Puchýřky na jazyku a v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rozmary
Kelišová 5029 příspěvků 02.01.11 23:01
puchýřky na jazyku a v krku

Ahoj,už měsíc mě trápí bolest krku,protože kojím doktor mi nic nedal,jen sirup stopkašel a tantum verde,které absolutně nezabralo :cert: .Dneska jsem si koukala do krku,mám puchýřky vzadu na jazyku u mandlí a v krku,bolí to při polikání jako čert,nevíte co to může být?Mám znovu letět k doktorovi když mi na to stejně nic nedá?Poradte jak se zbavit bolesti v krku,radil mi inhalovat heřmánek,ale to fakt nepomáhá

Reakce:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 02.01.11 23:39

A nemáš nakonec herpanginu? To je „oparová angina“, ale myslela jsem, že jí mají hlavně děti…

Macík74
Generální žvanilka 22162 příspěvků 03.01.11 08:44

no taky bych to tipla na angínu! šla bych dr. otravovat znova!!!

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 03.01.11 09:05

já bych ho znovu rozhodně otravovala. Já brala při kojení i lehký antibiotika, když jsem měla zánět v prsu a horečky čtyřicítky. Něco jinýho ti na to musí dát…

rozmary
Kelišová 5029 příspěvků 03.01.11 10:24

On se právě cuká,že malé jsou teprve tři měsíce a že mi žádný antibiotika dát nemůže,leda že bych malou odstavila :roll: blbej for.Říkal že je to angína,ale to jsem tam ty puchýřky ještě neměla,se bojím aby to nebyla hnisavá angína :roll: ,myslím že je možné lepší cpát se týden antibiotikama,než na holky pořád dokola prskat bacili :nevim: Ještě zkusím pár dní vydržet,když to nepřejde vyrazím znovu :zed:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 03.01.11 13:47

No u herpanginy se puchýřky udělají až po 3–4 dnech vysokých horeček. Je to virové onemocnění, na to antibiotika nejsou, i když malá je dostala, protože k tomu měla ještě stomatitidu… A taky to doktorka poznala, že má anginu ještě než se jí osypala pusa a krk..

rozmary
Kelišová 5029 příspěvků 03.01.11 13:57

Aha,ale já horečky vůbec nemám,jen jsem byla děsně nachcípaná,začlo to krkem,přes rýmu,zánět spojivek kterej jsem chytla dvakrát od malý a krk mi nepovolil a přidaly se ty puchýřky,když polknu je to jak kdybych měla v krku nějakou zhnisanou bouli,každej večer si říkám že zítra už to bude lepší,ale bohužel :zed:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 03.01.11 15:01

Tak to máš teda veselo ještě s malým prckem do toho… :-( No u dětí může být jiný průběh, ale jestli jsi neměla horečky, tak by to asi tohle být nemělo. Přeju ať je brzy líp! :kytka:

Karllicka
Kecalka 398 příspěvků 03.01.11 15:07
rozmary píše:
Aha,ale já horečky vůbec nemám,jen jsem byla děsně nachcípaná,začlo to krkem,přes rýmu,zánět spojivek kterej jsem chytla dvakrát od malý a krk mi nepovolil a přidaly se ty puchýřky,když polknu je to jak kdybych měla v krku nějakou zhnisanou bouli,každej večer si říkám že zítra už to bude lepší,ale bohužel :zed:

Ja to tak mivam kdyz me boli v krku ze tam myvam puchyrky vzadu.Cucam na to ty orofar nebo drill.To bys nemohla??Pak me to prejde za nekolik dni.

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 03.01.11 22:32

já jsem vážně antibiotika brala, a rovnou týden, brala jsem Amoxycilin (bydlim v zahraničí, ale myslim, že u nás to má podobnej název) Jestli ti to doktor zakáže a začne remcat o odstavení, tak kontaktuj nějakého jiného pediatra. Jen tak pro zajímavost. Moje ségra je pediatr a řikala mi, že když je to nutný, vezmeš antibiotika i při kojení. Já jsem to tak udělala, malej byl úplně v pohodě a já taky!!!

katty
Echt Kelišová 7917 příspěvků 03.01.11 22:37

ahoj já jsem měla angínu jak Brno před 3týdny horečky 39 na pohotovosti mi dali ATB které můžu u kojení ale název už nevím pomohly. Držím palce

romen  19.08.13 11:55

Puchýřky v krku mohou být virového původu, antibiotika na ně nezabírají, mohou se vyskytnout i spolu s vysokými teplotami, až 39st., nechutenství, bolest v krku. Máme to už opakovaně u mimi a předepsaný homeopatický lék borax 2× děnně rozpustit tři kuličky v pití, nic horkého, jen vlažné jídlo, nic kyselého, spíš kašovitá strava, žádné kůrky chleba nebo rohlíků, pít heřmánek, proti bolesti a teplotě střídat nurofen, paralen apod. příp i čípky.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist