou zhnisanou bouli,každej večer si říkám že zítra už to bude lepší,ale bohužel :zed:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 03.01.11 15:01

Tak to máš teda veselo ještě s malým prckem do toho… :-( No u dětí může být jiný průběh, ale jestli jsi neměla horečky, tak by to asi tohle být nemělo. Přeju ať je brzy líp! :kytka:

Karllicka
Kecalka 398 příspěvků 03.01.11 15:07
rozmary píše:
Aha,ale já horečky vůbec nemám,jen jsem byla děsně nachcípaná,začlo to krkem,přes rýmu,zánět spojivek kterej jsem chytla dvakrát od malý a krk mi nepovolil a přidaly se ty puchýřky,když polknu je to jak kdybych měla v krku nějakou zhnisanou bouli,každej večer si říkám že zítra už to bude lepší,ale bohužel :zed:

Ja to tak mivam kdyz me boli v krku ze tam myvam puchyrky vzadu.Cucam na to ty orofar nebo drill.To bys nemohla??Pak me to prejde za nekolik dni.

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 03.01.11 22:32

já jsem vážně antibiotika brala, a rovnou týden, brala jsem Amoxycilin (bydlim v zahraničí, ale myslim, že u nás to má podobnej název) Jestli ti to doktor zakáže a začne remcat o odstavení, tak kontaktuj nějakého jiného pediatra. Jen tak pro zajímavost. Moje ségra je pediatr a řikala mi, že když je to nutný, vezmeš antibiotika i při kojení. Já jsem to tak udělala, malej byl úplně v pohodě a já taky!!!

katty
Echt Kelišová 7917 příspěvků 03.01.11 22:37

ahoj já jsem měla angínu jak Brno před 3týdny horečky 39 na pohotovosti mi dali ATB které můžu u kojení ale název už nevím pomohly. Držím palce

romen  19.08.13 11:55

Puchýřky v krku mohou být virového původu, antibiotika na ně nezabírají, mohou se vyskytnout i spolu s vysokými teplotami, až 39st., nechutenství, bolest v krku. Máme to už opakovaně u mimi a předepsaný homeopatický lék borax 2× děnně rozpustit tři kuličky v pití, nic horkého, jen vlažné jídlo, nic kyselého, spíš kašovitá strava, žádné kůrky chleba nebo rohlíků, pít heřmánek, proti bolesti a teplotě střídat nurofen, paralen apod. příp i čípky.

Váš příspěvek

Poslední články

Kůže miminek je až 5x tenčí. Jak o ni pečovat?

Pokožka miminka je velmi jemná a citlivá, protože její přirozená ochrana není ještě zcela vyvinuta. Je pětkrát tenčí než pokožka dospělého člověka... číst dále >

Které plenky jsou pro vaše miminko a jeho zdravý vývoj ty nejlepší?

Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho své miminko necháte po narození "kakat a čůrat"? Nebo vašemu již narozenému dítěti klasické jednorázovky z nějakého důvodu nevyhovují? číst dále >

TOPlist